Ana Sayfa / Tahminler / 27.AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

27.AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL' DA KARATAŞ RESİTALİ

istanbul için küçük ve misli kuponlar denenebilinir.

1.Ayak::: 9 İKRAMKIZ bir aksilik olmadığı Taktirde yarış tecrübesi H.karataş idaresinde maiden’e veda edecektir.BANKO

2.Ayak:: Ekürilerin resmi geçit yapacağı bu koşuda 1 RENGÜL _BOYACI mesafeden etkilenmezse tek.A.sözen idaresinde 6 DİLKEŞER Ciddi rakip konumunda .7 HAYALPERİSİ hafif kilo avantajını en iyi şekilde değerlendirip bu ikiliye korkulu anlar yaşatabilir.uzun süren suskunluğu bu yarışla bozmaya çalışacak 2 MAVİ BONCUK ve 8 KANLITAY sürrpize çalışacaklar.

3.Ayak::: U.polat ‘ın ne denli formsuz olduğu şu günlerde 4 DARK BOY riskli tek olarak misli kuponlara yazılabilir.formunu devam ettiren 2 ESQUELA ve Sonlarda acı spintiyle 3 ACIDERELİ favoriye soluğu ensesinde hissettirebilir.ağır kilo ile 1 KAFKASLI ne yapacağı bu koşu ile merak konusu?

4.Ayak::: 1 ANTANDROS kilo ağır mesafe uzun fakat sihirbaz bu yarışı lehine çevirip son yarışın izlerini silecektir.A.sözenin 4 BEAUGAZON dan inip bursadan hazır gelen 6 HOT CHOCOLATA binmesi ile 2.safkan konumunda .. 4 BEAUGAZON son yarışının tesadüf olmadığını kanıtlamaya çalışacaktır.

5..Ayak::: 3 OBİWAN H.karataş idaresinde bu yarışıda kazanıp nostalji yapacaktır.

6.Ayak::: Bu grup ta kimi yazmazsak o gelir misali.. ama ben başta Kalitesine çok inandığım 5 DAMLATAŞ ‘ın bu yarışı kazanabilecek kapasitesi var diyorum.gelmezse H E P S İ

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: erdo751

Avatar