Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN İSTANBUL AT YARIŞLARI

26 HAZİRAN İSTANBUL AT YARIŞLARI

İSTANBUL 26 Haziran 2013, Çarşamba  AT YARIŞLARI
 • 1. AYAK

  4 - FERZAN VE 6 - DEMRE ARASINDA BİR SEÇİM YAPMAK ZOR. SÜRPRİZ ARAYANLARA 11 - FİKRİYE ÖNERİRİZ.

 • 2. AYAK

  8 - RADIKAL STAR VE 10 - SECRED FIGHTER FAVORİLERİMİZ. DAHA SONRA 1 - BABAESKİ VE 4 - FESTINA LENTE PLASEDE TUTTUĞUMUZ SAFKANLAR. MESAFE VE KOŞU TECRÜBESİ İLE 6 - GREEN HAWK, GÖRDÜĞÜ KOŞU SONRASI DAHA İYİ DURUMA GELEN 5 - GLENDOR, UZUN GALOBU BEĞENİLEN 2 - CANARY VE START SORUNU YÜZÜNDEN BAŞARILI OLAMAYAN 11 - WILLISTON TAKISIZ KOŞACAK DİKKAT EDİLMELİ.

 • 3. AYAK

  SON KAZANDIĞI YARIŞ DERECESİ SÜPER OLAN 8 - KIRKDÖRT BANKOMUZDUR. RAKİP ARAYANLAR İÇİN 4 - BİLGİNİNOĞLU VE 5 - FORDTA TEK ÖNERİMİZDİR.

 • 4. AYAK
  SPRINT MESAFESİNİ BİR TÜRLÜ AYARLAYAMAYAN 4 - GOLDEN STEP ŞANSINI KARATAŞ İLE DENEYECEK. 9 - ULTRAMARINE SON YARIŞINDAKİ SPRINTI GÖRÜLMEYE DEĞERDİ. KUM PİSTTE DERECESİ OLMAMASINA RAĞMEN ORIJIN OLARAK KUM PİSTE YATKIN, FARKLI KOŞABİLİR. 6 - DOKU ARTIK YAŞI SEBBEİYLE SİTİKRARLI KOŞAMIYOR. BU GRUPTA HER ZAMAN ŞANSI YÜKSEKTİR.
 • 5. AYAK

  9 - SYCOPHANO KUM PİSTTE DAHA İYİ KOŞACAKTIR. UYGUN JOKEYİ İLE KURACAĞI SAĞLAM TEMPO BİRİNCİLİĞİ GETİRİR. BANKOMUZDUR.

 • 6. AYAK

  TAM KAZANDIM DERKEN YENİSEİ'YE ÇARPILAN 1 - NORTH BLOOD FAVORİMİZDİR. RAKİP 2 - WORLD STAGE'DİR. DERECELER ÇOK YAKIN BU GRUPTA ÇOK AT YAZMANIZDA FAYDA VAR.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
36 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
4
6
1
2
4
5
6
8
10
11
8
4
6
9
9
H

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir