Ana Sayfa / Tahminler / 26 MART 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
adana altili tahminleri

26 MART 2016 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Yine zorlu bir ilk ayakla Adana altılısına başlıyoruz. Tercihim daha genç isimlerden olacak. Favorim 1 - LOKOMOTİF ve yine eksik koşarsa diye sigorta olarak 4 - ATMACA BEY ile 7 - YÜKSELİM ekliyorum.

2.AYAK: Bu maiden çok zor geçecek. Koşu gören isimler istikrarsız olduğu kadar ilk defa koşacak olan isimlerde işlerinde kapalı kutu görünümündeler. Düz mantık en çok koşan isim 2 - KHAOS MAN favori oluyor. İlk koşusunda kazanan atın 1.5 sn geriden gelip beşinci olan 1 - DEAD PAN çalışmalarında nispeten iyi gözüküyor. Küçük kuponlar için bu iki isim yeterli olabilir. Sürpriz düşünenler için sıralama ise 4 - KING OF BROTHERS, 7 - PERİ BEYİ, 3 - KHOR KALBA, 5 - MURAMER, 6 - MUSAOĞLU, 8 - POLDİ, 9 - THREE POINT, 10 - ATEN CAT, 11 - OCEAN GIRL ve 12 - ÖZGÜLÜM.

3.AYAK: 3 - PİANO PİANO kazanacak gibi gözükse de en iyi performanslarını Şartlı koşularda göstermesi soru işareti bırakıyor. 3 ay aradan sonra 1900m A3 yarıştaki performansı ile 1 - MEMEDİM rakibidir.

4.AYAK: İlk defa koştuğu uzun mesafede buradaki rakipleri ekarte eden 1 - ATEŞ KRALLIĞI devam eden formuyla kazanma şansı çok yüksek. Rakip arayanlara 5 - GÖKKURT ve 4 - DİZDARBEY öneririm.

5.AYAK: Hayatının ilk yarışında 1.18 civarında dereesi ile koşan ve güzel galoplarla bu koşuya katılacak olan 5 - GARİPAĞA favorim. Son 3.lüğü bu grup için yeterli gözüken 4 - FEARLESS SON rakibidir. Çok at arayanlara 6 - GECE KUŞU ve sürprizde 11 - BERATINKIZI öneririm.

6.AYAK: 9 - MURTECİZCAN son koşuları ile kısa mesafe ve kalabalık koşuya rağmen bankom. Gelmezse yarış karışır.

2. ayak 2 atla geçip son ayağa da yüklenilebilir, benim tercihim aşağıdaki gibi oldu.

Bol şanslar

Altılım

1-4-7
2-1 / 4-7-3-5-6-8-9-10-11-12
3-1
1-5-4
5-4 / 6-11
9

Küçük Kupon 8.64 TL , Büyük Kupon 51.84 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

171 yorum

 1. Erdal Balci

  Ellerine sağlık ADMİN güzel olmuş
  ADANA

  1ayak: ATMACABEYİ (4)
  2ayak: 1,2
  3ayak: 1,3
  4ayak: 3,4
  5ayak: GARİPAĞA (5)
  6ayak: 2,6,9,10,14
  Toplam:2,40

 2. Slmlar admin. Tahminlerimiz bugün seninle çok benziyor. İlk maiden 2 . Ayakta benim kafam karıştı. DEAD PAN başta olmak üzere tüm atların Şansı var. Diğer maiden yani 5. Ayakta ise GARİP AĞA tek olur gibi geliyor. İlk yarışı çok güzel. İyi dereceli koşmuş. Müzmin maidenlerden değil. İyi Jokey almış üstüne. Galobunda 600 36,6 400 24,0 R yapmış ki, bu grubu geçmeye yetecek kadar avantajı var. Ama maiden yarış bu. Herhangi birinin koşacağı tutabilir. 4.ayakta ATEŞ KRALLIĞI, DİZDAR BEY in arasında yarış. 3.ayakta H de geç. 4 at var. Handikaplar birbirine yakın. İlk ayakta LOKOMOTİF, SEZAR ve ATMACA BEYİ grubun biraz önünde gibi duruyor. Son ayakta MURTECİZCAN a rakip bulamadım. Herkese bol Şans. Yazdığınız gibi gelsin.

 3. BaranEfe

  S.a Arkadaslar Gunaydın ..

 4. can911

  Bol şanslar sayın admin, maşallah siz de bize nazire yaparcasına istikrarlı gidiyorsunuz bu ara, gönlünüze göre

  • Takipçiler sağolsun, yazdıkça yazası geliyor insanın. Arkadaşlarda meşgul bu sıralar arayı kapatıyoruz işte. Size de bol şanslar.

  • Bombaci

   Can bey akşama tahmin var mı? Size de konuk olalim

  • can911

   Aslında akşamdan atacaktım ama yorgunluk galip geldi. Kısmetse şu anda hazırlanıyorum, akşama inşallah görüşürüz

 5. Bol şanslar admin. Yeni bir iş sebebiyle biraz uzak kaldım. Sen de benim gitmemi bekliyormuşsun :) İstanbul’a bakabilirsen bir altılı ver de yatırayım aynen.

  • Teşekkürler. Evet yokluğuna denk geldi. İstanbul henüz bakmadım, vaktin varsa öğleden sonra paylaşırım.

 6. crone

  bugun adana’da güzel ikramiye verebilir.. oyle bi programla karşı karşıyayız…

 7. Erdas

  Günaydın bol şanslar ADMİN..bugün şeytanın bacağını değil boynunu kiralim artık :)) lakin işler gene karışık gibi görünüyor…

  • Bombaci

   Erdas rahat ol. İki elim kanda olsa çözücem bugün adanalı sen yeter ki 3 tek bul :))))

  • Bombacı ilk ayak 4 geçilmez geliyor bana

  • Her şey güzel de bu admini op te gel kısmını anlayamadık şahin yine bu admin ve bombaci ekurileri seni yıkma planı yapmislar adamlar saldırıya bile beraber kalkıyor ve her hucumA ekuri katılıyor. Lar biri de şahin al kardesim bu kuponu oyna kurtul demiyor.

  • Günaydın, ya çok kolay geçecek ya da çok zorlu. Çalışmalarda kolay yol çıktı, bakalım neler olacak.

 8. GÖKKURT mesafe tutmadı. BABA İHSAN ve DİRANŞAN bir alt grubun atları. ATEŞ KRALLIĞI ve DİZDAR BEY kaldı geriye.

 9. Bombaci

  Günaydın beyler… Adana dan hava durumu verin gerisini bana birakin. :)

 10. bonbaci adanada hava çok iyi gerisini sanabirakyorus hadi hayirlisi

 11. crone

  iyi bakalım bombacı şansın bol olsun.. 2 gündür boş geçmiyorum.. bugunude boş geçmek niyetinde değilim ona göre :))

  • Bombaci

   Takip ediyorum crone çok iyi gidiyorsun gerçekten. Bugün FatihReis de alırsa tamamdır. :)

  • Inşallah sevgili kardeşim. Dün iki altılı ve yedili ganyan birer ayak ile kaçtı. Bugün sitemizin sakinlerini paraya boğalım inşallah. Şahin nerelerde acaba? Sesi çıkmıyor :)

 12. Günaydın
  Adana 1.ayak 4 tek
  2,ayak 3.1.2.4.8.13.7
  3.ayak 4.2.3.1
  4ayak hepsi
  5,ayak 5.4
  6 ayak 9 tek herkese bol şans

 13. Bombaci

  ARKADAŞLAR SELAM.
  Hemen belirtmek istiyorum. 2.ayakta sahada çok konuşulan bir safkan var. Beni biliyorsunuz varsa vardır yoksa yoktur sıkılamam. Admin bunu lütfen tiyo olarak değerlendirme.  Ama herkesin en az bir kupon unda TEK ATMASINI istiyorum. Agf ne çıkar onuda bilmiyorum. Eğer herkesin çok at yazacağı bu ayağı minimum atla veya TEK geçebilirsek emin olun bugün burada hepimiz bu altiliyi koyarız.  Vereceğim bu safkan da 1.50 ganyan en yakın rakibinde 4.50 ganyan bekliyorum.  Bahsettiğim safkan (3) KHOR KALBA…..Bariz ve öne çıkan tek açılabilecek safkanlar bitmiş ikili ler geliyorrrrrr. Adana uçuracagiz seni bugün. …

  • crone

   bombaci bu atı bende duydumm.. ama maiden koşu işte…

  • Bombaci

   Yook abicim ben istiyorum. 5 liralık bir kuponda da olsa tek aticaz bugün bu safkani. Everji-sinerji olayından yürüyeceğiz. Ben çok inanıyorum. Agf ye baktım saat 10.10 da 6. Sıradaydı. Şu an itibariyle 4. Lüge yükselmiş. Fırsat bu fırsat. Daha fazla ileri gitmezse yırttık abicim :)

  • Erdal Balci

   Çalışmadada diğer aylardan farkı yok,hatta fazlası var diyebiliriz.

  • Bombaci

   Bu iş hayra alamet değil adminim. Uzman da yok. Naptin böyle bu ikisi. ? Yoklamada kaç gün yok yazılırsa okuldan atılır?

  • Dedin ve uzman geldi :)

  • Aynı anda geldiler :)))

  • Burasi aile ortamı gibi sahinin bazı düşünceleri var onu anliyorum ama bazı şeyler öyle gerekiyordu sahinin altın gibi kalbi var ayrıca gün yüzüne çıkmamış esprileri .. banko ailesinde olduğumuz için mutluyuz daha önce de dedim böyle ortam başka yerde yok hele de bakın burası çok önemli hele de. Adminle yazarla sohbet edip soru sormak ne mümkün tahminleri yazıyorlar okursun o kadar yok su atı sorayım yok yorum yapayım bunlar söz konusu bile değil. BU !YYUZden BU ailede olmaktan gurur duyuyorum. Saygılarımı sunuyorum ve unutmayalim ki hiç bir tahminci her gün altılı bulamaz yorumcular gördüğünü inandığını yazar ama bazen olmayınca olmuyor deriz işin asli öyle değil ince hesaplar devreye giriyor bazen. At sahibi antrenöre sorar atın durumu nasil abi durumu iyi kayıt edelim burayı alırız der ama gelmez meme din oğlu.. yapacak şey varmı yok at yarısında yüzde yetmiş şans yüzde otuz da bilgi ve his bu anlamda yorumcu yazar arkadaşları yargılamak gerekir bombaci ilk ayak mesela 3 mu dedi sende beşi mi tutyorsun ikisinideyaz gitsin admin adrian barışçı can bildiklerini yazar gerisi bizlere kalmış

  • Yargılama mak gerekir

  • Ortada yanlış anlaşılma var sanırım. Ben buradayım görüşmek için gelin isterseniz http://www.bankotahminler.com/sohbet/

 14. 3.ayakta Ö.Yıldırım’ın tercihi belirleyici olabilir. Daha önce PİANO PİANO ve TATVAN KIZILCA ya binmiş. Bugün ikisinden de inip MEMEDİM’i tercihlemış. Favorimdir. Rakibi G.Kocakaya lı MIDNIGHT MAGİC. Diğerleri bu ikisiden sonra…

 15. Bombaci

  1.ayakta: LOKOMOTİF: Start ile birlikte kafayı alacak. Son düzlüğe de önde girecek  (mi) Eğer bu yarışta (6) YÜKSELIM olmasaydı bunu size garanti ederdim. BU İKİ SAFKANLA ilk ayak riske edilebilir arkadaşlar.  Ancak bazen ÖMER KAYA ya diğer jokey ler kafayı çok takıyor.  Özellikle kafaci atlara bindiği zaman bindiği safkan in temposunu bozmak (Ömer kayaya ceza kesmek) için inatlasiyorlar. Hal böyle olunca da geriden gelecek safkanlara da gün doğuyor.   Öyle bir durumda son düzlükte aksiyonlarina hayran olduğum gücü nispetinde elinden geleni yapan  (2) SEZAR ı tavsiye ederim. Bu safkan sadece işine bakar. Öleceğini bilse kendisini bozmaz her metrede aksiyonlara cevap verir.
  3.Ayakta: MEMEDİM ve PİYANO PİYANO
  4.ayakta: ATEŞ KTALLIGI-DİZDAR BEY
  5.ayakta: GARİPAGA
  6.ayakta: CENGO: Biliyorsunuz Adana’daki son yarısında önce TEK vermiştim.  Sonrasında ise jeton son anda düşmüş  yanına AGASOYLU yu yazarak altiliyi bulmuştum.  Yani Şimdi o cengo bu cengo. Uzun mesafede sonlarda sallanan safkani kisalan mesafede daha çok tutuyorum.
  GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ arkadaşlar zoru kolay yapmak bizim işimiz. Altiliyi koyduk ne vereceğine bakacağız. :)
  BOL SANSLAR

 16. Dostlarım, biricik ailem , geldimm. :)). Nasılsınız diyecem ama gece mesajları okuma fırsatı buldum :))). Hiç bu kadar saldırıda bulunduğumuz bir gün olmamıştı:)).hezimet çok büyük :))). Bombacı şapkadan tavşan çıkartmaya çalıştıkça , çıka çıka kelebek çıkmış :)))
  Metın kardes, ahaa kelebek uğurdur diyip, son bir dörtlü yapmış, ama oda şunu unutmuş , kelebeklerin ömrü uzun değil :))).
  Erdal abim, kelebek ölemez diye İsyan edip durmuş :)))
  Ve adminnn, oda bu sıralarda animasyonlarla uğraşıp durmuş :)))). Çocukluğunu yaşamamış işte, ne yaparsın :))))

 17. Bombaci

  BU MİSLİ KUPONUM ŞAHİN İÇİN

  • bombacı kardeş, birinci ayak TUNAHANBEY hakkında ne düşünüyorsun?

  • Bombaci

   Reisim selam her yarış sonrası daha da hazır duruma geliyor. Burada koştuğu safkalar daha önce sürekli geçildiği safkanlar. Açıkçası ben tutmuyorum. Çünkü seyrettim yarışlarını belli bir yerden sonra safka kesiliyor. Daha formda safkanlar var benim için.

  • anladım. Teşekkür ediyorum :)

  • Bu arada, aleykümmüsselam.

 18. hepinize günaydın arkadaşlar

 19. Sabahki yorumda can beyin yorumu beni çok güldürdü :))). Admin için , çok istikrarlı gidiyorsun demiş :)). Ben de diyorum ki biraz istikrarını bozda kazanalım :))) Can’ım Adminim benim. BOMBACI öpüyorum Admini :)))

 20. Bombaci

  BU KUPONUM DA ARAMIZDA OLMAYANLARA GELSIN

 21. Bombaci

  Admin bi baksana normal kuponu da gönderdim yayınlanmadı bir aksilik mi var???

 22. Bombaci

  Admin ben birşeyi anlamadım. Bu şahin varsa bu şahin gömlek değiştirir gibi nick name değiştiriyor. Nasıl oluyor bu ???? Yani şimdi ayse-fatma yi görünce biranda veresim geldi maili 😂😂😂
  Yaww şahin beni ne bültenler ne siteler istedi gitmedim. Ayse-fatma yami gideceğim. ..😠

  • Ahh bombacı ahhh, bu Admin hep nickimi değiştiriyor:))))

  • Hani bu adminin ekurisi bombaci pazartesine kadar yoktu anlamadım sahin e komplo kurmak icin mi gitmemis ….şahin herkesin bir rumuzu var administration sağolsun sürekli nick değişiyor

  • Bombaci

   Wallahi uzman sırf dahil.olabilmek için her işimi erken bitiriyorum :))))

  • Bence başka sebebi var ve bunu şahin biliyor bu yüzden her ikili mücadeleye admin le ekuri girip sahin e baskı haaa şahin yanlız değilsin

 23. BaranEfe

  ates KRallıgını Yıksammı Yıkmasammı Diye teredduddeyim : )

  • içinden yıkmak geçiyorsa vur kellesini gitsin baran..) dün karataşın bindiği sevimli güzeli yıkacam dedim yıktım. diğer ayaklardada cesaretli olsak kapmıştık ikramiyeyi..)

 24. BARON44

  GÜNAYDIN BANKO TAHMİNLER AİLESİ

 25. MehmetBey

  Bombacı,şahin,admin bi el atın :DD hesapta 10 var 6 lı adana kuponunuz varmı bana göre :DDDD

 26. Admin senın hayalinide gercekleştirecem, mangal yerıne bırde küvet getırecem :))). Nasıl bır fantazı dünyan var anlamadım gitti:)))))

 27. Bombacı 2.ayaktaki KHOR KALBA yı verdi. Bence de çok Şansı var. Yarış zor, kapalı kutu çok tay var. Yarışları yada galopları ile sivrilen de yok. DEAD PAN ı M.Keskin, KHOR KALBA yı M.Bayır hem çalıştırmış hem de biniyor. Ö.Kaya KHAOS MAN e, G.Kocakaya KİNG OF BROTHERS a biniyor. POLDI nin galobunu A.Kurşun yaptırmış, Ö.Yıldırım biniyor. iki usta aynı tay ile uğraştığına göre Dikkat. ATEN CAT ın bütün galoplarını U.Temur yaptırmış, ancak yarışta PERİ BEYİ ne binmiş. ??? Dikkatimi çekenler paylaşayım dedim. Gönlünüzce gelsin inş.

 28. Erdal Balci

  Yorumları okuyunca kafam karşıtı

 29. BaranEfe

  1 Ayak : 1.3.4.5
  2 Ayak : 2.3.4
  3 Ayak : 3 Tek
  4 Ayak : 1 Tek
  5 Ayak : 3.4.5.11
  6 Ayak : 9.6.10.2.14.12.13

  HErkese Bol Sans : )

 30. BaranEfe

  Son ayakdaki 14– 13 Olcakdı : (

 31. BARON44

  ADANA ALTILIM
  1.AYAK:1,4,7
  2AYAK:.1,2,3,7,8,10,12
  3.AYAK::1,4,
  4.ayak: 1 TEK
  5.AYAK:4,5,9
  6.AYAK2,3,4,6,9,10,14

 32. Yeni bir iş durumu var o yüzden yoğunum. Altılı değilde burda muhabbet hastalık oldu. Kaç gündür kupon yapamadım ama her fırsatta yorumları okuyorum. Kuponunu bekliyorum. Takipteyim arkadaşlar herkese bol şans. İyi muhabbetler.

 33. Çok yalnızım uzman abi, , bu belirsizlik neden oldu anlamışta değilim. Kimseyi kırmamak için de caba gösterıyorum . O konu halen belirsizliğini koruyor:(. 5 gün oldu. Bunun sebebini bilmeyi çok isterdim. İnan sırf bunun sebebini öğrenmek için yanına gelmeyi düşünüyorum.uzman abi bu konuda yardımına ihtiyacım var. Aklımı Hergun kemiriyor bu konu. Bana ulaşacağın diğer kanalı biliyorsun, dostları meşgül etmeyelim.

 34. Adana
  1
  3 bombacıdan
  3
  H
  5
  3,5,8,9,10,13,15
  Dubai
  2
  5,6,11
  3,7
  2,8,9,15
  4,7,8
  1,2,5,9,11,12
  Herkese bol sanlar

 35. herkese bol şanslar benim adana kuponumda şu şekilde
  1. AYAK: 1 lokomotif tek ( yazılırsa bence 4 numara atmaca beyi tek rakibi olur)
  2. AYAK: 2 KHAOS MAN TEK
  3. AYAK : 1,3 (PİANO PİANO YU TEK TUTUYORUM ASLINDA AMA MEHMEDİM YARIŞ GÖRDÜ VE KALİTESİNİ KONUŞTURABİLİR)
  4. AYAK : 1,3 ( DİRANŞAHIN EN SERT RAKİP OLMASINI DÜŞÜNÜYORUM)
  5.AYAK : 3,4,5,6,11,13
  6. AYAK : 2,3,6,9,10,13 (KAMALIÇAŞ EĞER İSTİRARLI KOŞARSA BU GRUBU BENCE RAHAT GEÇEBİLİR)

  KUPON BEDELİ 8,64

 36. MehmetBey

  Adana altılım
  1-)1,7,4
  2-)1,2,13 queen of altay 13 numaradan bir bomba bekliyorum
  3-)1,2,3,4 güvenemediğim bir koşu hepsi diyip kapatıyorum
  4-)1 Çok rahat bi şekilde alır birinciliği
  5-)5,4,6,11
  6-)9

  Kupon tutarı 8,64 kr

 37. Erdal Balci

  Hadi hayirlısı DUBAİ 1.3GANYANLA BAŞLADIK
  2,3,4,7
  1,2,9
  1,2

 38. Uzman abi, sen ne büyük adamsın:). Altılıyı tek basıma bulsam bu kadar Mutlu olamazdım(örneği altılı üzerden verdim , çünkü konsept buna uygun )

  • Ben üzeri me düşeni yaptım bombaci ile admin düşünsün ne zaman istersen yanında yim kardesim seni sevmeyen…….anlayan anladı iki ekuriler

  • Admin bundan sonra düşünsün , :))). Ben asıl kapağı ona hayalimi yapınca verecem, o Zaman o goy goy neymiş görecek ,şimdilik susuyorum :))) o mangalı yapacam . Mangalın basında da sen olursan şeref duyarım.

   Bir sözüm de stefane ; halen burda seni bekleyen dostların var , unutma ?

  • Mangal başında ben dururum da. Size kalmaz ha şahin biz yeriz o iki gizli eku rii var ya bombaci ile kanka si admin aha o ikisine kalmaz. Yahu bunlar gelirken yanında yemek getirirler şahin kardesim birde bu admin e şöyle bukalemun gibi nick değiştiren biri yapmasın seni. Doğan görünümlü şahin tofaş şahin ayşe fatma falan bu ne ya buna bir son ver dir yoksa o iki eku ri senin sonunu hazırlıyor

  • Abi gücü bir tek ona yetıyor, acık alanda mücadele edemiyor:))
   Benım ismim burada neyle değiştirirse değiştirsin, okuyan kimin yazdığını ve yıne Admin tek yapabıleceği seyı yaptığını anlıyor. Yani burda ondan daha popilerım, :)) çünkü haklının yanında. Haksızın karşısındayım.
   Ve burda bir kişinin bile mutsuz olmaması için caba gösterıyorum .
   Stefane bugünde cevap vermezsen, mangalda kömürü sen yakarsın ona göre :)))

 39. Bomba gıbı altılıyla geliyorummmmmm :)))))

 40. arkadaşlar öncelikle herkese bol şans..bikaç belirli at var . eğer onlar gelirse simitçi altılısı olur hiç bir işe yaramaz. . ben dünkü gibi ters bir kupon yapıp yıkılmalarını bekliycem.tabi kafadan yatmazsakk.))

 41. Erdas

  Yakışır şahin hadi bakalım …

 42. 1.ayak: 4-1-7-2-3
  2.ayak: 10-1-2-3-4-8-7-5
  3.ayak: 3 Piano piano TEK
  4.ayak: 4-1
  5.ayak: 5 Garipağa TEK
  6.ayak: 10-9-14-6-2

  Herkese bol şanslar.

 43. Son ayak NEPAL geçişmez !!!

 44. 4
  1.8.7.3.9.10
  1
  1
  10.9.5.8.4
  1.2.5.9.13.14
  Bol sanslar

 45. crone

  1.7.4
  1.3.2
  3//1.4
  4//
  3.5.4.11
  14.9.3.5.15.2.6

  benim altılımda böyle..

 46. (7) (8,1,4,3,10,12) (1,4,2) (5,4,1) (5,9,6,12,4) (16,4,2,9,10,6) adana

 47. Erdal Balci

  5 li ile devam
  1,2,3,7,8
  1234
  1
  45
  2679,10,11,13,14

 48. Erdal Balci

  Dubaide atlar kendisi baksa giriyor,bizde ise ya 10 adamla baksa sokamıyorlar,yada soktuklari baksın altından kaçıyor .

 49. tekler geldi hadi bakalım…

 50. Bombaci

  Arkadaşlar olayı tazeleyelim devam edenler parmak kaldırsın ☝

 51. Bombaci

  Son ayak dualarınıza ihtiyacım var:)

  • bombacı benim 4 lü sınavı geçecek galiba. son ayakta 10 numarayı bende yazdığımdan totem OLUŞTURALIM…))

  • Ben bu filmi dün izlemiştim , hatta Nasıl bitiyordu , bir dakika :)) , ımmmmmm, hatırlayacamm. :))Ha, hatırladım…
   Buda batarsa pazarı dağıttık :))))).

 52. crone

  bugun en çok güvendiğim isim beni yanıltmazsa 4/4 olacak 4’le :))

 53. crone

  4. ayak, ugurlu rakamım 4. tekim 4. 4 gelirse 4/4 luk olur :))

  • Crone ,Senın 4. Ayakta. Benım ise bundan sonra her ayakta olmazsa olmazım. :)))

 54. crone

  bombacı son ayakta K.Kurt var.. bende yazdım :))

 55. crone

  30 ganyanla gelir kazanırsa …

 56. crone

  ben birde üçlü yaptım..
  4
  4.11
  14.15

 57. 4/8 plase ıkılı oynadı. 3 Mıslı . Gelmeyecek ama heycan olsun

 58. Bombaci

  Bende son ayak (10) CENGO tek…
  Başka kimler neyi bekliyor

 59. crone

  en çok ben bekliyorum sanırım :))) 14.9.3.5.15.2.6

 60. crone

  ama 17 at koşuyo bence burada patlayacak gibi….

 61. crone

  belkide ikimizde… ben cengonun aprantisine güvenmedim..

 62. BARON44

  herkes 5 te kalmış dizdar bey son ayağın tabelasına yetişmedim buluyoırdum şans melekleri ynaımda degil bugun

Bir Cevap Yazın