Ana Sayfa / Tahminler / 26 KASIM 2017 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

26 KASIM 2017 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Adana'daki ilk yarışında düzlüğe iyi bir şekilde çıkmasına rağmen sonra yürümeyen (4) BLED, daha tecrübeli gireceği yarışta kazanmasını beklediğim tay.

4. KOŞU: Rakiplerinden farklı gördüğüm (1) GREAT MASTER risk edilebilir. Potansiyelli (2) HASAFET, gününde olduğu zaman çok etkili koşabilen (4) ÖZDEMİR, formda (8) SOYDAN, sürpriz olarak da (5) MONAVENTO ve kalitesini sahaya yansıtamayan (3) LORD OF PERA yazıyorum.

5. KOŞU: (5) MISTER RIGHT, (1) PISCES ikilisini biraz önde tutsam da sürpriz yapabilecek isimler var, kalabalık tutuyorum.

6. KOŞU: Yakın koşacak olmaktan etkilenmezse (5) SANGAM kazanabilir. Mesafe lehine eküri destekli (1) FÜLANE ve (3) DALGACI'yı yanına ekliyorum. Yeri olanlar Kalender Kız ve diğer Ekürileri de ekleyebilir.

7: KOŞU: Ön plana çıkarabildiğim bir tay olmayan bu ayağı 5 atla geçmeye çalışacağım.

8. KOŞU: Yıkılması ikramiyeyi oldukça etkileyecek ancak kuponu yeterince büyüttüm ve sorunu yoksa kazanması doğal sonuç olacak (3) BAY EMİR'i Türkiye geneli gibi ben de tek kullanıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 4
2.AYAK: 1/2,4,8,5,3
3.AYAK: 5,1,7,2,8,6,9
4.AYAK: 5,(1,2),3
5.AYAK: 4,9,2,3,(6,11)
6.AYAK: 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ETC
Üye
ETC

Şansın bol olsun Mehmet dostum…
İlk ayakta uyuşamasak da geri kalan ayaklarda dengiz :))
Bu BLED’i TALİA HANIM’a denk tutmayı öneririm ama.. İdareci kısmına bakarsak da dediğin gibi BLED’in şansı ağır basıyor… Hayırlısı olsun..

ETC
Üye
ETC

Öyleyse güzel haberler bekliyoruz senden…
Tutanlar bölümünde ismini görmek ayrı bir güzellik benim için… Umarım olacak…

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.