26 TEMMUZ 2020 PAZAR SINGAPUR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ, SİNGAPUR yarış sezonun açılması ile birlikte bahis oyunlarına burayı da dahil etti. Yabancı yarışlara ilgisi olanlar için bol şans diliyorum.

 

DRONE  : Grubun en etkili isimleriden olan safkan en dış kulvardan start almaktan etkilenmez ise bu yarışı kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir.


SUPER INVINCIBLE  :
Avustralya’dan gelen kalite safkan, orada sentetikte çok başarılı yarışları olan bir safkan ki burdaki rakiplerinin  2-3 gömlek üstünde olduğu söyleniyor, Singapur’un en başarılı binicilerinden V DURIC ile kazanmasını bekliyorum.

 

INHERIT  : Gruba ve mesafeye gören en iyi at olarak çıkan safkan, hem de alt grupta koşacak olup, yarın kazanmaya en yakın isimdir, ALTERNATİF bankomdur.

 

 

1-) DRONE (1) banko     /// Geniş oynayanlar ve ilk ayaktan yatarım korkusu olanlar için 9-5 öneririm.
2-) 4-8-10-9-2-3
3-) 9-4-13             / 1-3-10
4-) 6-2-9-4-1      / 8-11-7
5-) SUPER INVINCIBLE (1) banko
6-) INHERIT (1)  A.banko       //     3-9-6

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Akfirat

comment image
Ben böyle karaladım siteye yeni girince tahmin gordum göndereyim istedim.