Ana Sayfa / Tahminler / 27.08.2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

27.08.2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

 Selamlar, Yarın için herkese bol şanslar.

1-Koşu: Hiç koşmamış arap taylarının Şart 1 koşusu ile başlıyoruz. (4) TORERO en başta yazılmalı. Alternatif tek adayımdır. Ancak (1) AYAHNA, (5) DOMATES GÜZELİ, (2) GÜRNARA ve (8) SOĞUKPINAR ihmale gelmez.

 

2-Koşu: (1) BEYAZ KULE normal şartlarda bunlara geçilmez.  Ancak bu gün için bir çok dezavantajı var. Her ne kadar uzunda güzel yarışları olsa da, Beyaz Kule henüz 1400 üzeri hiçbir mesafede yarış kazanmadı. Ayrıca son iki yarışını da pek beğenmedim.  Yanına at yazmaya başlayınca da delik bırakmak olmaz. Hepsi.

 

3-Koşu: Yarış 1000 metre sürat yarışı. 1 dakika içinde her şey olup bitecek yani. Startta oyalanma, adaptasyon sorunu ya da  bir anlık hatanın telafisi yok. Aslında zor bir koşu. Ancak (1) DAYIM BENİM grubun çok üstünde. Eğer bu dediklerimi yaşamazsa,  bence grubu kolay geçer. Gözümüzü karatalım.  At yazmaya başlarsak işin içinden çıkamayız. Bankomdur.

 

4-Koşu: (4) İZDAHİ Favorimdir. Ancak (1) BÜTÜNAY, (5) KOŞTAHA ve (3) DEDEMANBEYİ hazır taylar. Dikkat.

 

5-Koşu: Son yarışından sonra (4) KAFKASOĞLU yarışın favorisi olmayı fazlasıyla hak ediyor. Çok kolay bir şekilde 1,46,08 lik derece ile kazandı. Bu rakiplerine de diş geçirebilir. Jokey tercihini de alan safkan ilk atımdır. Usta binicisi ile (2) KAZDAĞI rakiptir. Yarışın bombasını gelişmeler içinde olan (5) HABERATLI yapar.

 

6-Koşu: (5) FUNNY FAMILLIAR yarışın en şanslı tayı. Çalışmaları süper. İlk koşusunu da çok beğendim. Favorimdir. Ancak dişi tay seçme konusunda Selim Kaya’nın üzerine jokey tanımam. (2) GÜLMELEK sürpriz.

 

7-Koşu: Ne yazılır ki? Gazi şampiyonu bu… Ancak bu yarışın ne kadar zorlu olduğu herkesçe malum. Kimi zaman Gazi galipleri dönüşlerde sıkıntı yaşayabiliyorlar. Ben ikramiye yönünü de düşünerek diğer atları da yazacağım.

 

8-Koşu: Bu ayak patlar. Jokey tercihleri, galoplar, dereceler filan derken ben iptal. (2) ARMONDO, (8) TOPANGA, bir çok jokey değişikliği yaşandığı ve bir çok tayın müsait olmasına rağmen Karataş’ın ısrarlı tercihi ile (7) LIONS ROSE, galoplarında uçan (3) CORCOVADO ve (4) GÖĞÜSGEREN yazılmalı. Ama herhangi bir tay gelirse şaşırmam. Tehlike yani. Hepsi yazalım. Rahatlayalım.

 

9-Koşu: Son yarışından sonra (2) BEHRAMKALE bankom.

 

Tahminlerim.

1.Altılı

1-Ayak: 4-1-5-2-8

2-Ayak: Hepsi

3-Ayak: 1

4-Ayak: 4-1-5-3

5-Ayak: 4-2-5

6-Ayak: 5-2

Tutar; 36,00

2.Altılı

1-Ayak: 4-1-5-3

2-Ayak: 4-2-5

3-Ayak: 5-2

4-Ayak: 3-1-4-2

5-Ayak: Hepsi

6-Ayak: 2

Tutar; 51,84

Hepinize bol şanslar.

Hakkında timothy

At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.

14 yorum

 1. yavuzhan41

  Bol şanslar gülmelek konusunda hocam ürküttün beni :)

 2. yavuzhan41

  tutmadığım at 1.05 çıksada yazmam adminim :) s.kaya nın neden bindiğinide anladım has ın ekürisi gülmelek doğal olarak has a binen s.kaya gülmelegede binmiş MY WILL gibi olacağını düşünmüyorum 6 at içinden bir onu eledim :)

 3. Slmlar. Yavuzhan bol Şanslar. En son Yele tek dediğimde Selim Kaya nın istatistiklerine bakmıştım. Dişi tay ve kısraklarla tüm diğer jokeylerden daha fazla kazanma oranı var. Tatvan İncisi örneğinde olduğu gibi. Doğrusunu isterseniz, dişi yarışlarında Selimi karşıma almak istemem. Ama Alex Ferguson’un dediği gibi ” istatistik mini etek gibidir. Çok şeyi gösterir ama en önemli şeyi göstermez.” 😊😊

  • Güldürdünüz, çok yaşayın :)) Ben yine dereceden yanayım. Bursa kumdaki yavaş tempolu yarışta kazanırken gruba yeter derece görüyorum.

 4. Günaydın. Herkese bol Şanslar.

 5. yavuzhan41

  Gününde olan isim geliyor bugün günündeyse gelebilir ama s.kaya eforunu bence bir diğer koşu finesse saklar gülmelek gelirsede ben yatmış olurum fark eden bişi olmaz :) sonucunu merakla beklediğim bir koşu haline geldi 6 isimden 1 ona elemem daha da çok merak etmeme sebep oldu adminim olayı bir adım öteye götürüp tek atabilirim demiş adminim yüreğime ağzıma getirdiniz :) yinede şansınız bol olsun yazdığınız isimler foto olsun..

 6. Bol şanslar

 7. Bolşanslar mutlu pazarlar 😊

 8. Tahminler çok güzeldi iki altılı da kısmet olmadı.

 9. İki altılıyı da alabilirdik. 😢 😢 Oyunlar tahmin edilen şekilde geldi. Yazık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir