Ana Sayfa / Tahminler / 27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

27 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Form durumu itibari ile (1) AKÇAAĞA çok ağır basıyor ve kafadan geçersem geçerim deyip riski seven oyuncular için kesinlikle alternatif BANKOMDUR. Rakip olarak gördüğüm ilk isim Çelik’lerin eküriler (8)TARANTULA olacaktır.  Bu isimlerin eksik koşması durumunda TURBO yavrusu (9) TATAR RAMAZAN ve (4) İSMİ YİĞİT devreye girer diyorum.

2.ayak: Gerçekten çok zor bir yarış ve ne sonuç çıkarsa şaşırmam. Güzel ve sevdiğim kısrakların bir araya geldiği koşuda son koşusu çok üst düzey bulduğum ve form sıçraması yaptığına inandığım agf ye bakmadım ancak burada da oldukça geri planda kalacağına inandığım kilo avantajınla birlikte  (11) numaralı FATMA GELİN ilk safkanım olup imkanı ve bütçesi olan kapatabilir diye düşünüyorum.

3.ayak: Yine zor bir yarış zorluğu da favori çıkacak olan safkanın dışına çıkarsa sonuç ne olur ? Sorusunun cevabını bulamamamdan geliyor. Ancak yinede burası benim tek tercihi yapacağım yarış olacak. Uzunca süredir formda olan ve son yarışlarına nispeten bakıldığında da sanki tek başına koşacakmış izlenimi bırakan safkanın önemli bir aksilik ve plotaj hatası olmadığı taktirde gelmesi normal sonuç olacaktır diye düşünüyorum. (2) numaralı OLTACI BANKOMDUR.

4.ayak: Adam etmek için kendisine çok fazla mesai harcandı ve öyle zannediyorum ekibi ektiğini biçecektir diye düşünüyorum. (3) NEW TRANSATLANTIC ilk safkanım.

5.ayak: İlk bakışta 4 veya 5 safkanın ayırmışız yazılması gereken bir yarış olduğu görünüyor. Ben biraz daha zorlayıp bu ayağı kapatmak istiyorum tercihim HEPSİ.

6.ayak: Az at koşuyor ve genel olarak agf de sıyrılacak atlar görünümünde olan bir program olsada ben son dönemin en zevkli Bursa programlarından birisi olduğunu düşünüyorum. Yine çok at yazmakta fayda var diye düşünüyorum bütçem dahilinde karar vereceğim kısraklar şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 /// 8-9-4

2.ayak: 11-6-3-4-1-2-7-9

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 3-2

5.ayak: hepsi

6.ayak: 3-5-4

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

16 yorum

 1. Bol şanslar Bombacı

 2. Kocaeli’nin tahminlerinde yazarmisin bombacı merakla bekliyoruz….

 3. Bombaci

  Admin yazmayı unutma :):)

 4. tebrikler bombacı

 5. Yahu bir gün bakamadım altılı gelmiş, tebrik ederim Bombacı :)

 6. binbastar

  bombacı tebrikler daha buyukleri de gelsin

 7. ETC

  sürekli tutturuyor beyler durduramıyoruz :))
  tebrikler Bombacı dostum. deyim yerindeyse kralıdır sprintin…

 8. Bombaci

  Tşkler arkadaşlar yarına çok hırs yaptım ama daha programa bakmadım o ayrı :) adminim möhim olan yazılsın-çizilsin, yenilsin-içilsin gelmesende Gönüller bir :)

 9. tebrikler bombacı hayırlı olsun

 10. Tebrikler başarıların daim olsun kurgunun çok güzeldi

 11. yavuzhan41

  Tebrikler Bombacı Başarılarının devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir