izmir altili tahminleri bombaci

26 MART 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Herkese iyi pazarlar izmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Koştuğu satış koşusunu rahat kazanan safkanın gücü kısıtlı ancak o yarışta görmüş olduğu 1.05 ganyan safkana sahanın güvendiğinin ve kumaşının farklı olduğunun göstergesidir. Ağir kilosuna rağmen (1) SULTANBATUR ilk safkanım. Bence artık kabak gibi kısa ve orta mesafenin üzerinde koşması gerektiği su yüzüne çıkan safkan grubun genel sevicisi ERTEMİZ in yokluğunda her kuponda olmalı (2) VASEEM ikinci safkanım. 20 yanyana koştuğu KV7 yarışta safkan yerine konmayan (10) GAYEMSU bir sonra ki yarışta tamamım dedi üçüncü safkanım. Bu yarışta oldukça geri planda kalsa da ilgililerinin kendisine çok güvendiği konuşulan (6) LIDEREFE ismini bir kenara yazın.

2.AYAK: Zorlu mücadelede artık bütünleştiği aprantisi ile ilk şans tanıyacağım isim (1) KIZILHAN dır. Bu safkanın kötü koşması durumunda ise devreye girecek olan ilk safkan (5) KEREMCAN dır. Bu safkanim da eksik koşması ihtimalini düşünüyor iseniz agf ye falan bakmadan hissiyatınız ne diyorsa gözünüz hangi safkanın isminde kilitleniyor ise yazın.

3.AYAK: Günün en kalite ve en iyi yarışına sahne olacak mücadele de yine çok uçuk isimle başlamak istiyorum. Başlamak istiyorum ki demiştim diyebileyim. İsminin ilk sırada yer almasını istiyorum. Daha önce de inceden bahsettim. Beyler YAKAR inanın bana yakar çok fazla güven var. (6) DOMBRA ilk safkanım. Klasik olarak yanına iki isim koyup bırakacağım bunlar sırası ile (1) RÜZGAR ETO ve (4) YALPAGAN.

4.AYAK: Günün teki konumunda ki (3) BAYDÖKER in hakkinı vermek için geç bile kaldık. Son koşusunda birinciliğe ulaşan safkan kağıt üzerinde TEK görünüyor. Ancak galibiyete hasret safkanın tam kazanmış iken 70 gün geri çekilmesi hayra alamet değil ve ciidi bir sakatlık evresi geçirdiğini gosteriyor. Şu dakika itibari ile AGF oranına baktığımda ise gereğinden fazla güven sezdim. Eger agf oranı düşük çıksa idi TEK atardım ancak beklediğimin üzerinde oranı görünce yıkmaya karar verdim. Hiç bunlara gerek yok 70 gün ara versede çıktığı gibi gelir çalışmalarıda iyi diyen varsa tek atsın. Benim düşündüğüm rakibi şablondadır.

5.AYAK: Oldukça sert geçecek mücadele de supriz arayışında olacağım tercihim hepsi.

6.AYAK: Sondan bir önce ki yani 3 martta ki yarışı benim bu yarışta safkana güvenmem için yeterlidir. (4) RENGÜL BANKOM

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2-10-6

2.AYAK: 1-5

3.AYAK: 6-1-4

4.AYAK: 3-4

5.AYAK: hepsi

6.AYAK: 4 TEK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Azer
Ziyaretçi
Azer

1ayak)2_5_1_10_8 2ayak)6_5_1_9 3ayak)5_2_4_7. 4ayak2_3. 5 ayak). 5 tek rakip thy 6ayak)1_3 bol sanslar

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Bol şans herkese

Geniş kupon

1.ayak:1.2.5.6.10.4.8

2.ayak:1.5.4

3.ayak:4

4.ayak:1.2.3.4

5.ayak:15//17.3.5.12.16.5.14.13.11.10

6.ayak:2.3.4