26 OCAK 2015 PAZARTESI ISTANBUL ALTILI TAHMINLERI (KINGGOK)

Bir kaç gündür çok önemli işlerim dolayısı ile ayrı kaldık arkadaşlar. Özledigim sizlere ve yazılara geri döndüm.

1.AYAK: Istanbul’da ilk ayak maiden mücadele ile başlıyor. Grubun tecrubeli ve formda isimlerinden 6 YIGITIN KIZI , son iki yarışınida dördüncü bitiren 3 ESKI KOYLU , gördüğü yarışlar ile nefes açan 2 EMINEFE , Kocaeli den getirilen 1 AKDENIZ ATESI ve bu pistte 2000 m de aldigi dördüncülugu ile 5 CORMIK eşit şansa sahiptirler

2.AYAK: Alıştığımı binicisi ve çalışmaları ile 4 BRAYMIN en şanslı isimdir. Yarım boyla kaybettigi yarisi ardından Karataş ile start alacak olan 5 TURBOJET , kazanarak moral bulan 1 DOKERBEY ve koştuğu tüm kosularinda tabela icinde yer bulan 3 CANA KIR sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Peş peşe koştuğu iki yarışıni da kazanan formda isim 2 BETIFERI nin kazanmasini bekliyorum.

4.AYAK: Bu pist ve mesafede kazandığı son yarışı ardindan devam ettirdigi form durumu ile 1 IRON CLAD günün alternatif tekidir. Aynı kosuda ikinci olan 3 WOLFS REVENGE öc almak isteyecektir. Hafif kilolu 4 PRIMONETTA ve surprizde 2 KÖR BELA hata kollayacaklardir.

5.AYAK: Iki ay ara sonrasi calismalari ile begenimi kazanan 1 DELATIERRA , Hazırlıkları ile 6 DARK MAGIC , fotoda kaybettigi son kosusu ile 7 MOON RAIN ve Kocaeli’den formda gelen 4 TEARRA birincilik mücadelesine ortak olurlar.

6.AYAK: Mesafesinde koşacak olan 3 DEMİR REİS kazanabilir. Çalışmalarında istekli görünen 2 BULUT REİS , 800/53.0 yapan 9 TANATAR ve eski gunlerine dönme yolundaki 1 BİÇER en ciddi rakipleridir.

1.AYAK: 6-3-2-1-5

2.AYAK: 4-5-1-3

3.AYAK: 2 BETIFERI

4.AYAK: 1/3-4-2

5.AYAK: 1-6-7-4

6.AYAK: 3-2-9-1

BOL KAZANCLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: kinggok

Avatar
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldin King.

Tolga

Hoşgeldin

Tolga

Umarım Güzel Bir Başlangıç Yaparsın

Ruhi CIRIK

Dost. Özlettin kendini.. bi daha yapma..
Yorumlar için teşekkürler…

Akay

King hoşgeldin dostum gördüğüme çok sevindim sensiz buralar eksik…

Adrian

Hoşgeldin kardeşim

Ruhi CIRIK

cİNOOO yu, Neskafeyi,sual i.. sizlerle sohbeti özledim..yorula karışık sohbet i…Canlandıralım şu sohbet odasını ..Ben de hepinizi seviyorum…

Ilhan

Hoş geldin aramıza kinggok özledik seni artık kıralım şu şanssızlığı sevgiler

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x