26 Mart Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Uzun bir süredir yarış görmemiş olsada muazzam pedigriye sahip 5-HYPER SONIC galoplarına bakarsak 246 gündür ahırda yatmadığını ve gayet iyi hazırlandığı aşikar.İkincilikle ayrıldığı ilk koşusna bakarsak kaliteli isimler arasında ağır favori çıkmış.Koşu eksikliğinden etkilenmez ise zor geçilir.Galoplarındaki diri görüntüsüyle yine bir süredir koşmayan 2-ARMY OF FORTUNE en güçlü rakibi.Ben kendi kuponumda bu iki atla geçiyorum fakat rakip arayanlara koşu tecrubesiyle 6-OĞLUM BERKAY ve 3-ÇELİKZAR’ı önerebilirim.

2.AYAK : İyi bir form çizgisi yakalayan 4-NURGÜLÜM grupta öne çıkan ilk isim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir fakat arap safkanların handikap koşuları her türlü sonuca açıktır.Bu sebeple 10-ŞERO ŞERO, 9-CANKOPARAN, 5-ÖZÜMTATAR ve 11-TOYDEMİR BATUR’a geniş kuponlarda yer vermek gerekir.

3.AYAK : Son koşularında oldukça iyi performanslar sergileyen 3-WILD AVALACHE uygun gördüğüm grupta en şanslı isim.Tek atmayı düşünüyorum fakat çok sert gruplardaki başarısını görüncede 2-STOP STOPPING ME’siz olmaz gibime geliyor.Öte yandan çime yatkın görünsede 5-SERKAN BEY bugün patlatabilir kanısındayım.

4.AYAK : Son koşusundan üçüncülükle ayrılmış olsasada binicisi tarafından pekte zorlanmadığını adeta üçüncülüğe koşturulduğunu düşündüğüm 4-GALLOPING WISDAM bana göre bugün gruptaki en şanslı isim.Siklet avantajıda bulunan safkanı kendi kuponumda tek bırakıyorum.Rakip arayanlara Gündüzeli’nin tercihi 6-PAŞA GÖNLÜM ve 5-MISS COOPER önerebileceğim isimler.

5.AYAK : Uzun süredir koşu görmediği için sürpriz konumda bulunan 7-ŞEHZADE galoplarındaki dereceli işleriyle favorim.Son koşularndaki bitiriş derecesiyle gruptan üstün görüntüsüyle 1-BULUTHAN en sert rakibi.3-ÇİFTÇİ AĞA, 8-ALVINA ve 4-DARK SUN diğer şans verdiğim safkanlar.9-CEM KIZI sürpriz.

6.AYAK : Günün kapanış koşusu bana göre sürprize açık.bu sebeple ayrım yamadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.Az atla geçmek isteyenlere 1-DÜZ ÇİZGİ, 3-TİNNO, 6-BROWN SPEED, 2-PRINCESS SÜREYYA ve 5-TEXASLI BEGÜM önerebileceğim isimler.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5 – 2

2.AYAK : 4 – 10 – 9 – 5 – 11

3.AYAK : 3 // 2 – 5

4.AYAK : 4

5.AYAK : 7 – 1 – 3 – 8 – 4 – 9

6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
SuaL

merhaba ramazan bey ikinci ayak 1 numarayi degerlendirmenizi rica edicem, bol sanslar

admin

STOP STOPPING ME ve WOW SO FAST ile salladım bi ufak. Zehirlenme ama Ramazan bakmadım programa :)

SuaL

1 geleydi guzel olucakti, bol sanslar arkadaslar

SuaL

yine yattik(

SuaL

ikinci ve 4 ayaklara bi siralama verseniz ramazan bey, malum butce meselese)) simdiden tskler, bol sanslar

Ramazan YILMAZ

Sanırım İstanbul programı için sıralama istiyorsunuz Sual hanım. 2.Ayakta 10.7.5.6 yeterli kısıtlı bütçe için.4.ayak içinse 1.5.3.2 ilk sıralamam yeriniz varsa 7.6.8 aralara sıkıştırabilirsiniz.Şimdiden bol şanslar.

SuaL

cok tesekkurler bol sanslar

admin

5 te kaldık. İlk yaptığım 3 banko ile tuttu. yatırmadım :)

Ramazan YILMAZ

Yedin 400 tlyi admin :D

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x