Ana Sayfa / Tahminler / 26 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

26 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyan olduça zorlu bir mücadeleyle start alıyor.Açıkçası eküri desteğyle 6-LADY TIFFANY tek veya HEPSİ.

2.AYAK : 10 boy geç çıktığı koşuda üçüncülükle ayrılan 7-MÜŞTAK sinyalleri verdi bugünse uzayan mesafede oldukça şanslı çok fazla oyalanmaz ve kalabalık gruptan etkilenmez ise kazanır. 6-MELOŞ'un bugün odukça uygun grupta şans vermekte fayda var.

3.AYAK : Arap safkanlarının maiden mücadelesinde 7-KÖSENİM favorim.Diğer sıralamam şablonda.

4.AYAK : Günün altıncı koşusunda 8-DELİDUMRUL favorim.11-GENÇTAY ve 7-ALPKAN favorinin hata yapması durumunda devreye girecek isimlerdir.

5.AYAK : Zorlu mücadelede 5-AYÇİÇEK favorim.Diğer sıralamam şablonda.

6.AYAK : Son koşusunu kazanan 17-YEŞİL ELMA favorim.15-SİBA, 12-ALAKAN, 10-GREEN SABLE, 8-LILY BOS şans verdiğim diğer safkanlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 6

2.AYAK : 7 - 6

3.AYAK : 7 - 1 - 6 - 9 - 5 - 8

4.AYAK : 8 - 11 - 7

5.AYAK : 5 - 7 - 1 - 9 - 2 - 3 - 6

6.AYAK : 17 - 15 - 12 - 10 - 8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Çıkan atlar sebebiyle hazırladığım ve yatırdığı kuponum : http://bulten.bankotahminler.com/altili-kuponlari/ramazanyilmaz-290/kupon-3926.html

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.