26 ŞUBAT 2020 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

Herkese uzun bir zaman sonra tekrar merhaba. Bol şanslar olsun.

1.AYAK: Zor bir koşuyla İstanbul’da start veriliyor. Ben risk alıp burayı iki atla geçmek istiyorum. Bunlardan ilki 1-CANKURTBEY, bu ismin gruptan farklı olduğuna inanıyorum ağır kilo taşımasa tek bile yazabilirdim ama bugün yanına son yarışında boyun farkıyla geride bıraktığı 6-ÖZPAR‘da yazacağım.

2.AYAK: Son iki yarışı tabela dışı olsa da daha sert gruplarda koşan 14-KAÇKARKIZI favorim. Beklediğim yarışı yapamaması durumunda son startında maidendan çıkarken beğendiğim 2-GÜZEL TUTKU, her an ters bir yarış yapabilecek potansiyele sahip 9-NEVRİYE HANIM, son yarışını önemsemediğim 8-KUZEY YILDIZI öncelikli rakipleri. Koşunun bombasını yapabilecek iki isim var bunlar, 12-SEVDAM ve 13-ŞİNTAY.

3.AYAK: Burada anlamakta zorlandığım AGF yüzdeleri mevcut. Vaya Bien 1.19.70 le 3.olurken Lady Schmitz’in 1.19.76 ile 5.liği var. Vaya Bien %35 agf iken Lady Schmitz %5 agfyi haketmiyor. Benim favorim 4-LADY SCHMITZ. Rakip gördüğüm isimler ise önce 2-BABY KING sonra 7-PERSIAN ROSE ve 8-VAYA BIEN.

4.AYAK: Uzuna çıkmasını beklediğim 3-LAST IMPACT küçük kuponlara tek yazılabilir rakip arayanlar için sıralamam şablondadır.

5.AYAK: İlk yarışında usta atlar gibi sprint atan 4-GYPSY GIRL BANKOM.

6.AYAK: Son ayak 10-KIND OF BLUE ve 14-MYSTIC GREEN isimlerine özellikle dikkat çekmek istiyorum ama ben burayı HEPSİ yapacağım.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 1-6

2.AYAK: 14-2-9-8-12-13

3.AYAK: 4-2-7-8

4.AYAK: 3/5-9

5.AYAK: 4

6.AYAK: HEPSİ

EKONOMİK KUPON TUTARI: 26,88 TL

GENİŞ KUPON TUTARI: 80,64 TL

Herkese bol şanslar.

Yazar: COMMANDANTE

Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Hoş geldin Commandante :) Bol şanslar

ÜSTAD nerelerdesin eksikligin cok belli cok uzak kalma rica ediyorum saygılar sevgiler

Commandante bol şans bombacı geldi sen geldi yahu azor ahai getirelim herkez kılıçları çeksin dğn bombacı demişti zaten artık çıkın çıkın gelin diye hoş geldin tekrardan

üstad hoş geldin. Diğer mecralardan da takip ediyorum seni :) Şansın bol olsun.

o vakit tw de çakman çıkmış :))

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x