Ana Sayfa / Tahminler / 26 Haziran 2015 Bursa At Yarışı Tahminleri (Mustafa Kemal)

26 Haziran 2015 Bursa At Yarışı Tahminleri (Mustafa Kemal)

Öncelikle çocuğumun uzun süreli rahatsızlığından ötürü uzun süre yorum veremedim 17 aylık kızımı RABBİM sevdiklerine BAĞIŞLADI şükürler olsun diyor ve affınıza sığınarak tahminlerime geçiyorum.
1.AYAK:
Yarışa baktığımda tek kaçak isim 7- DANCO gibi duruyor ama yarış içerisinde 11- NEYMAR  nekadar pres yapar bilemedim açıkçası.Yarış doğal olarak erken süratlenebilir ve sonlara doğru çok etkili gelmesini beklediğim bomboş kiloya sahip 9- MİSTER DEXTER cezayı kesebilir. Ben yanına tecrübesiz aprantisiyle mücadele edecek olan 2- MAGNİFİCA PRESEA yazıp bu ayağı geçeceğim.
2.AYAK
Baktığımda çok başarılı bi 3 yaşlılık geçiren ve sonra bilinmez sorunlarla mücadele ettiğindenmi yoksa yanlış yarış tercihlerindenmi bir süre duraklama devri yaşayan ve Son yarışında toparlandigini gösteren 6-BERTUĞ, daha önce 3 kez binen E.NALBANT idaresinde kolay bir birincilik elde edecektir diyor ve BANKO olarak öneriyorum. Rakip yazmak isteyenler 1- BERRAGÜL, 4- FETHİYE, 7-İNSAFSIZ ı değerlendirebilirsiniz.
3.AYAK 
Öncelikle tüm taylarin ayakları düz bassın diyorum ve favori olarak onereceğim isimden bahsedeyim ilk kez kuma çıkacak olan 9- LADY DİAMOND favorimdir babası sea hero olan bu Safkan galoplarinda kuma yatkın olduğunun işaretlerini vermiş ayağına seri olan yavrularını tanıdığımız babasıyla meşhur olan bu Safkan önde istediği avansı alırsa kazanması normal sonuç olacaktır. Rakipleri sırasıyla sablonumdadir.
4.AYAK
Son başarılı yarısından sonra kendi aşık olduğu pistine dönen 5- FİNAL TRY tartışmasız favorimdir,önde eğer rahatsız edilmezse 2- SÜNNETÇİ BEYİ bir solukta bitirebilir yine ters bi yarış beklediğim 7- PAYBACK ve 8- GOLD ACCOUNT sert rakipleridir.
5.AYAK
Daha önce defalarca bu rakiplerinin bir çoğunu geçmiş olan 1- KUTLUERİNOĞLU net favorimdir yanına rakip yazmak isteyenler öncelikle önde bomboş kaçacak olan 4- SELDANINOĞLU, 6-ULAKCI ve şehir şehir gezen ve sonunda kendi pistine geri gelen 9-YAMAKTAY bu koşu için yeterlidir.
6.AYAK:
Öncelikle süpriz ihtimalinin çok fazla olduğu bir koşuyla kapanışı yapacağız belli.
sıralama dahilinde sizler eleme yapabilirsiniz keza çokta yoruma dayalı bir yarış olmayacağı kanısındayım ama favorimdir hakkında kısa bi açıklama yapayım 2- WHİTESOX bu Safkan eğerki iyi bir yer tutarsa yarış içerisinde inanın kendisi için yarış bile olmaz ama koşu kalabalık ve endişelerini de beraberinde getiriyor doğal olarak.Sırasıyla çok etkili koşansını beklediğim 7-GOLD DIGGER, mesafeyi ayarlayabilirse 8-STORMBELL yine önde rahat kalırsa 4- MASSIMA öncelikle yazılmalıdır. Sıralama şablondadır. ..
1.AYAK: 7,9,2//11
2.AYAK: 6//1,4,7
3.AYAK: 9,1,3,2,6,4
4.AYAK: 5,2,7,8
5.AYAK: 1//4,6,9
6.AYAK: 2//7,8,4/3,5,9,12,15,10
HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
takoz
Ziyaretçi
takoz

Hocam gecmis olsun.ayrica emeginize saglik

umit
Ziyaretçi
umit

Sayin mustafa bey Allah sifa versin ve kizinin omru uzun bahti acik olsun saygilarimla. .

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Teşekkür ederim allah razı olsun…

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Emeğinize saglik gecmis olsun

özgür
Ziyaretçi
özgür

Çok geçmiş olsun yavrunuzun ve sizin yuzleriniz
hep gulsun

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

İyi niyetli düşünceye sahip herkese teşekkür ederim…

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

İZMİR TAHMİNLERİM

1.KOŞU : 1
2.KOŞU : 7
3.KOSU : 1//4,6
4.KOŞU : 1,2,3,4
5.KOŞU : 1
6.KOŞU : 1///10,6,5,7,2 (LADY MİRANDA kesinlikle güvenilecek bir işim değil inanılmaz duruyor son metrelerde Safkan son metrelerde bilmenizi isterim.) İçimden geçen 1 SON FIRTINA yi tek atmak..
7.KOŞU :12

HERKES DİLEDİĞİ GİBİ SÜSLEYEBİLİR BOL ŞANSLAR. ..

can911
Üye
can911

Mustafa Bey, ne mutlu adınıza. Sağlığı ve huzuru bunda sonraki hayatında daimi olsun. Sevgilerle

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Can abi teşekkür ederim…Abi cumlemizin diyelim…eyvallah. ..

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
Mustafa kemal

Herhalde kafayı yerim son ayakta yatarsam

Umarim site SAKİNLERİMİZ değerlendirmistir. …

gaykut
Ziyaretçi
gaykut

Gecmis olsun kardesim

ozgur
Ziyaretçi
ozgur

Değerlendiremedik kardeş çok üzgünüz iyi ikramiyeyi

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.