Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

26 HAZİRAN 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda önde ki temponun çok yüksek olacağını düşündüğümden önde kazanabilecek bir safkan göremedim. Gerilerden etkili gelebilecek safkanlara baktığım zaman ise içlerinde tek etkili sprinter safkan var o da bu grubun üzerinde ki (8) GLOWING SUN. Bu safkanı son yarışında da sizlere banko olarak önermiştim. Lakin o gün gerek yarışın gidişatı gerekse yarış içinde ki yer tutma sorunundan bu ihtimallere rağmen çok iyi koşmuştu. Bugün bu safkanın geçileceğine pek ihtimal veremedim. Tek çekincem U.POLAT'ın çok bekleme yapması, çok etkili bir sprinte sahip olan bu safkanın düzlük üzerinde yapacağı etkili ataklarıyla yarışı kazanacağını düşünüyorum BANKOMDUR.

2. Ayak Uzun süredir takibimde olan bugün çok farklı bir yarış beklediğim nedense hatta bugün kazanacağına bile içim ısınan (11) SÜHAN favorim. Karışık bulduğum koşuda sırası ile : (9) ALADAĞLI, (13) DEMİROK, (5) ATİKKIZ, (1) BERRAGÜL, (4) FETHİYE ve (6) BERTUĞ yazacağım.

3. Ayak Kafamı çok karıştıran bu ayakta (10) PRETTY TULIP, (3) ILDIR BEYİ, (6) AKYAZILI DİLA, (9) LADY DIAMOND, (2) FOREVER AND EVER ve (1) CURVE yazacağım.

4. Ayak Sonunda çok iyi bir grup yakalayan önde bomboş kalmasını beklediğim (2) SÜNNETÇİ BEYİ bugün stiline uygun aprantisiyle beyaz bayrak ayna yapmaya yakın duruyor. Son yarışında beni çok şaşırtan (5) FINAL TRY, gördüğü yarışların ardından iyi duruma gelen (3) MUYESSERS GIRL, çok uygun kiloda daha iyi jokeyle start alacak olan (7) PAYBACK sonrasında ise son yarışını dikkate almadığım (9) TROJAN KING, son yarışını çok etkili koşan (8) GOLD ACCOUNT yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim (1) KUTLUERİNOĞLU kendisinden daha istekli olan SELDANINOĞLU'na liderliği verecektir. Yarışı 2 3 arası takip edecek olan bu safkanın düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz liderliği alıp geriden etkili gelecek olan ULAKÇI ve KOŞUCU'ya son metrelere kadar sürdürmesini bekliyorum BANKOMDUR. Sert gruplarda harap olan safkanın sevdiği piste adım atar atmaz kazanması normal sonuç olacaktır.

6. Ayak 20 Safkanın mücadele verdiği koşunun süratli gitmesini bekliyorum. Ön gruba baktığım zaman kazanabilecek kapasiteye sahip bir safkan göremedim. Gerilerden gelebilecek olan hatta bu grubun üzerinde gördüğüm son yarışlarında kum pistte gerçekten gereksiz yere yıpratılan sevdiği pistte ve sevdiği mesafe de start alacak olan (1) QUEEN OF AGEAN favorimdir. Bu safkana rakip olarak önlerde yürüyecek olan (8) STORMBELL son olarak ise yarışı ortalarda takip edecek olan (4) MASSIMA yazdığımızda burayı garantiye almış oluruz.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 8 TEK

2. Ayak : 11,9,13,5,1,4,6

3. Ayak : 10,3,6,9,2,1

4. Ayak : 2,5,3,7,9,8

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 1,8,4

ŞABLON TUTARI : 45,36 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Kupon son ayağa bakar gibi, bol şanslar.

Hawk
Üye
Hawk

Bol şanslar üstad.Etkilenmemek için şablonumu yayınladıktan sonra sizin kurgunuzu inceledim olduçta farklı olmuş kurgularımız hayırlısı diyelim ve bu veilse ile size ve tüm site takipçilerine selamlar ve bol şanslar dilerim.

OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

CUMA BURSA ALTILI TAHMINLERIM….

Zorlu 7 kosulu bursa programı ile merhaba… Bursa yarıslarında kendıme guvenıyor doğru bır kurgu yapmayı umut ediyorum… Bu zorlu programda Ikramıye nın de yuksek olacağını Dusunuyorum…
BY CREDD In İzniyle Altılı Sablonumu Sızlerle Paylaşmak İstiyorum…

YORUMLAR….

1.AYAK= Altılı ganyan ın ilk ayağında Favorım.. DANCO,,(7) dır.. son kosusunda derece yapamayan.. GALAPACUS,,(1) Rakibi olacaktır… RAZİYE ANA,,(4) İhmale gelmez.. Son olarak. GLOWING SUN,,(8),, NEYMAR,,(11) Yeterli olacaktır…

2.AYAK= Karışık ve suprız arıyacağım bu kosuda sıralamam… HİSARGÜL,,(10),, HASRETİMKAYA,,(8),, BERTUĞ,,(6),, ATİKKIZ,,(5),, BERRAGÜL,,(1),, ŞAHSERDAR,,(12),, FETHİYE,,(4) diyerek bu ayağı kapatıyorum…

3.AYAK= Bu kosuda Favorım.. AKYAZILI DİLA,,(6) dır.. ilk kez start alacak olan.. CUVEE Orjinli Safkan.. CURVE,,(1) Rakibidir.. ILDIR BEYİ,,(3),, ÇİKOK GIRL,,(7) bu ayak ıcın yeterlidir…

4.AYAK= Bu kosuda.. KANEKO ORJİNLİ SAFKAN.. PAYBACK,,(7) benim BANKOMDUR… rakip yazmak isteyenler için GOLD ACCOUNT,,(8), Yeterli olacaktır….

5.AYAK= Bu onemlı kosuda sıralamam… ŞENGEZER,,(5),, HÜRBEYİM,,(2),, SELDANINOĞLU,,(4),, ULAKCI,,(6),, yeterli olacaktır…

6.AYAK= Son kosuda Favorım.. Ekürli STORUMBELL/ TO WIN,,(8/16).Dır.. rakipleri… WHITESOX,,(2) ZEYNETTA GIRL,,(13) Yeterli olacaktır…

ALTILIM….

1.AYAK=7,1,4,8,11
2.AYAK=10,8,6,5,1,12,4
3.AYAK=6,1,3,7
4.AYAK=7 BANKO//8
5.AYAK=5,2,4,6
6.AYAK=8,2,13

KUPON TUTARI= 96.TL
YAZDIĞIMIZ GİBİ GELMESİ DİLEĞİYLE…
BOL ŞANSLAR…
OZAN BOĞURCU…

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Selam bol şans

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Bol şanslar

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Sayın admin son mailinizi cevapladım umarım elinize ulaşmıştır.

Mete
Ziyaretçi
Mete

İnşallah şeytanın bacağını kırarsın güzel kupon

servet
Ziyaretçi
servet

Birinci ayak: 2.3.4.6.7.8.9.10
İkinci ayak : 2.6.7.9.12
Üçüncü ayak : 1.4.5
Dördüncü ayak : 5 tek
Beşinci ayak : 1.4.6.7
Altıncı ayak : 2.12.15

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

By creed selamlar. izmirde ki teklerin hangi safkanlar olacak?

Yazar: Bycreed

Bycreed