istanbul altili tahminleri

26 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Cim pistin yetenekli ismi, Ankaradaki son G2 koşusunu pekte ölçü almadığım, uygun grup avantajıyla 1-KIRDERE ağır favorimdir. İlk ayak riki almak isteyenler Tek olarak değerlendirebilir. Yine bu pisti seven ve eli kulaginda olduğuna inandığım 2-URFA GÜLÜ, takip atım son koşusunu gücüne olçü almadığım 7-POINSETTIA, son yarış derecesi iyi olan 6-BLUE KING ilk plandaki rakiplerdir.

2.AYAK: Son yarışını tekrarlamasi halinde 2-ŞEHLEVENT fotolaya ulaşması olağan neticedir. Ancak bugün işinin biraz daha zor olacagını düşünüyorum. Ayni yarışta 3. olurken fotoya mermi gibi giren ancak yetiştiremeyen uygun kilosuyla 11-ÖNDEREFE ilk rakibidir. Adım adım birincilige yürüyen grubun tek dişi atı 7-TETİNA, yine takip atım 8-ANADOLU HİSARI, son yarışı ışık saçan 3-KIRMIZI KAYA ve 1-ÖZBİLGİN yazılarak burayıda geçebiliriz.

3.AYAK: Zorlu maiden mücadelede çalışmalarıyla 3-TAKAYAMA öne çıksada, formda Aracı ekürisinin taylarından olan 5-SO EMOTIONAL, sampiyon Wanetanin anne kardeşi 6-WENONA ve son yarışi hatrina 2-SEMİH BEY yazarak bu ayağı geçelim.

4.AYAK: Ara sonrası yarişını kazanarak pistlere dönen 5-SABRININ ATI, kalite isim 2-ALTINCI HİS arasındaki mücadele kazananı belirleyebilir. Yeri olanlar sevdiği cim piste çıkan 6-ÜNAL AMCA kesinlikle ihmal edilmemelidir.

5.AYAK: Son yarışı çok gösterişli olan ve yavaş yavaş kalitesini ortaya koymaya başlayan 5-CHURCHILL FIRE benim BANKOMDUR.

6.AYAK: Formsuz isimler arasında tek iyi duruma sahip isim 2-KAFTAN’ın kazanması olağan neticedir. Ancak ikramiyeyi cazipleştirmek adına eküri avantajıyla, uzun arasına rağmen çalışmaları olumlu 3-EMMİ, yine galopları olumlu son pist yarışınıda ölçü almadığım 4-SİNGAPORE PRENSİ, mesafeyi seven yapısıyla 10-KORCAN, ve henüz maiden olan, yarışlarındada bir varlik gösteremeyen ancak galoplarında mükemmel işlere imza atan, bugün çok sürpriz, hatta AGF’nin son sırasında olacağını bilsemde bugün itibariyle takibime alacağım v kuponumda bulunduracağım isim olan 15-AK FETİH çok sürpriz arayanlara ısrarla önerimdir..

ALTILI TAHMİNLERİM

1 // 2-7-6

2-11-7-8-3-1

3-5-6-2

5-2 // 6

5 CHURCHILL FIRE

2 // 3-4-10-15

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Bütün oyunlar 5 te kaldı bugün.

adnan

yine 5 de kaldık son ayakta yattım saglık olsun