26 TEMMUZ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  4 – SON OF PEACE favorim. Küçük kuponlara tek önerebilirim. Aksi halde ayak karışık. Hepsi makul duruyor.

 • 2. AYAK

  Bir önceki İSTİKLAL ŞAVAŞI KOŞUSUNDA beraber koşan safkanlar bugün NİĞBOLU KOŞUSU için mücadele verecekler. İSTİKLAL SAVAŞI KOŞUSUNDA 2 – BABA MEVLÜT adeta kanatlanmış ve hiç bir rakibe aman vermemişti. Son viraja elde gelip liderliği alması, önce THOR’un sonrada  UÇANOĞLU’nun kuvvetli ataklarına çok rahat karşı koyup yarışı kazandI ki hala daha elinde sermayesi vardı. Ayrıca o yarışta hiç bir at eksik koşmadı. KIBRISLI içerden yol buldu gücü kadar koştu, UÇANOĞLU tam zamanında sprintine kalktı. Sadece THOR biraz daha fazla önlerde yer kapma mücadelesi yaptı sonlardaki atakları da buna istinaden daha zayıf kaldı. BABA MEVLÜT uzun çim pistte uzun bir müddet geçilmeyecek gibi duruyor. İlk bankomdur.

 • 3. AYAK

  1 – HAYRİ BABA son koşusunda beklemediği bir rakip karşısında ikincilikle yetindi. Yaş ve kilo handikapı olmasına rağmen bu gün yine favorim. Rakipleri ise startta fazla kalmazsa 5 – DELUXE, iyi durumu ile 2 – SIERRA BLANCA ve dinçlikle bu koşuya katılacak olan 6 – KING RIVER. 4 – CAPTAIN KING daha sonra.

 • 4. AYAK

  3 – KIRMANŞAH bu sefer SARRAF’tan rövanşı alır. İkinci bankom.

 • 5. AYAK

  2 – TUMBULZELE son 1100 kumdaki İstanbul yarışını kazanırken süper bir yarış çıkardı. Yine favorim. Rakipleri 6 – CANBERAT, 4 – ÇELİK PENÇE, 1 – ATACAN KAN ve 11 – LAGOS.

 • 6. AYAK

  5 – SERENAYCAN ve 1 – GÜLZEYCAN iyi formlarıyla favorilerim. Daha sonra 6 – ALTUN PINAR ve 4 – ÖZGÜLEN. 2 – VOKAL sürprizde.  Mümkün olduğunca fazla at yazılmalı.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
50 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
3
4
5
6
7
8
2
1
2
4
5
6
3
1
2
4
6
11
1
2
4
5
6
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x