26 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ ( BOMBACI )

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Tek tek incelemeye değer safkanlar olsada sonraki ayaklarda birçok tek adayım safkan olduğu için üzerinde durmayacağım. Sıralamam şablondadır.

2.ayak: Mesafeye bakmaksızın son iki yarışında da güçlü rakiplerine boyun eğmek zorunda kalan safkan bence özlediği birinciliğe bu yarışta ulaşacaktır. Kötü koşması durumunda ise ortalığın kötü karışacağı mücadelede (2) numaralı İPEKKIZ BANKOMDUR.

3.ayak: Böylesi bir grupta (2) DYMAXION ın birazda mecburiyetten liderliği üstleneceği mücadelede pilotlar safkanların klasik temposunu ve yarışın gidişatı bozmadığı taktirde son düzlüğe dönültükten sonra (4) ILDIR RÜZGARI, (1) YILDIZHAN STAR ve (5) WIND RUNNER ın gruptan ayrılıp birincilik mücadelesine girişeceğine inanıyorum.

4.ayak: Son yarışlarına istinaden yine kolay grupta mücadele edecek olan safkanın birinciliğe uzanmasını bekliyorum (3) numaralı BOMBACAN BANKOMDUR.

5.ayak: Daha birincilikle tanışamamış olsada son H-15 mücadelede fit durumda olduğunu pilotuna rağmen belli etti. Biraz daha uzayan mesafe ile birlikte bence Mehmet Kaya bu safkanı kaçırmayacaktır (7) numaralı YILAN KALE BANKOM.

6.ayak: Süpriz arayacağım mücadelede tercihim HEPSİ olacak bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-3-4-5-1-7-8-9

2.ayak: 2 tek

3.ayak: 4-1-5

4.ayak: 3 tek

5.ayak: 7 tek

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans bombacı. genel olarak uyuşmuşuz :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

ilk ve son ayak harici önemli derecede favoriler olur. ipekkız çok şanslı mislide tek atarım. ama normal kuponda para yapsın diye 3 önemli favori çıkacak atı yıkayım dedim

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar