Ana Sayfa / Tahminler / 26 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
istanbul altili tahminleri

26 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Cim pistin yetenekli ismi, Ankaradaki son G2 koşusunu pekte ölçü almadığım, uygun grup avantajıyla 1-KIRDERE ağır favorimdir. İlk ayak riki almak isteyenler Tek olarak değerlendirebilir. Yine bu pisti seven ve eli kulaginda olduğuna inandığım 2-URFA GÜLÜ, takip atım son koşusunu gücüne olçü almadığım 7-POINSETTIA, son yarış derecesi iyi olan 6-BLUE KING ilk plandaki rakiplerdir.

2.AYAK: Son yarışını tekrarlamasi halinde 2-ŞEHLEVENT fotolaya ulaşması olağan neticedir. Ancak bugün işinin biraz daha zor olacagını düşünüyorum. Ayni yarışta 3. olurken fotoya mermi gibi giren ancak yetiştiremeyen uygun kilosuyla 11-ÖNDEREFE ilk rakibidir. Adım adım birincilige yürüyen grubun tek dişi atı 7-TETİNA, yine takip atım 8-ANADOLU HİSARI, son yarışı ışık saçan 3-KIRMIZI KAYA ve 1-ÖZBİLGİN yazılarak burayıda geçebiliriz.

3.AYAK: Zorlu maiden mücadelede çalışmalarıyla 3-TAKAYAMA öne çıksada, formda Aracı ekürisinin taylarından olan 5-SO EMOTIONAL, sampiyon Wanetanin anne kardeşi 6-WENONA ve son yarışi hatrina 2-SEMİH BEY yazarak bu ayağı geçelim.

4.AYAK: Ara sonrası yarişını kazanarak pistlere dönen 5-SABRININ ATI, kalite isim 2-ALTINCI HİS arasındaki mücadele kazananı belirleyebilir. Yeri olanlar sevdiği cim piste çıkan 6-ÜNAL AMCA kesinlikle ihmal edilmemelidir.

5.AYAK: Son yarışı çok gösterişli olan ve yavaş yavaş kalitesini ortaya koymaya başlayan 5-CHURCHILL FIRE benim BANKOMDUR.

6.AYAK: Formsuz isimler arasında tek iyi duruma sahip isim 2-KAFTAN'ın kazanması olağan neticedir. Ancak ikramiyeyi cazipleştirmek adına eküri avantajıyla, uzun arasına rağmen çalışmaları olumlu 3-EMMİ, yine galopları olumlu son pist yarışınıda ölçü almadığım 4-SİNGAPORE PRENSİ, mesafeyi seven yapısıyla 10-KORCAN, ve henüz maiden olan, yarışlarındada bir varlik gösteremeyen ancak galoplarında mükemmel işlere imza atan, bugün çok sürpriz, hatta AGF'nin son sırasında olacağını bilsemde bugün itibariyle takibime alacağım v kuponumda bulunduracağım isim olan 15-AK FETİH çok sürpriz arayanlara ısrarla önerimdir..

ALTILI TAHMİNLERİM

1 // 2-7-6

2-11-7-8-3-1

3-5-6-2

5-2 // 6

5 CHURCHILL FIRE

2 // 3-4-10-15

Herkese BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

Bütün oyunlar 5 te kaldı bugün.

adnan
Ziyaretçi
adnan

yine 5 de kaldık son ayakta yattım saglık olsun

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..