26 Şubat Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda son iki koşusunda tabelada yer bulan 1-UÇARER galoplarında yine etkili olacağı sinyallerini veriyor.Sikletinden etkilenmez ise kazanması benim için  normal sonuç olacaktır.6-DÖRTNALINOĞLU ve 2-MUHTARINOĞLU en güçlü rakipleri.Çok at yazanlara 4-KARAPINARLI ve 10-BAŞYAZAR önerebileceğim safkanlardır.

2.AYAK : Dereceli işler çıkartan 9-SUPER PIT favorim.4-JAW BREAKER, 1-FIRE PIECE bu ayağın olmazsa olmazları.10-TEMEL TAŞI, 7-STAR OF STREET, 2-EUDEMOS, 5-RESCATOR, 3-DESERT WIND, 8-HATİPOĞLU ve 13-FATİH ABİ sürprize açık koşuda değerlendirmeye alınabilir.

3.AYAK : İngiliz safkanların handikap-16 koşusunda 2-WEMBLEY hernekadar geçilmez gibi görünsede koşunun şartı sebebiyle 3-TUNCELİ, 1-BEY KARAN ve siklet avantajı bulunan 5-TAHİNCİOĞLU kuponlarda bulundurmalı.

4.AYAK : Hazırlıklarında etkili olduğunu gösteren 4-ASNAWAND sert binicisiyle favorim.Bir süredir koşmuyor olsada 5-İPEK SU kalitesinden söz etmeye gerek olmayan isimlerden.Yeri olanlara 7-OCEAN GOLD startta fazla oyalanmaz ise 2-TUĞÇE HANIM ve 1-MY KONOS önerebileceğim safkanlar.

5.AYAK : Arap safkanların maiden mücadelesinde muazzam galoplar sergileyen 4-MELEĞİMCAN şu ana kadar istenileni vermemiş olsada orjin itibari ile gruptaki safkanlardan çok yüksek potansiyele sahip.Hazırlıklarındada koşu için sinyalleri veren 4-MELEĞİMCAN maidene veda etmeye aday ilk isim ve kazanması benim için normal sonuç olacaktır.2-BELALIKIZ, 6-ÖZLEMCAN ve eküri destekli 10-YORGUNKAYA sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Henüz kazanmamış olsada grafikte iyi görünen 13-IMPARABLE etkili galopları intişamlı duruşu ve yüksek potansiyeliyle kazanmadığını beklediğim safkan.Totosu ve rakiplerinin sert olması sebebiye iyi bir ganyana geleceğini düşündüğüm bu safkanı tek yazıyorum.Güvenemeyenlere gruptaki en iyi dereceye sahip görünen 7-INTO STORM, 10-VALHALA, 12-GOLDEN AFFAIR, 9-SÜNNETÇİ BEYİ ve 2-SPEAR diğer şans verdiğim isimler. Herkese bol şanslar.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 6 – 2 – 4 – 10

2.AYAK : 9 – 4 – 1 – 10 – 7 – 2 – 5 – 3 – 8 – 13

3.AYAK : 2 – 3 – 1 – 5

4.AYAK : 4 – 5 – 7 – 2 – 1

5.AYAK : 4 – 2 – 6 – 10

6.AYAK : 13

DİĞER KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

eklediğim sonuçlara rağmen altılıyı alamadım ilk ayağa güvensem içerdeymiş neyse kısmet diyelim yinede :)

admin
Yönetici
admin

Tespitler on numara gidiyor. Bol sıfırlı denk gelir inş. Şansın daim olsun

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Saol admin inşallah bol sıfırlara şahit olcaz bankotahminler olarak :)