Ana Sayfa / Tahminler / 26 KASIM 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )
izmir altili tahminleri

26 KASIM 2017 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Hafta sonu cazip programlarla devam ediyor . Tüm yarış sever dostlarımıza bol şans ve başarılar dilerim.

1.AYAK : Başlangıç ayağında biraz kalabalık tutup ikramiye boyutunda hafif kıpırdatma yapması açısından şansımı deneyeceğim. İlk şansı Ankara sezonu kapatıp tekrar Yarış hayatına başladığı İzmir pistine dönen bu tip mesafeli yarışları seven 4 ALL I NEED'e veriyorum. Son kazandığı yarışında yarış bitti derken çok etkili bir sprint atarak yarışı fotoda kazanan 7 PATIENT ikilisi önde tuttuğum isimler olup, 7 aylık bir aranın ardından koşu gören ve nefes açan çalışmalarında etkili gözüken bu tiplerin etkili ismi 6 POWER KING , önde gidecek olan iki isimden sonlarda dinç olarak kalabilme potansiyeline sahip 1 BEAUGAZON, 2 PERCEPTİON, son yarışındaki performansıyla bugün boş kilosunu yarışına yansıtması durumunda koşunun süpriz ismi olarak koşuya ağırlığını koyacak 8 CASSOWARY sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Mesafenin en etkili ismi üzerinde kendisini tanıyan jokeyiyle koşunun önde gelen ismi olup agf tablosunda muhtemelen yukarılarda olacak son yarışında ki ikinciliğinin ardından performansını koruyan  9 YOSELİNDA küçük ve misli kuponlarda tek olabilecek isimlerden olup, favorinin eksik koşması halinde devreye girebilecek hazır durumdaki isimlerden 1 ANGEL OF CİTY, 2 CERSİE ROSE, 3 KIZIM HİRA ve 4 LADY BİSCUİT geniş ve sağlam kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.

3.AYAK : Çok sık gündeme gelen gizli eküri eküri koşturulmama gibi durumların hat safhada olduğu bu zamanlarda iki ismin öne çıkması ve aynı yarışta koşacak olması bizler adına gerçekten üzücü eküri isim olsun olmasın son yarışına bakıldığında oldukça formda gözüken ve çok etkili koşmasını bugünde beklediğim 1 GÖNÜL AVCISI'nın bugün rakiplerinin önünde fotoyu önde geçebilecek hazırlıklara sahip olduğunu düşünüp günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

4.AYAK : Güzel bir form yakalayan koşarak form tutan ve çok fazla da sıkıştırılmadan güzel bir yarış çizelgesi seçtirilen bugün ki rakiplerinden form olarak bir tık daha üst seviye gördüğüm koşu içerisinde özellikle istediği tempoyu yarışa koyarak çok etkili koşu çıkaran koşunun favori konumundaki 2 SOĞUK ÇERMİK koşunun önde gelen ismi olup, biraz da ikramiye açısından sadece yanına sonlarda durur yada koşudaki en tecrübeli jokey olan M.Çiçek'in iyi koşturmasını beklediğim 4 TOMURCUK ÇİÇEK sıralamasına şans verip bu koşuyu geçiyorum.

5.AYAK : Öne çıkan fazla isimler olunca altılı çatısı ve şablonu içerisinde aslında çok fazlada zorlanmadan bir yarış çizelgesi yapılabilir diye düşünüyorum. Bu koşuda üç ismin yazılarak neredeyse kapatmış gibi olacağımızı düşünüyorum. Son yarışında idare konusunda üzerinde ki ismin zorlandığı ve rakibini ısırmaya çalışınca mesafe kaybedip sonlarda tekrar sprinte kalkmış olsada geç kalan ismin bugün idman pistinde ki görüntüsü ve üzerinde ki tecrübeli jokeyiyle şüphesiz koşunun en şanslı ismi olmayı hak ediyor. 1 DADAŞCAN küçük ve misli kuponlarda tek edilebilecek isimlerden olduğunu düşünüyorum. Son yarışını kazanarak özlediği birinciliğe kavuşan ve koşunun favori konumundaki ismi koştukları yarışta önünde koşuyu bitiren artan formuyla bugünde yarış içerisinde iyi bir sonuca imza atabilecek 2 GOBEN rakiplerinin bir adım önde olup, üst üste kazandığı iki yarışıyla dikkat çeken bugün ki hazırlıkları da oldukça etkili olan mesafenin kısalığı ile iyi bir sonuca imza atabilecek 5 GÜLŞEKER'i yazarak bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Açıkçası neden bilmiyorum ama günün en büyük favorisi agf tablosunun %50 lerin üzerinde çıkacak olan ismin ikramiye konusunda belirli olacağını düşünüyorum bu sebeple yanına takviye isimleri yazarak şansımı denemek istiyorum. Evet açık konuşmak gerekirse 61 Handikap puanına sahip bir ismin bugün maidene damga vurması ve rakiplerini ezmesi gerektiğinde hem fikirim. Tek soru işareti bu ismin ilk defa İzmir pistine çıkacak  ve ilk kum deneyimi olacak olmasıbazı tayların alışık olmadığı İzmir pistinin viraj dönülürken ki sıkıntısı ve dışa savrulma gibi faktörler gözümün önüne geldiğinde bu ismin bugün böyle bir pist sorunu yaşarsa muhtemelen yıkanlar için sevindirici tek atanlar için üzücü bir sonuç olabilecek bir senaryo ortaya çıkabilir. Herşeye rağmen hem hazırlıkları hem kalitesini göz önüne aldığımızda yarışın haklı favorisi 2 GRAYAMAZON ilk şans verdiğim isim olup, Kum performansı ve idman görüntüsüyle bugün eksik koşması durumunda her an devreye girebilecek 3 GÜÇLÜ KIZ ve 7 PRENSES MELEK sıralamasına şans veriyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,7,6,1,2,8

2.AYAK : 9,1,2,3,4

3.AYAK : 1

4.AYAK : 2,4

5.AYAK : 1,2,5

6.AYAK : 2,3,7

TUTAR : 32,40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

ETC
Üye
ETC

Yavuzhanım dostum
Şansın bol olsun
Talihin ve şansın da gün gibi aydın olsun

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...