Ana Sayfa / Tahminler / 26 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

26 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zorlu Ankara Programında Yarışseverlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Agf tablosunun üst sıralarında olmasını beklediğim uzun mesafelerde etkili yarışlar yapan 1 WİLDEST INDOCHINA kazanmaya yakın bir isim. Son startında ki yapmış olduğu ikinciliğinde bu tip mesafelerde söz sahibi olduğunu gösteren 3 ZONARO ihmal edilmemesi gereken bir diğer isim olup, Bugün çıkacağı ilk uzun metrajlı koşuda kendisinden çok iyi bir performans beklediğim pedigri olarak bu mesafede çok iyi işler çıkaracağını tahmin ettiğim startta çok fazla oyalanmaması durumunda rakiplerini sonda avlayabilecek 2 LİTTLE KİNG kesinlikle ihmal edilmeyecek bir isimdir.

2.AYAK : 3 Yaşlı Arapların maiden mücadelesinde ön plana çıkmasını beklediğim 7 MAVİ BAHAR ve 9 SANCAKCA muhtemelen rakiplerine göre agf nin üst sıralarında yer alacaklar. Bu iki ismin koşuyu kazanmaya yakın olduğunu söyleyebiliriz. Klasik günün ganyanın ikinci ayakla buluşmasını pek sevmediğim ve sürpriz sonuçların yer aldığını göz önüne aldığımda ilk startında koşuya adapte olmakta zorluk çekmesine rağmen zorlanmadan yaptığı beşinciliğinde bir sonraki koşusuna ışık yaktığını düşündüğüm Ankara pistinde ki idman görüntüsü yarışın sürprizine imza atabilecek hazırlık aşamasında olan 10 SEDİR KÖŞKÜ kuponuma eklediğim bir diğer isimdir.

3.AYAK : Günün önemli koşularından kupalı koşuda risk alarak giriş yapmayı tercih ederdim. Fakat çok fazla riske gerek olmadığını düşündüğüm programda koşuyu kazanmaya yakın olarak gördüğüm isim hazırlıkları ve uzayan mesafede etkili sprintiyle rakiplerini geride bırakabilecek 1 ALTINCI HİS fotoya en yakın isim olarak görüyorum. Uzun aradan sonra start alan ve bu tip uzun mesafelerde etkili yarışları olan Usta pilotun zaman kaybetmeden hemen tekrar üzerinde start alacak almasından dolayı agf nin üst seviyelerinde olacak olan 6 SEMEND, 4 Yaşlı isimlerden uzun mesafelerde etkili yarışlar yapan bugün ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyan 12 YETİM AHMET ve S.Kayanın koşu programında tek tercihinin olduğu bu tip mesafelerde etkili yarışları olduğunu unutmadığımız 5 SAADIN GÜCÜ sıralamasının koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

4.AYAK : İzmirin başarılı isimleri ile Ankara'nın etkili isimlerinin mücadelesinde kim galip gelecek sorusu geliyor. Muhtemelen Jokey faktörü bariz ön planda olduğu oyunlarda Karataş faktörüyle koşunun ve agf tablosunun üst sıralarında yer alacak isim belli. Fakat bugün bana göre Ankara pistine aşina olan ve ara sonrası orta mesafeli yarışta nefes açan bugün sevdiği mesafede kendisini iyi tanıyan kantarmasıyla koşuyu kazanmaya çok yakın gördüğüm isim 6 GLOİN, eksik koşması durumunda yarış hazırlıkları oldukça etkili olan bu tip mesafelerde zaman zaman ters sonuçlar alabilen 4 GRAYEMPİRE ve  Adana pistinden sonra Ankara pistine çıkan uzun mesafeli yarışlarda ters sonuçlara imza atabilen formda isim 2 SEFİR BEY, İzmir isimlerinden önde tempo kurmasını beklediğim tempo yarışlarında çok fazla etkili olmasa da 1 DOMRA  koşuda şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : Ara sonrası yapmış olduğu koşuyla dikkat çeken yine saç baş yolduracağını düşündüğüm agf faciası yaşanabilecek Karataş buluşmasına sahne alan 1 ANKARALI ön planda ki isim olsa da , Ankara idman görüntüsünde mükemmel işler sergileyen bu tip mesafelerde rakiplerini affetmeyecek 5 BEYAZ BULUT, son koşularında formsuz görünmüş olsa da bugün için kıpırdanma sinyali veren sevdiği mesafede koşunun sürprizine adım atabilecek 7 GOYCOCHEA, bu tip mesafelerde es geçilmeyecek isim olduklarını düşündüğüm 2 MAKTAYMAN ve 3 ZEALOUS LİNE şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Risk almayı son ayağa bırakmayı tercih ediyorum. Risk aldığım isminde muhtemelen agf nin alt sıralarında yer almasını pek umursamayacağım. Bana göre bugün tam mesafesinde koşuya çıkacak olan ve Ankara pistinde ki başarılı yarışlarının ardından Urfa da ki koşularında etkisiz olsa da sevdiği Ankara pistine çıkacak olan Yapmış olduğu hazırlıklarında daha önce bir çok kez geride bıraktığı rakiplerini bugün tekrar geride bırakmasını beklediğim 3 BENAZİR KIZ riskli ve sürpriz BANKOM olup kuponumda tek olarak yer veriyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,3,2

2.AYAK : 7,9,10

3.AYAK : 1,6,12,5

4.AYAK : 6,4,2,1

5.AYAK : 1,5,7,2,3

6.AYAK : 3

TUTAR : 50,40 TL

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

30 yorum

 1. Gol şanlar size Ankara tahminlerimi yazmak istiyorum umarim yardimci olmuš olurum
  Deniz
  3,koşu 8,
  4,koşu 9,5,4,3,8
  5,koşu 6,5,11,1,4,12
  6,koşu 6,1,3
  7,koşu 1,3,4,2,5,6
  8,koşu 2 tek

 2. herkeze bol şans
  ilkayak starttan normal çıkarsa 2 numaralı lıttılking kazanır yoksa hepsi
  2.ayak MAVİ BAHAR VE FİGÜRANLAR YA MAVİ BAHAR YA HEPSİ KARAR SİZİN
  3.AYAK 6 NUMARALI SEMEND VE GERİ KALANLAR SEMENDE TEK TADA HEPSİ
  4.AYAK SEFİR BEY VE MİZZEN OF TURKEY
  5.AYAK….ANKARALI BANKOM
  6.AYAKUMUT ÇİÇEGİ VE YABAN GÜLÜ
  EN SAGLAM BANKOM…..ANKARALIDIRRRRRR

  • Bay uzman kadesim bolsans 4ayaktan eminmisin bunlar handikap atları açık yarış atları arasındaki şansları olur diyorsun yani saygı duyarım düşüncene benim düşüncem 1 ve 6 ayırır Karataş biraz idareli giderse sonlardan köy kasaba kurar

  • yavuzhan41

   Bol şanslar dilerim. 1 ayak konusunda doğru seçim yapmışınız.

 3. Atlas beyi o tamponu yemesi aksiyon kaybettirdi akın daha da hakim bineceği safkanlar birinciliğe ulaşacağına bende inaniyorum

 4. PINARBASILI

  Bol şanslar hocam.

 5. Ayrica deniz kardeş son ayakta 2 mahremi çok düşündüm tek atmak icin senin yorumunu görünce tereddüt etmedim ilk ve son ayak tellerle diğer ayaklarda risk almadan kapalı oynadım bahtimiz açık olsun

 6. Bol şanslar

 7. PINARBASILI

  Dün yoğunluktan Ankara tahminlerimi yetiştiremedim Yavuzhan müsadenle burda paylaşıyorum bir köşede bulunsun :)

  1.AYAK: 1-3-9-8//2-6-7 Özellikle 9-Noble Boy ve 6-Aybüke’ye dikkat istim üzerindeler.
  2. AYAK: 5 A. Çelik affetmez, eksik koşarsa 9-Sancakca ve 7-Mavi Bahar devreye girer.
  3.AYAK: 4-5-11-1-6 Denizim ve Saadın Gücü’nün hakkını yemişler AGF’de, benim ilk 2 atımdır.
  4.AYAK: 6//1 Burada Yavuzhan’a katılıyorum Gloin bu piste aşina. Sürprizde 5-Badarbunga var.
  5.AYAK: 1-3-2 Herkes Ankara’lıya güveniyor ama Maktayman ve Zealous Line at değil mi? Bomba arayanlar 8-Serkan Bey ve 9-Violin’i uygun kilolarıyla ıskalamasın. 6-Salamis pusuda olacak.
  6.AYAK: 6-2-4-1-9-8//5-13 Özellikle 8-Albunea, 13-Leylaşka ve 5-Halime Hanım’a çok dikkat hata affetmezler.

  EKONOMİK KUPON: 25,20 TL
  GENİŞ KUPON: 117,60 TL

  Bütün yazar arkadaşlarıma ve sitemize güvenip takip eden yarışseverlere bol şans dilerim, tuttuğunuz atlar gelsin. Pazartesi Bursa yarışlarında görüşmek üzere.

  • yavuzhan41

   Bol şanslar dilerim. Son ayağa en azından perdeyi benim banko tercihimle kapatabilirmişsin gibi geldi :)

 8. Yavuzhan kardeş son yarışında Altıncıhis tek olarak yazmıştım o gün icin düşüncem sprintinde geç kalınca hem birinciliği kaybetti hemde Ban altiliyi kaybettim bu gün yine çok güveniyorum

  • yavuzhan41

   Teşekkürler İnspector bol şanslar dilerim. Altıncı his uzayan mesafe de bugün kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum bende. Çok hazır ve formda.

 9. Son dk borantay dikkat

 10. 1.Ayak : 1
  2.Ayak : 5
  3.Ayak : 4,5,6,7,11
  4.Ayak : 5,6
  5.Ayak : 1,2,3,4
  6.Ayak : 1,2,4,5,6,8,9,13

 11. Ankara nacizane tahminim.1)_1’2’3’8 # 2)_5’7 # 3)_1 tek # 4)_1’6 ‘4 # 5)_ 1’2’3 6)_ 3 tek

 12. İzmir ilk altılı
  ,
  1.Ayak : 1,2,3,4,5,9
  2.Ayak : 1,3
  3.Ayak : 2,3
  4.Ayak : 10
  5.Ayak : 1,6,13,15
  6.Ayak : 2,6

  • Tuttuğum attan 500 lirayı hediye ettik.

  • yavuzhan41

   geçmiş olsun adminim yazık olmuş. Bu arada Ankarada mükemmel bir ikramiye çıkmış parseli tek başına bir kişi götürmüş.

  • Sorma ne değişiklik yaptıysam zarar ettirdi. 2 binle günü kapamak fena olmazdı. 5 li de tek kişiye gitti. Tebrik ederiz bulanları :)

  • yavuzhan41

   Olmayınca olmuyor bu aralar bende aynı dertle müzdarip’im kazananları gerçekten tebrik ederiz. Kurgu önemli gelmesi başarı tutturması tadından yenilmeyecek bir ikramiye olmuş. Bugün ki Ankara dan sonra Pazar İstanbul bakalım nasıl sonuçlanacak.

  • İstanbul da güzel program var. Simit altılı çıkmaz en azından.

 13. Altıncı His’çileri tebrik ederim.

 14. Çok teşekkür ederim üstad

 15. İzmir 2. altılı

  1.Ayak : 9,10
  2.Ayak : 1,6,13,14,15
  3.Ayak : 2,5,6
  4.Ayak : 6
  5.Ayak : 1,2
  6.Ayak : 1,2,3,4,5,13,14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir