26 Ocak 2014 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan Handikap 17 mücadelede son koşusunda faule mağruz kalan 5-ERENCAN ve 1-MERT MEMET arasında tercih yapmakta zorlansamda siklet ve kulvar avantajı bulunan 5-ERENCAN rakibine oranlar biraz daha şanslı.Programın yüksek ikramiyeye gebe olması sebebiyle riske girip 5-ERENCAN tek yazıyorum.

2.AYAK : Son koşusunda ciddi faule mağruz kalan 5-SURHATIN KIZI etkili binicisiyle kazanması normal sonuç olacaktır.Grubun kalabalık olması tek yazıp yazmamakta tereddütte bırakıyor.Son koşusunu kazanan 9-GÜLSEVİM, 3-ARASGÜLÜ, 1-BİR SAYFA ve 6-UÇAN GÜL tek yazmayanlara önerebileceğim safkanlar.

3.AYAK : İngiliz safkanlarının maiden mücadelesinde 13-TRUTHFUL GIRL, 10-TABU, 5-FISH FRY ve 2-ANOTHER DREAM arasında en az hatayı yapan maidene veda eder.

4.AYAK : Muazzam formdurumuyla 9-TÜMÖZ BEY birincilik serisine devam eder.

5.AYAK : İlk startındaki ikinciliğinin ardından 8-MILA BELLA kazanmaya aday ilk isim.2-FROM THE SINOPE, 6-KAŞMIRCAN, 3-GANJ, 1-DELİ SERVET diğerşans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Sürprize açık gecenin son koşusunda 13-KAMKAM favorim.10-BLUSHING GHOST, 16-FREE CHI, 8-GÜM GÜM ve 15-ROBUSTO diğer şasn verdiğim safkanlar.6-EBU EMİR sürpriz.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5

2.AYAK : 5 – 9 – 3 – 1 – 6

3.AYAK : 13 – 10 – 5 – 2 // 1 – 12 – 8

4.AYAK : 9

5.AYAK : 8 – 6 – 3 – 1

6.AYAK : 13 – 10 – 16 – 8 – 15 – 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x