Ana Sayfa / Tahminler / 26 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

26 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Zor bir Ankara programı var. Mümkün olduğunca elemeye çalıştım ancak yine de geniş bir kupon çıktı. Birbirine yakın isimler aynı koşularda toplanmış. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese kazançlı bir gün dilerim.

1.Ayak: İlk defa koşan taylarla ilgili düşüncelerim belli. Turbo yavrusu SÖZLÜM(5) ön plana çıksa da benim tercihim hepsi olacak.

2.Ayak: Zor bir yarış olacak. Ağır kilolu rakiplerinin yanında uygun sikletiyle ve etkili jokeyiyle FORTE(11) favorim. Ankara pistini çok seven iki isim BLACKOUT(5) ve BRACCIOFERRO(3) ağır kilolarına rağmen sert rakip olurlar. Son dönemdeki iyi formuyla ZAPPA(10), iyi idman görüntüsüyle TAMERLANO(2), mesafe lehine LEGENDARY QUEEN(4) ve 6 aydır koşmasa da dinçlikle FALEZ(1) ihmale gelmez. Bombacı kardeşim tek vermişken benim yazmamam olmaz dedim ve GOOD HEARTED(7)'ı ekledim kupona :)

3.Ayak: Zor bir koşu daha var karşımızda. Yarış gördükçe daha iyi koştuğunu gördüğüm SELÇUKLUBEYİ(2) ideal mesafesinde favorim. Son yarışını sermayeli bir şekilde kazanan TOMMIKS(8) en ciddi rakibi. Bu iki isim küçük kuponlar için yeterli olabilir. Ankara'da ki son yarışını kazanan KARAFIRAT(3) ilk defa bu mesafeye çıkacak olmasına rağmen değerlendirilmeli. SENCERHAN(1) ve PORSUKBEYİ(4) geniş oynayanlara önerim.

4.Ayak: Kolay kolay yapmayacağım bişey maiden yarışa tek vermek. Ancak hem ilk yarışı hem idmandaki görüntüsü hem de etkili jokeyiyle GÖRKEMLİ(4) bankom.

5.Ayak: İçinden çıkılması zor bir ayak daha. Mümkün olduğunca fazla at yazmak lazım. Son koşusunu bu pistte kazanan NASİBİN(5) devam eden formuyla favori. İki istikrarlı isim SILASU(8) ve HAYAT NUR(2) favorinin ensesinde olacaktır. NİNOŞUN KIZI(7), GÜLDİKEN(11), DEKOLTE(9), DELALKIZ(1) ve MÜJDELİ KIZ(4) sırasıyla değerlendirilmeli.

6.Ayak: Oldukça uygun rakipleri yanında rahat bir birincilik alacak isim TATVAN KIZILCA(2).

Altılı Şablonum

1.ayak:5,4,6,1,8,2,7

2.ayak:11,5,3,10,2,4,1,7

3.ayak:2,8/3,1,4

4.ayak:4 tek

5.ayak:5,8,2,7,11,9,1,4

6.ayak:2 tek

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

27 yorum

 1. Erdal Balci

  Bol şanslar Barışçı, Bugün günümüz ün yarısını yarinki yarışlara ayırdım. Bugünkü bayaa bir zor görünüyordu, öylede oldu.yarinkinin de bugünkünden kalır yanı yok.1.ayaktan SEYYAHKIZI ile tek girmeyi ,son ayakta TATVAN KIZILCA ile bitirmeyi düşündüm. SEYYAHKIZIna çok guvenmesemde(bombaciya heveslendim),en azından yatinca 5 li ile devam ederiz diye düşünüyorum. At koşar baht kazanir (yeter artık arada sırada bahtda kazansın temennisiyle).kuponum;
  1.ayak: 4
  2.ayak: 2,3,8,12
  3.ayak: 1,2,3,4,8
  4.ayak: 1,4
  5.ayak: 2,6,8,9,11
  6.ayak: 2

  Kupon tutarı :12lira

  • silivrili

   Erdal merhaba bol şanslar ilk ayakta 4 numarada ne gördün tek atıyorsun valla merak ettim bende Atsam mı acaba ???

  • Erdal Balci

   İçinden çıkamayınca 5 li yapmaya karar vermiştim. Sonra olsun 12 lira değilmi 6 lı yapayım dedim.kosu görmüş, nispeten çalışması iyi,birde his.tahminim 1veya 2.vi at çıkar

  • silivrili

   Mantıklı tabii fakat 2. Ayağı naçizane gözden geçir derim

  • Erdal Balci

   Yok yok yazmadan once dedim ya, atlarin gun boyu kosularini izledim.ilk önce zappa ve forteyi ayirdim sonrada diğerlerini. Zappanin hep sonlarda geldiğini forteninde kafayi aldığını gördüm. Zappaya kesinlikle kısa kalır, forte son kosusunda 1200 de cok sallandı burunla aldı. Mesafe 100m daha uzamış ayrıca rahatsız edecek atlarda var yanında, kısaca süpriz diyorum.

  • silivrili

   bol şanslar o Zaman yazdığın gibi gelsin

  • Erdal Balci

   4.ayağın 4 numarasida alternatif tek olabilirdi ama 1 numaranın 60 kg. ile yaptığı rahat calisma ile favoriyi zorlayacağını düşünüyorum.

  • Barışçı

   bol şans erdal abi

 2. Bol şanslar Barışçı

 3. 3.ayakta SELÇUKLUBEYİ (2) ve Son ayakya Ocean Seraph (1) zor gecilir.

 4. Yarın son ayakta Tatvan kizilca geçilmez tek atılır mi ?

 5. Bombaci

  Bol şanslar.

 6. bol sans usta :)

 7. ERKAN

  GÜNAYDIN bol şanslar

 8. Gunaydinlar herkese, kuponlarimi kuculttum, ve dünkü Adana altilisini tutturdum, ve yedili ganyan da altida kaldim,…Burada ki bir abimizi dinleyerek, Ilk ayakta Rukiyesultani tek gecerek buyuk bir hata yaptim.- Yoksa kendi tekimle yedili ganyanida tuturmustum.-

 9. Kolay gelsn büyük çelişki değilmi kardeş ilk koşacak atlarda hepsi derken diğerinde tek sence gelirmi😊

  • Barışçı

   Haklısın çelişki gibi görünebilir ama ilk koşusunda bana o güveni verdiği için tek önerdim, yoksa ilk defa koşacak atlarla ilgili düşüncem aynı her zaman. bol şans

 10. Adrian

  BOL ŞANS BARIŞ KARDEŞİM

 11. Barışçı

  geçtiğin ata tekrar geçildin Porsukbeyi delirttin beni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir