Ana Sayfa / Tahminler / 26 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

26 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Mesafe ve kilo avantajını iyi değerlendirmesini beklediğim (8) CASSOWARY kazanmaya yakın gördüğüm isim ve risk alarak tek kullanacağım ilk at. Beklediğim yarışı yapamaması halinde 7 aylık aradan sonra iyi bir yarış koşan (6) POWER KING başta olmak üzere birçok ata şans doğar.

3. KOŞU: Bir risk de ikinci ayakta alıp, tutarsa kalan yarışları daha rahat izlemek istiyorum. Kumda istikrarlı performans ortaya koyan (9) YOSELINDA kazanırsa kuponun şansı hayli yüksek olacaktır. Rakip sıralamam; 2,5,4

4. KOŞU: İyi performans beklediğim (4) GAYEMSU ve (1) GÖNÜL AVCISI'nın biraz ön planda olduğu yarışta kapatmamak için 2 at çalıyorum.

5. KOŞU: İyi bir form yakalayan (2) SOĞUK ÇERMİK ve yaptığı sürprizin ardından tatminkar bir yarış daha koşan (4) TOMURCUK ÇİÇEK ile risk edilebilir. Tek atı dışarıda bırakmayı sevmesem de rakiplerine göre ağır kilosu olsa da kapışmayı değerlendirebilecek (1) KARAGÜLÜM ile (3) SON HATIRAN'ı da ekliyorum.

6. KOŞU: Koştuğu iki yarışta gösteremese de kaba kumda daha iyi koşmasını beklediğim (3) TUĞALP favorim olmakla birlikte kalabalık tutuyorum.

7: KOŞU: Eküri desteğiyle yarışa katılacak potansiyelli tay (2) GRAYAMAZON günün ağır favorilerinden biri çıkacaktır, ben de kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. Kurgum müsait ikramiye için yanına at yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 8
2.AYAK: 9
3.AYAK: 4,1,3,2,7
4.AYAK: 2,4,1/3
5.AYAK: 3,1,6,5,2
6.AYAK: 2/3,7,4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

Şansın bol olsun dostum.
Tahminlerinin uğuruyla, talihin bahtın açık olsun

gezgin
Ziyaretçi
gezgin

Mehmet bey cik guzel yorumlariniz var sitelerde bir tek sizin yorumunuza itibar ediyorum fakat bazen cok gec ve bazen yorum vermiyorsunuz neden acaba basarilarinizin devamini diliyorum.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.