Ana Sayfa / Tahminler / 26 MART 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

26 MART 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Son zamanlarda 100-200 TL ikramiye aralığına sıkıştırılmış programlara inat bir İstanbul yarış gününden merhaba. Henüz ilk koşuda bile altılı programının kalitesinin üzerinde ısınmaya başlıyoruz. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Belki çok aykırı gelecek bir isimle açılışı yapıyor olacağım tahminlerimde. 7 (NEVCİHAN) hala ideal takı arayışında olan isim son yarışında biraz daha kıpırdama gösterdi. Tecrübeli binicisiyle bugün daha da etkili olacaktır. Son yarışında uzundan etkilenen 4 (ARAT SOYLU), idman performansıyla kesinlikle yazılması gerektiğini düşündüğüm 5 (DOST ELİ), binici değişikliğine rağmen kazanmanın moraliyle 1 (REİSİM), ideal mesafesine çıkacak olan 8 (ŞANSKÜPÜ) ve güne bomba ile başlangıç yapmak isteyenlere 3 (ÖZDEMİRLİ) ilk ayak önerilerim.

2.Ayak: Günün ilk maiden ayağında Pan River yavrusu 9 (PAN REKA) önceliğim. Etkili orjinin hakkını son yarışında vereceğini göstermeye başlayan 5 (ÇAKILTAŞI), koşunun muhtemel favorisi 6 (EXCELLENT MAJESTY) ve yine tatlı sürpriz olabilecek Halikarnassus yavrusu 4 (BLACK WASP) ihmal edilmemeli.

3.Ayak: KV koşu mu? Grup koşu mu bilemedim. Maşallah katılan isimlere bakın. Formunu bulan koşuyu yine önde koparıp gitmek isteyecek olan 1 (BARDO)'nun önderliğinde sonlardaki öldürücü sprintiyle 4 (YARAMAZ ÇOCUK) cevap verecek isim olur. Byerley Türk galibi ve aynı yarıştaki performansını tekrarlaması durumunda 5 (GÜNGÖR BABA) da kuponlarda bulunmalı.

4.Ayak: Her ne kadar da 2.liklerini seriye bağlasa da derecelerini muntazaman sürekli geliştiren 3 (WİRETOP) günün en güvenilir ismi konumunda. BANKOM

5.Ayak: Günün ikinci maiden ayağında muhakkak Karataş faktörüyle de 11 (PRESİDENT SON) etkili olacaktır. Küçük kuponlar alternatif tek olarak değerlendirebilir. İdman performansıyla ve son koşusuyla iyi bir gelişim gösteren 8 (SASPUNAS),  her yarışında farklı bir biniciyle start almasına rağmen 2 (DOCTOR HOUSE) idmanlardaki iyi görüntüsüyle ihmale gelmez. Yine idmanda binicisiyle de çalışmalarını gerçekleştiren 4 (GOLDEN PROTECTOR) ve yeni takısının etkilerini çalışmalarında göstermeye başlayan 13 (MİSS IRONARM) bu ayağın sürprizi olur.

6.Ayak: Yine kalabalık bir start izleyeceğiz. Toplamda 14 isimden üçü zaten eküri. İlk sıraya 4 (İLGİLGE)'yi atalım. Her ne kadar istikrarlı olmasa da bu mesafede ne yapacağı belli olmayan 3 (BİÇER), yeni sahibine kazanarak merhaba diyen formda isim 6 (RÜZGARIN RUHU) seriyi sürdürebilir. Son olarak yine yüksek ganyanlı bir isim önererek ikramiye katsayısını katlayacak olan 2 (KABAKÇI) bu mesafeyi sevdiğini yine bize hatırlatabilir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 7-4-5-1-8-3

2.Ayak: 9-5-6-4

3.Ayak: 1-4-5

4.Ayak: 3

5.Ayak: 11-8-2-4-13

6.Ayak: 4-3-6-2

Kupon Tutarı: 86,40 TL (Yedili oyunları için mesafenin uzaması avantajına olacak isim 3 (MYTHOGENİC) olacaktır. Kupon küçültmek isteyenler 5.ayaktan eleme yapabilirler)

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

32 yorum

  • can911

   Teşekkür ediyorum sayın admin. Her zamanki gibi emek ve zamanın karşılığını biraz şansla karşılığını almak ümidiyle

  • can911

   Sağolasın George, ben de bu ara uzağım biraz malum satış sektörü, ilk üç ay kapatma dönemi. Selamlar

 1. Can Bey, bol şanslar.
  Emekleriniz için teşekkürler

 2. Biraz ara verip özlemek iyidir. Bu arada satış çok zevkli bir o kadar zor ve stresli bir iştir. 5-6 yıl yapmıştım. Sonra ticarete geçtim. Gerçi şu an yaptığımda satış sonuçta :) Kolay gelsin sana da bu arada.

 3. Onbasi

  istanbul a 2 tekle girip 4. ayağı da tek atıp tam olarak da işte orda tekmeyi yiyeceğimi düşünüyorum:))

  1. AYAK : 9 TURBOER
  2. AYAK : 9 PANREKA
  3. AYAK : HEPSİ ( NEDEN HEPSİ ÇÜNKÜ 3. AYAK PATATES AYAĞI)
  4. AYAK : 3 WIRETOP ( GÖNLÜM 4 NOLU CESUR DAN YANA AMA AFG 3 DİYOR)
  5. AYAK : 8,4,2,11,12 ( NORMAL ŞARTLARDA 8. İDE TEK ATMAM LAZIM DI AMA 5 AT YAZDIK )
  6. AYAK : 12,4,2,6,9,3 ( 12 NUMARALI ATIN BEYAZ BAYRAK AYNA YAPACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM)

  ***** KUPONUMUZ 12,60 LİRADIR. HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

 4. Sevgili Can müsadenle uzun ara sonrası altılımı senin sayfanda paylaşmak isterim. H / H / 4, 5, 6 / 2, 3/ 11 / 4. kupon tutarı : 64, 80 tl.

 5. Senin canın sağolsun adminim :) Bu arada 5. Ayak 1, 8 değerlendirilebilir arkadaşlar. Ben bütçeden dolayı 11 tek attım.

 6. Ben ne zaman H yaparsam siz ilk atı tek atın :) tecrübeyle sabittir.

 7. can ustam hem senin hem adrianın ilk 3 atını alıp 2 tane fantazi kupon yaptık.. ikiside hala ayakta..)

 8. can usta 5.ayakta ikinci atını yazsak ne güzel gidecektik..) keşke şu kuponu ciddi yapsaydık. bundan 1 ay öncede bizsiz 650 almıştın yine aynısı olacak galiba..))

  • can911

   Söylenecek söz bulamıyorum şimdilik,hele bir sonuca ulaşalım bakalım.Ama sen kendin söyledin Adrian ve senin ilk üç atını aldık diye, 5.ayağı niye almadınız ki? Üzüldüm şimdi

  • can911

   Hele bir son ayağı da geçelim kardeşim sağsalim

  • can911

   Bugün nerdeyse tüm yarışlarda kazananlar derecelerini iyi geliştirdiler, buna rağmen bilmiş olmak iyi oldu

 9. İlk ayakta 4,7 dedim bıraktım.. 5 demişsin onu da yazsam ne güzel geliyordu.. Tebrik ederim.

 10. son ayağa senin 4-3-6-2 atlarının yanına 5 ,12 de ekleyip tabela oynuyalım bari.. etinden olmasada sütünden yararlanalım.)))

 11. Erdas

  ŞakA gibi gelen atların hepsi ikinci at : birtanesi zaten turkiyenin favorisi ve biz gene yattık..büyük düşünmemek gerekiyor ::((

 12. Erdas

  Bombaya 1 sanise kalmıştı :)))

 13. 3 misli 4 lü , ve bır adet 5 li tuttu ikisi toplam 100 tl verse razıyım :))

 14. öncelik tebrik ederim can usta..her koşuda 15 liralık oynayan ben bugün küçük oynuycağımız tuttu..kafadaki ilk üç atı aldığımız gibi son ayaklardaki atlarınıda alsak bizde tutturmuştuk.:( nasip değilmiş..

Bir Cevap Yazın