26 Mayıs Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : Son koşusunu muazzam sprintiyle kazanan 1-ARMY OF FORTUNE bugünde kazanmaya aday ilk isim.Pedigri olarak potansiyeli yüksek olan 7-OUTBREAK ilk startı olmasına rağmen etkili hazırlıklarıyla adından söz ettirebilir dikkat edilmeli.3-GÜNDÜZYELİ sonraki ihtimal.
2.KOŞU : Henüz tam olarak ayrım yapılacak derecede kendini kanıtlamayan isimler arasında seçim yapmak bana mantıksız geldi bu sebeple HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.
3.KOŞU : Arap safkanlarının maiden mücedelesinde ilk startından itibaren tatminkar performanslar sergileyip tabeladan düşmeyen 7-SİHİRLİ maidene veda eden isim olur.
4.KOŞU : İkinci altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 6 ata şans veriyorum sıralamam şablonda.
5.KOŞU : Günün beşinci koşusunda 15-HAZAL TAY favorim.3-ATAKTAY, 8-HIZLIBERK, 16-KAR GÜZELİ, 7-DEMİROK, 12-AŞKANA, 4-AYKUTALP , 6-CEMBEY ve 11-CEMBEY şans verdiğim diğer safkanlar.
6.KOŞU : Son iki koşusu kesinlikle ölçü olmayan 7-ÇELİKPENÇE sevdiği pist ve mesafede kazanmasını beklediğim isimdir.
7.KOŞU : Bir süredir yarış görmemiş olsada 3-HAYRİ BABA ilk oarak şans verdiğim isim.6-NEIL, 2-VALLEY OF THE SUN, 8-ÇARÇIRA ve 1-CORITIBA diğer sıralamam.5-ASLAN KRAL sonraki ihtimal.
8.KOŞU : Son koşusunda beş boy geç çıkmasına rağmen kazanmayı başaran 6-SABIRLICAN dahada yatkın olduğu çim pistte yeniden kazanabilir.4-KALABALI favorinin en yakın takipçisi olur.5-FETHİYE, 14-ALTUNAY ve 1-AKBARAN diğer ihtimaller.
9.KOŞU : Günün kapanış koşusunda sıralamam şablonda.

1.ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 1 – 7 – 3
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 7
4.AYAK : 2 – 3 – 1 – 5 – 6 – 9
5.AYAK : 15 – 3 – 8 – 16 – 7 – 12 – 4 – 6 – 11
6.AYAK : 7

2.ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 2 – 3 – 1 – 5 – 6 – 9
2.AYAK : 15 – 3 – 8 – 16 – 7 – 12 – 4 – 6 – 11
3.AYAK : 7
4.AYAK : 3 – 6 – 1 – 5
5.AYAK : 6 – 4
6.AYAK : 13 – 16 – 17 – 2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Rezillik :D

admin

Ne oldu Ramazan :d

Ramazan Yılmaz

ne olacak admin sıfır çekmişm burdada :D

Ramazan Yılmaz

Hayatımda kara bir leke olarak kalacak :D

admin

Al benden de o kadar. Bugün iyi geçmedi.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x