bursa altili tahminleri

26 HAZİRAN 2017 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Müzmin maidenların zorlu koşusunda sürpriz bir sonuç çıkabilir. Öncelikli şansları az koşan atlardan yana kullanacağım. Bunlardan favori görünümünde olan 4-GUR KHAN ilk sırada olsun. Bursaya geldikten sonraki koşularında değişen tay 10-WARM BLOWDED hemen peşine takalım. İdmanlarında son günlerde çok farklılaştığını gözlemlediğim 8-SAVAŞ ATI ilk ayak bombasını patlatmaya ilk adaydır. Hazırlıklarını Istanbulda tamamlayıp gelen, cim pist yarışlarında varlık gösterememiş, sentetiğe çıkınca biraz kıpırdanıp yakın ara tabela dışı kalan, kaba kumu çok daha farklı koşacağını düşündüğüm ve yarın bir bomba beklediğim 9-SMOOTH RUNNER ve bu mesafede olacağına cok fazla inanmasamda 2-DATOME’yi son isim olarak kuponuma yazıyorum..

2.AYAK: Kosmuş oldukları yarışlar ve gruplar neticesinde, bu pist ve mesafedeki en iyi bitiriş derecesine sahip olan 3-KOBAT rakiplerinden birkaç adım öne çıkmaktadır. Dileyen tek olarak değerlendirebilir. Ancak ben yanına formda günlerden geçen 2-GÖRKEMLİ ve ekürisininde destekleriyle güzel çalışmalarıyla 6-KUĞU GÜZELİ yazacağım.

3.AYAK: Bana göre günün karışık koşularından. Calışmalarım neticesinde 4 isimle geçmeye çalısacağım bir yarış. Bütçesi olanlar HEPSİ yapmalıdır. Benim öne cıkardığım ve kuponumda bulunacak isimler sirasıyla, 2-NEHİRCAN, 5-MEGAFORCE, 6-WASAHOF ve bir tık daha uygun grubu bulduğunu düşündüğüm 3-GOLIAT ile bu ayağı kapatacağım.

4.AYAK: Yarın %80 üzerinde AGF orani olmasını beklediğim, koştuğu iki yarıstadada ışık saçan ve kazandığı yarışlardan sonrada formunu dahada ileri taşıyan 2-SILVER COİN rakipsiz BANKOMDUR..

5.AYAK: İstanbulda çim pistte sert grupta harp gören, derece olarak pekte ezilmeyen, ogünkü derece ile başka grupta kazanabilecek olan ve tekrar sevdiği piste dönen, buradada bu meaafedeki en iyi bitiris derecesine sahip, çalışmaları olumlu 3-SELKUT’un Manidar gibi bir rakibine rağmen sonlarda yapacağı etkili ataklarıyla kosuyu kazanmasını bekliyorum. 2.BANKOMDUR..

6.AYAK: Altılının kaderini belirleyebilecek koşularından biri olduğunu düşündüğüm yarışta, bütçeler doğrultusunda fazla isme şans tanınmalıdır. Uygun grupta olduğunu düşündüğüm 1-VELİAHT ve son çim koşusunu ölçü almadığım 7-QUICK RATE ve inatçı yarış karakteriyle 6-FORTE’yi rakiplerine oranlar biraz daha ön planda tutsamda, fazla isme şans vereceğim koşuda diğer rakipler şablonumda olacaktır..

ALTILI TAHMİNİM

4-10-8-9-2
3-2-6
2-5-6-3
2 SILVER COIN
3SELKUT
1-7-6-5-10-14-15-12-11-13-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Tufan

Özgün Merhaba,

Öncelikle sana bol şans diliyorum.

Bugünkü Bursa kuponum şu şekilde:

2-4-3-9-10-8-5
6 tek
7-3-5-6-2
2 tek
3-2
H

UgurKartepe

5nci ayakta MANIDAR isimli atin derecelerine aldanmayin.gecmiste kosan yavuzhan gibi yanindaki ata gore tempo verip kosuyor.cok guclu bir at olduguna inaniyorum ozellikle kum pistte…bence bu grubu gecer…son ayaktada supriz olmasi lazim yoksa bu altili ganyan kafa yormaya degmez…son ayak starttan duzgun cikabilirse SONIC BOOM ve bence kaba kumda daha iyi kosacagina inandigim VOLİ…gec oldu ama belki 5li ganyan oynayacaklara bir katkim olur…HAYIRLI BAYRAMLAR.

admin

Kuponum 4 te kaldı ama yorumunu görsem mutlaka eklerdim. Güzel yorum, iyi bayramlar.

Turgut

Sanliurfa yorum yokmu

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x