Ana Sayfa / Tahminler / 26 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)
izmir altili tahminleri

26 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

2.Koşu - 1. Ayak: Son yarışı 2-3 bitiren (6) POWER KING ve (8) CASSOWARY nin bu grupta şanslı olacaklarını düşünüyorum. Özellikle Power King galoplarda da super görünüyor. (1) BEAUGAZON super bir Kocaeli sezonu sonrası başarısız olduğu KV yarışı arkası super galoplarla bu yarışa girecek, şanslıdır. Ankaradan İzmire dönen Özbelgelerin gizli ekürileri bu grupta açıkçası ne yapar bilmiyorum ama ben ilk ayaktan yatmamak adına ikisini de yazacağım. (4) ALL I NEED ve (2) PERCEPTION ile birlikte (7) PATIENT ve (10) KING OF LION ile ilk ayağı kalabalık tutmak istiyorum.

3.Koşu - 2. Ayak: Son galobunda 36,3-24 rahat yapan Torok kızı ve Civan torunu (5) LILITH artık kan hattını sahaya yansıtıp maiden dan çıkabilir, ilk tayım. (9) YOSELINDA grubun en çok start alan tayı, 13 startının 8 inde tabela yaptı, maidendan çıkması normal sonuç olur, plasemdir. Kendini tanıyan jokeyi ve start aldığı 3 güzel yarışı sonrası galobunda da iyi görünen (4) LADY BISCUIT de şanslı olacaktır. Galopları güzel olan (1) ANGEL OF CITY ve (2) CERISE ROSE de bomba patlatabilir.

4.Koşu - 3. Ayak: Son yarışını burunla kaybeden (1) GÖNÜL AVCISI bu kez kazanabilir.  Son yarışı yine fotoda kaybeden aynı ekürinin ama farklı forma ile yarışa giren (4) GAYEMSU plasedir. İstanbulda super galoplarla hazırlanan ve İzmirde de dereceli bir galop yapan henüz tabelası dahi olmayan (7) KURTŞAH bu yarışta kıpırdayabilir, bomba bekliyorum. Galoplarını da üzerindeki jokeyiyle yapan ve artık patlama yapmasını beklediğim (3) AKIN AKIN dan da güzel bir yarış bekliyorum.

5.Koşu - 4. Ayak: Daha önce uzun mesafede bu grubu geçen (2) SOĞUK ÇERMİK yine bu grupta ilk şanslıdır. Devam eden formuyla bence tek yazılabilir. Ben yine de mesafede en iyi ikinci dereceye sahip olan (1) KARAGÜLÜM ü rakip olarak yazıyorum. Galopları çok parlak olan (3) SON HATIRAN bomba olur.

6.Koşu - 5. Ayak: Senenin pahalı ama bir türlü istenileni veremeyen tayları bir araya gelmiş bu yarışta. Gelinkızın oğlu (2) GOBEN nihayet son yarışında şeytanın bacağını kırdı ve devam eden formuyla ilk tayım. Şilanın oğlu (1) DADAŞCAN sürekli tabela içinde geziniyor bu yarışta da şanslıdır. Bu 2 tayın 60 kilo olması dezavantajları yoksa bence ikisi arasında yarış olacaktır. Eğer kilo sorunu yaşarlarsa 7 kilo avantajıyla ve ilk 2 koşusunu kazanarak geçilmez olarak bu yarışa girecek olan (5) GÜLŞEKER şanslı olabilir. Bomba için ben İzmirde yarış görüp M. Çiçek ile gallop yapan ve Mustafa ile yarışa girecek olan (6) UÇAN UÇAN ve İstanbuldan gelen (3) TUĞALP i de yazacağım.

7.Koşu - 6. Ayak: Ankara KV ikinciliği sonrası Grup-1 Çaldıran Koşusunda pek varlık gösteremeyen ama İzmire gelip galoplarında formda görünen Ö. Yıldırım ile yarışa girecek olan Gazi Şampiyonu Graystorm’un anadan kardeşi (2) GRAYAMAZON u banko olarak öneriyorum. Maiden dan çıksın artık.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak: 6-8-1-4-2-7-10

2. Ayak: 5-9-4-1-2

3. Ayak: 1-4-7-3

4. Ayak: 2-1-3

5. Ayak: 2-1-5-6-3

6. Ayak: 2 (GRAYAMAZON) Banko

Kupon Bedeli: 126 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

ETC
Üye
ETC

şansın bahtın açık olsun dostum…
isabeti yerinde tahminlerle…

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

İzmirde ilk 3 ayağın kulvar numaralarına dikkat!!

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.