Ana Sayfa / Tahminler / 27 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ ANKARA 2. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

27 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ ANKARA 2. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara 2. Altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: İnsanı sinir hastası yapabilecek koşuların ilki. Yüzde doksanımız gelebilecek ve bizde olmayan safkan için aslında tutuyordum da nasıl yazmadım vs. deriz gibi geliyor. Favori gelmesi durumunda şablonum yine simitçi olmayacaktır. Hepsi diyecek olsam da sıralamam şablonda olacaktır.

2.AYAK: Evet ilk ayagi sinir hastası olmadan atlattık ama bu kadar rahatlık fazla. Kafayı sıyırmak için bu yarışı seçtim. Bu sene harika tayları piste sürdü. Kemal Kurt'un sahibi olduğu ve Ahmet Çelik'in bineceği  (5) numaralı GINA MONTANA'nın gerek yarışları gerek hazırlıkları bana oldukça tatminkar geldi. Risklide olsa BANKOM.

3.AYAK: 1000 metrelik Sürat yarışında ya tek ya da en az dört safkan olmalı. Klasik olarak yarışı koşturabildiğim kadarı ile çok geç kalmazsa gruba hakim olmasını bekliyorum. (7) numaralı THE DAUGHTER SUN BANKOM dur.

4.AYAK: (5) SEDAT BEY grubun başına bela ve çok etkili koşacağı da kesin. Bu safkan haricinde diğer tüm safkanlar bana eşit uzaklıkta. Sıralamam şablonda olacaktır.

5.AYAK: Ben bu safkanları ilk yarışlarından itibaren çözemedim. Yine toplanmışlar. Tabi ki yine (2) TARIKHAN ve (4) ŞAHİN GÖZ ün ön planda olduğu yarışta çılgın çocuk Hişman la (3) ATOM ADAM ve (1) LORD ilk tercihlerim (8) ASALETLİ ve (10) EMİRGAN supriz safkanlarım.

6.AYAK: (8) TARSUS BEYAZI alternatif bankom olup ilk olarak (6) PROMISE ME A SWORD rakip gördüğüm isimdir. Son ayak bu iki safkan dışına çıkmaz bir görüntü sergilese de şansımı biraz zorlayacak gibiyim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-11-8-9-3-5-2-12-10-4-6-1

2.AYAK: 5 TEK

3.AYAK: 7 TEK

4.AYAK: 5-8-1

5.AYAK: 2-4-3-1-8-10

6.AYAK: 8-6-10-2-5

 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
bilge
Üye

selam bolşanslar

Adrian
Üye

Başarılar Bombacı

Taha
Ziyaretçi
Taha

Mrb sansiniz bol olsun sagilar

bilge
Üye

evet site coşmuş allah nazardan korusun tahminim siteden bugun altılı çıkar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.