Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN İSTANBUL AT YARIŞLARI

26 HAZİRAN İSTANBUL AT YARIŞLARI

İSTANBUL 26 Haziran 2013, Çarşamba  AT YARIŞLARI
 • 1. AYAK

  4 - FERZAN VE 6 - DEMRE ARASINDA BİR SEÇİM YAPMAK ZOR. SÜRPRİZ ARAYANLARA 11 - FİKRİYE ÖNERİRİZ.

 • 2. AYAK

  8 - RADIKAL STAR VE 10 - SECRED FIGHTER FAVORİLERİMİZ. DAHA SONRA 1 - BABAESKİ VE 4 - FESTINA LENTE PLASEDE TUTTUĞUMUZ SAFKANLAR. MESAFE VE KOŞU TECRÜBESİ İLE 6 - GREEN HAWK, GÖRDÜĞÜ KOŞU SONRASI DAHA İYİ DURUMA GELEN 5 - GLENDOR, UZUN GALOBU BEĞENİLEN 2 - CANARY VE START SORUNU YÜZÜNDEN BAŞARILI OLAMAYAN 11 - WILLISTON TAKISIZ KOŞACAK DİKKAT EDİLMELİ.

 • 3. AYAK

  SON KAZANDIĞI YARIŞ DERECESİ SÜPER OLAN 8 - KIRKDÖRT BANKOMUZDUR. RAKİP ARAYANLAR İÇİN 4 - BİLGİNİNOĞLU VE 5 - FORDTA TEK ÖNERİMİZDİR.

 • 4. AYAK
  SPRINT MESAFESİNİ BİR TÜRLÜ AYARLAYAMAYAN 4 - GOLDEN STEP ŞANSINI KARATAŞ İLE DENEYECEK. 9 - ULTRAMARINE SON YARIŞINDAKİ SPRINTI GÖRÜLMEYE DEĞERDİ. KUM PİSTTE DERECESİ OLMAMASINA RAĞMEN ORIJIN OLARAK KUM PİSTE YATKIN, FARKLI KOŞABİLİR. 6 - DOKU ARTIK YAŞI SEBBEİYLE SİTİKRARLI KOŞAMIYOR. BU GRUPTA HER ZAMAN ŞANSI YÜKSEKTİR.
 • 5. AYAK

  9 - SYCOPHANO KUM PİSTTE DAHA İYİ KOŞACAKTIR. UYGUN JOKEYİ İLE KURACAĞI SAĞLAM TEMPO BİRİNCİLİĞİ GETİRİR. BANKOMUZDUR.

 • 6. AYAK

  TAM KAZANDIM DERKEN YENİSEİ'YE ÇARPILAN 1 - NORTH BLOOD FAVORİMİZDİR. RAKİP 2 - WORLD STAGE'DİR. DERECELER ÇOK YAKIN BU GRUPTA ÇOK AT YAZMANIZDA FAYDA VAR.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
36 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
4
6
1
2
4
5
6
8
10
11
8
4
6
9
9
H

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.