26 KASIM ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Kocaeli pistinde gördüğü iki yarışta da tabela içinde yer alan 5 REAL POWER bu kez Tokaçoğlu idaresinde kazanmaya en yakın isimdir. İstanbul da tamamladığı hazırlıkları sonrası 7 SİHİRLİ , sevdiği mesafede 2 STAR OF STREET , ağır kilosuna rağmen hazırlıkları gayet başarılı 1 SECRET STORY ve son çalışmaları ile tam bir bomba olan 8 COSMIC FEELINGS diğer şanslı isimlerdir.

2.AYAK: Kocaeli de çok güzel bir form yakalayan 9 MUYESSERS GIRL birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. Bu mesafelerin ismi 6 AENEAS , son yarışını Haşmet in önünde kazanan 1 MY NUMBER ONE , süper durumdaki 4 VEDO ve Bursa pistindeki hazırlıklarında çok iyi durumda olduğu gözlerden kaçmayan 3 STOP STOPPİNG ME sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Ekürisi de en az kendisi kadar formda olan 4 KÜLÜNK AĞA kazanmaya en yakın isimdir. İstanbul dan kum pist totosu oldukça iyi olarak Kocaeli ne getirilen 7 BUGABOO ve Kocaeli pistinde kazanma zamanı geldiğini düşündüğüm ekürili 6 QUEEN JAZZ en ciddi rakipleridir.

4.AYAK: Son koşusunu bu pistte kazanan bir önceki koşusunda da buradaki en ciddi rakibi Kavaklı ya uzak çeken 1 BAŞOĞUL banko ismim olacaktır.

5.AYAK: Son iki koşusunda da Sinan Özen in tercihlediği 2 HALİKARNAS ile dereceleri birbirlerine yakın 5 KIZILIRMAK arasındaki birincilik mücadelesine 1 AŞUKOĞLU ve 7 SARSAN da ortak olmaya çalışacaklardır.

6.AYAK: Son iki koşusunda oldukça başarılı sonuçlar alan 4 FIGHTER , Pazartesi günkü çalışmaları ile 5 OVA KARTALI , İstanbul dan süper dereceli işlerle getirilen 2 BALBALLI ve kısa süredir start almıyor olsa da kum pistte başarılı olacağına inandığım 10 GIFTED SULTAN ayırım yapılmadan yazılır.

1.AYAK: 5-7-2-1-8

2.AYAK: 9-6-1-4-3

3.AYAK: 4-7-6

4.AYAK: 1 BAŞOĞUL

5.AYAK: 2-5/1-7

6.AYAK: 4-5-2-10

BOL ŞANSLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: kinggok

Avatar
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kadir

1,2,7,9
1,4,6,9
1,3,6,7
4
2,5,7
1,4,5,7,13
KOCAELİ BOL ŞANSLAR

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x