26 EYLÜL 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Çatı müsait olduğu için, birbirini sürekli geçebilecek potansiyeldeki grupta hepsi tercihim.

2.AYAK: Maiden bir koşu için yeterli performansı olduğunu düşündüğüm 1 BABA YAVUZ, verdiği arada da güzel çalışmalara sahip. Maiden dan çıkmasını bekliyorum, bankom.

3.AYAK: 5 BOUDICCA ilk koşusundaki mükemmel uzun sprinti ile harika bir yarış kazanırken güzel de bir derece çıkardı. Bitirici sprint özelliğinin de tesadüf olmadığı büyükbabası Sharmdal’dan aldığı belli. Zorlu ve formda rakiplere rağmen yine kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: KG farklarının dengeleri değiştireceğini ve yorum tutmayacağını düşündüğüm koşuda tercihim hepsi olacak. Sıralamam şablonda.

5.AYAK: Adana pistinde mükemmel performansı ile seri kazanan 3 BABA HANCI, ilk ciddi sınavına İstanbul’da çıktı. Kötü bir performans sonrası Kocaeli pistinde de kötü bir sonuç çıkardı. Son olarak Ankara pistinde A3 koşuda 3. kopardı ve 4 ay ara verdi. 8. aydan bu yana idmanda ve işleri yeterli gözüküyor. Behramkale ile beraber gruba göre 10-12 kg fazla ile katılacak 1 WIN THE WEST pistlere güzel dönüş yaptı ve son yarışında benzer gruba 9 boy fark attı. Ağır kilosuna rağmen şansı bir diğer isimdir. 2 BEHRAMKALE yine kg kaldırabilen bir isim olarak koşu gören 6 MALONES ile beraber sürpriz tercihlerim.

6.AYAK: 10 GÖKLERİN GÜLÜ, ilk çim yarışındaki derecesi ile ön planda. 30 gün sonra ilk defa yarışa çıkacak olması ve bu arada üç tanesi 1000m’de altı kez galop yapması, dereceleri iyi olsa da soru işareti yarattı. Başarılı 2.liği sonrası devam eden formuyla 2 BARUT rakibidir. 3 ÇAĞIRAN’ın ilk yarışındaki 3.lüğü, pistte biraz gezinmese 2.lik olarak sonuca yansıyacaktı. Açtığı nefesi ile favorilere rakiptir.

Geri kalan isimlere baktığımda sürprize müsait bir koşu ve kapamaya doğru gidiyor. Yine dereceye güvenerek bu koşuda favorimi banko tercihliyorum. Şablonda da riskli bir tekim olması da küçük kupon çıkarmaya yöneltti.

Herkese bol şanslar.

KUPON

7-9-3-4-1-5-6-8-2
1
5
10-5-1-2-8-9-3 / H
3-1 // 2-6
10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
85 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
thesakal

Bol şanslar

2–5
7,3,1,12,4,5,9,11
4,5
3,1,6
1,9
1,7
5–4
2,1,5,6,4–7,9
1—-3
7,10–2,3

AVCI

MERHABALAR ADMİN

ANKARA

1.KOŞU: 2
2.KOŞU: 2.4..8.9.11.12
3.KOŞU: 4
4.KOŞU: 3
5.KOŞU: 1.5
6.KOŞU: 1.3.6.8.9.10
7.KOŞU: 1.5
8.KOŞU: 6
9.KOŞU: 4
10.KOŞU: HEPSİ

ŞİMDİLİK ÇATI BUDUR

SEDO

A N K A R A
===========
10 koşulu proğramda atların istanbuldaki gibi bizim için koşması dileklerimizle başta admin ve tüm banko tahminler takipçilerine iyi ve bol şanslar diliyorum.
Gelelim 10 koşulu proğramdaki nacizane görüşlerimize.

1) Bursa da başarılı koşuları ile çok formda olan SON TOŞUR daha önce koştuğu ankara pistine ve rakiplerine geri dönüyor. Ali kaçmaz ile ilk kez deklare olan bu isimden çok iyi bir koşu çıkaracağını umuyorum. BABADAĞIN OĞLU,,KAPIDAĞ,,PRATİK NEVZAT((((önde boş kalacak dikkat!!!!)))ve son koşusu ile ONATKAN ihmale gelmez.
[8,4,2,1,3]

2) Turbo kızı MEİS ilk atım uçanbey((çimde dikkat!!,))tayları NAİMOĞLU ve ÇILGIN EJDER sonra kurtellerin gizli ek olarak koşan ILDIR BEYİ ve DERDİ YOK mücadelesinde UÇAN ASLAN uçabilir.
[11,8,2,5,3,9]

3) Formda flaş jokeyi ile start verilir verilmez öne düşecek olan KEPHİSOS viraja avanslı gireceğini umuyorum.Aldığı avans ile siklet dezavantıjına rağmen sonlarda gelecek isimlerin ataklarına direneceğini umuyor ve risk alacağım isim olacak.
[KEPHİSOS]

4)Yamak koşusunda Akındağ ile my freedom öne düşüp koşuyu süratlendiereckler. Daha önce aprantisi ile denenen LADY TULPAR dikkat!!!!!kalitesi ile. HEDMAN
[3,5]

5)Süratli geçeceği aşikar olan mücadelede Bir Kasım geriden gelecek olan isimlere direneceğini umuyorun ,
[2,4,5,1,7]

6)maiden koşuda tecrübesi ile DAŞCI POYRAZ ve BABA YAVUZ önceliğim olsada UÇAN ÇELİK bomba…
[3,1….8]

7)HOLOSKO sürati ile bitirmeye gideceği koşuda taylar formda risk almayacağım.
[1,2,4,5,7]

8)MİRANBEY bankom
[MİRANBEY]

9)OSMAN BABA,,,WİN THW WEST,,aradan sonraki ilk koşusuna çıkacak olan BABA HANCI koşu gören MALONES ters bir koşu yapabilir. DKKT!!!
[4,1,3,6]

10) Kapanışta çim koşusundaki perfonmansları ile BARUT ve kaizbert kızı GÜLEK BOĞAZI öncelik tanıyacağım.Gülerce ekürisinin pedigrisi ile numarayı kapabilir ise GÖKLERİN GÜLÜ ile sonlarda uçacak olan usta pilotu ile SELAMİ DAYI süpriz atım.
[2,11,10,8]

ANKARA-1-
===========
8,4,2,1,3
11,8,2,5.3,9
1…..KEPHİSOS

5,3
2,4,5,1,7
3,1…..//…..8
==============
==============
ANKARA-2-
===============
11,8,2,1…..3
1,2,4,5,7
3……DAŞÇI POYRAZ

1,2,4,5,7
1…..MİRANBEY
4,1,3,6
2,11,10,8
================
İYİ. ŞANSLAR

SEDO

5. Koşuda sıralamada ki hatam için kusura bakmayın
Hişmanlı bir kasım start verilmesi ile öne düşecek olup süratli isimlerin olduğu koşuda direnmeye çalışacaktır.
[7,9,1,5,6]

ANKARA-1-
============
8,4,2,1,3
11,8,2,5,3,9
1…..KEPHİSOS

3,5
7,9,5,1,6
3,1…..//…..8
=============
=============
ANKARA-2-
==============
7,9,5,1,6
3,1
1,2,4,5,7

1…..MİRANBEY
4,1,3,6
2,11,10,8
===============

BAY UZMAN

herkeze bol şanslar diliyorum…
1.koşuda 3 nolu ONATKAN sen gelmez oldun türküsünümü sçyleyelim? yeter artık gel gayrı..
artık yüzümüzü güldür.1 yılda kazndıgın para yediginden az…zahmet olacak amaaaaa.bu gurubu bu mesafede geçersin artık.
2.koşu.el bebek gül bebek bakılan 8 NUMARALI NAİM BEY..ÖYLE GURUBA DENK GELDİKİ..
gidip ahırda anlaşma yapsan böyle denk düşmez..kurteller yine gizli eküri koşacaklar birinde a.çelik digerinde m.çelik……BU KURTELLERDENDE BU ÇELİKLERDENDE ARTIK GINA GELDİ….
kurteller ve ahır ekibi kafalarında kurguyu kurmuşlardır sanırım…burda EŞREF VE MEİS OLMASI bu defa kurtelleri ters köşe yapabilir….kusursuz plan yoktur…..8 naim bey ve 11 meis arasında görüyorum..bu taktik savaşında….
3.koşu..ADI ÜSTÜNDE SATIŞ KOŞUSU bakın hele kimler varmış çelik kardeşler valla şaşırmadım
hem satış koşusu hem çelik kardeşler aklımıza ilk gelen şey ne acaba?….gözüm difer m.s.çeligi aradı bi tek o yok burda …h.çizikte kendi atlarına binmiş…HAYRET TESADÜFE BAKKKK..ÇELİK KARDEŞLERİN BİNDİGİ ATLAR AHIRDAŞ..AAAAAAAA….TESADÜFTÜR CANIM..yoksa olurmu böyle…
muşşi kaçacak..stel matador kovalayacak…şapkadan tavşan çıkarmı bilmem ama ben hepsi yazıp bu tiyatroyu seyredecegim…
4.koşu.. umut sarıcanın bindigi 1 MISTER RAIN..TÜM ÇALIŞMALRINI MÜSLÜM ÖRTÜNÇLE YAPTI..
umudada gereken söylendi nerde yürüyecegi eger aynen verilen taktigi yapar binerse geçilmesi zor.ama yok agır sahada içeriye kayarsada..3 lady tulpara hediye eder yarışı..
5.koşu…5 gün önce karşılaşıp ilk ikiyi oluşturan temizkaan bir kasım gibi isimler BUNLARI ELEDİM….
BURDA 2 İSİM VAR.5 İNANLIM..1 STARBİR… 4 GAZINÇ SİGORTAM….
6.KOŞU…BURDA AHIRIMIZDAN 3 İSİM aynı yarışta 3 numaralı daşçı poyrazın kazanması için gerekli olan formül çok ama çok basit…..önde laçmayacak bekleyecek…sonda yürüyüp transit geçecek…
tempo olması lazım ve bu yüzden 1 babayavuz.2 başbaron…görevlerini yapıp çekilir bir köşeye tabi bi takım sıkıntılar oldu ama cevap gecilmedi…hani derler ya d………s…….m……o…..
evet.(yıgmatepe. nusretdogan…küçüksadun mehmetdogan..sergüşbey nusretdogan..)..bilmem anlatabildimmi?..
7.koşu….4.5 ARASINDA OLACAKTIR….NEDEN PEKİ…1 NUMARA HOLOSKO TEMPOYA ÇIKMAYI SEVER..2 NUMARADA ÖYLE YARIŞ İÇİNDE HEM HIRS HEM İNAT OLACAKTIR.EGERKİ AYHAN KURŞUNUN BİNDİGİ 2 NUMARA KAFAYI ALIRSA….5 NUMARA KALE OLUR.KAZANIR.HEMDE ÇOK KOLAY..AMA HOLOSKO 2 NUMARADAN KAFAYI ALIRSA BU DEFA …POETIC CHARM VE BOUDICCA PEŞİNE YAPIŞMASI LAZIM BUDA 5 NUMARANIN VİRAJDA VİTES DEGİŞTİRİP ARTIRMASI GERECEK AMA 4 NUMARAYA DAYANAMAYABİLİR…. BU SENARYODADA KING ARTUR RAHAT KAZANIR…
YARIŞIN KADERİNİ HOLOSKOYLA WOUND HURF FULL BELİRLEYECK…
BU TABİKİ BEKLENTİ..AMA EGER BENİM İDMAN JOKEYİ ARKADAŞIMIN DEDİGİ GİBİ MENDİP YAVRUSU OLAN… LEOPON KAFAYI ALIRSA HER İHTİMAL TERS KÖŞE OLUR…

7 POETIC CHARM KAZANIR….EN İYİSİ BEN DOSTUMA GÜVENİYORUM BELLİKİ İDMANLARDAN DUYMUŞ DEDİGİ GİBİ OLURSA DİYEREK 4.5.7. YAZACAGIM..
8.KOŞU…4 NUMARALI BESTEKAR..İLK KUM YARIŞINDA UZAK KAZANDI VE HEMEN MEHMET BEY TİGEM YARIŞINA KOŞTURDU…HEMDE ÇİMDE….BURDA BU İSMİN AYARINDA BİR İSİM YOK EN SAGLAM BANKOM……….MİHMANLIYIDA İKİLİ İÇİN YAZACAGIM..
9.KOŞU. YİNE GELDİK ÇELİK KARDEŞLERİN OLDUGU YARIŞA….
8 NUMARA VE 5 NUMARA İLK İKİ İSMİM..ÇELİKLERİN OLDUGU YERDE GÜVENEMEDİM.HEPSİ YAZDIM GİTTİ……
10. VE SON KOŞU.
3 NUMARALI ÇAGIRAN…2 NUMARALI BARUT..6 SELAMİ DAYI.VE İLK YARIŞINDA HAYAL KIRIKLIGI YARATAN AHIRLARDA SAHADA SÜRDİREK BANKO OLDUGU HALDE YAPTIGI GALOPLARININ AGIR GELDİGİ SÖYLENEN…10 NUMARA GÖKLERİN GÜLÜ…
BİRKASIM VE TEMİZKAANI NEDEN YAZMADIM GALOP YAPACAK HALLERİMİ VAR KENTER HAZIRLIKLARLA GİRECEKLER KOŞUYA…..BUNLAR KAYALARIDA GEÇTİ 4GÜNDE 5 GÜNDE BİR YARIŞMI OLUR YAZIK YA BUNLARDA CAN…….
TÜM SİTE SAKİNLERE BOL ŞANSLAR VE SAYGILAR…

BAY UZMAN

Her yazdiginiz ganyan olsun

BAY UZMAN

Tesekkurler adminim herkeze bol sans

Melek

Sayin bay uzman 6.kozuda 3 numarA tek vermissiniz… 2.kosu 8 naim bey banko vermissiniz…. Adminde 6.kosuda 1 numara banko vermis…. Hangisini tek atalim bir yorum yaparmisiniz… Bende sadece okuyup takip ediyordum BAY UZMAN oyle ikna edici yazosti dun bende katilayim. Dedim

Melek

1.kosu. 3 banko demissiniz.. 1.altili oynayacagim.. Banko yazayimmj?

baranovici

By uzman bu işi bildiğin net ortada. Böyle bir platform da bir çok kişinin seni takip etmesi işi bildiğinin haklı ispatı. İltifat marifete tabiidir. Takipçin olarak küçük bir eleştiri yapmak istiyorum. Duyguların, bilgi kadar etkili oldugu bir alan at yarışı. Fakat bilginin önüne geçerse bu durum bazen sıkıntı yaratabiliyor, Bir Kasım’da oldugu gibi.
İşe ticari olarak bakan ellerin altında bence, marka olma fırsatını kaçıran Bir Kasım’ı bir çırpıda siliverdin bugünkü oyunda. At sahiplerine olan kızgınlıgın bilginin önüne geçti ve Bir Kasım yarışa gitti. Ufacık bir eleştiri.
Başarılarının devamını diliyorum. Katkıların için Eyvallah kardeş.

Ali İhsan Kaymakçı

ankara 2inci altılı. 5.1.6.7.9. **** 3. ****** 7.5.4.3.2.1. **** 1. ***** 1.7. *** 3.8.10.11.2 ****** 21 00 tl heŕkese bol şanslar herşey gönlünüzce olsun

SEDO

İ Z M İ R
==========
2,3,10,6,5
3,4,1,2,5,8,12
3,5

2…..DEMİRHASAN
5,6,4
3,2,5,9,10,1
================

tuyocu5151

Banko tahminler ailesine slm artık bende aranızdayım emin olun çok iyi tahminler gelecek herkese saygılar

Kasım kaptan

Ankara 1
2-3-5-6-1-4
3-5-4-11-12-1
2-1
5-1-4-2-3
2-1-8-9-5
3

İkinci 6lı gidişata göre şekillenecek
Bütün dostlara günaydın ve bol şanslar diliyorum

Kasım kaptan

1nci 5l
4-3-5-11-12-9-1
3-1-2
4-5-
5-6-1-9-2
7-8-4-3

baranovici

Günaydın. Bol şanslar herkese

Ankara 1. Altılı
1.Ayak: 8.6.2
2.Ayak: 11.12.8.3.5.2
3.Ayak: 2.1.3
4.Ayak: 1.2.3.4.5.6
5.Ayak: İNANLIM
6.Ayak: DAŞÇI POYRAZ

Kasım kaptan

Siteye yeni kanlar dail olmuş
Hoşgelmişler sefa getirmişler
Her fikir değerlidir amasını niyesini bildikten sonra
Hadi ras gelsin dostlar
Site şenleniyor MAŞALLAH 😂😂😂😂

Kasım kaptan

Burda olmak güzel
Çünkü site Elit kişiler iyi tahminler güzel
Daha ne olsun biraz daha zamana ihtiyacım var sahaya inmek için
O gün geldiğinde burda ŞOW başlayacak

Biratakan1907

Merhaba admin,
bir süredir çeşitli sebeplerden siteye girip yorum yazamadım. Ancak elimden geldiğince takip etmeye çalıştım. Ankara da bence çok güzel bir program var umarım doğru tahminlerde bulunuruz.

ilk altılı :

1.ayak : Kimi çıkarsam o gelecekmiş korkusu ile riske girmeden HEPSİ yapıyorum. Sıralama da zamanının geldiğini düşündüğüm 6 GEZEGEN ilk sırada.
2.ayak : Arap taylarına oldum olası çok güvenmem , ne zaman nasıl koşacaklarını kestirmek gerçekten çok zor zaten geneline bakarsanız çok uçuk ganyanlar hep Arap maidenlerinde olmuştur. Ama işte aması var geçen yarış 4 atta altılıma yazdığım, o gün yarış gidişatına baktığımda yüksek ganyanı bu sefer yakaladım dediğim , fotoda kazanamayınca gerçekten çok üzüldüğüm 11 MEİS gelsin gelmesin , kazansın kazanmasın BANKOM. Bu kez son yarışını inkar etmeyerek ,yine tuta tuta düzlüğe çıkarak rahat kazanacağını düşünüyorum. Rakip soracak arkadaşlara 5 ILDIR BEYİ – 8 NAİMOĞLU – 4 EŞREF ve 12 NAZZA önerilerim. Bomba da ise 2ÇILGIN EJDER yazılabilir.
Muhtemelen AGF çıkacak DERDİYOK’un ise , tam bir yakarca olan ne zaman iyi ne zaman kötü at süreceğini kestiremediğimiz Ahmet ÇELİK ile şansı olacağını sanmıyorum.
3.ayak : 1 KEPHISOS yine kaçacak , mesafe 1500 yine kazanamayacak. Çelik ekürilerinin atı 3 STEEL MATADOR çok aman aman güven vermiyor , 4 MUŞŞİ KEPHISOS ile didişecek , 6 NEW MARKET zaten olmaz. Geriye kalan sprintleri güçlü 2 isimden biri kazanır diye düşünüyorum. Tek korktuğum isim 2 NALIN İSYANI olsa da sonlarda geç kalmazsa 5 IMBARCO yakaladığı yumuşak grubu geçebilir diye umarak TEK yazıyorum.
4.ayak : 5 HEADMAN son yarışındaki fit görüntüsüyle , 1 MISTER RAİN daha kaliteli isimlerle kafa kafaya yarışlar yaptığından ve her ne kadar idaresi zor olsa da 3 LADY TULPAR ciddiye alınmadığında can yakabileceğinden , bu ayağı 3 isimle geçiyorum. Benim fikrim geriye kalan isimlerin en küçük bir şansları dahi yok. Birincilik bu 3 isimin dışına çıkmaz.
5.ayak : 7 BİR KASIM çok sık koşuyor , yazık bu kalitede bir isime çok yükleniyorlar belki de kazanıp atlarını istirahate çekecekler ama bence yanlış yapıyorlar. Bu grupta her zaman 5 İNANLIM ilk sıradan yazılır. İçimden bir ses bu grupta 5-7-9 eklersen 1 yaz geç diyor ama 2 tekle oynayacağım için at seçmeden kapatarak sürpriz bir ismin birinciliğini bekleyeceğim.
6.ayak : Emrah SİNCAN’ın 1 BABA YAVUZ ile çok işi var , düzeltip yarışa adapte edeyim diyene kadar biri alır başını gider , Emrah da kamçı teşviği ile ancak tabela basamağının bir yerlerinde kendine en iyi sıralamayı yakalamaya çalışır. 3 DAŞÇI POYRAZ bence kum atı , çimde yazmak sadece kuponu yükseltir. Bombanın bombası olduğu 4.lüğünü çok beğendiğim 8 UÇAN ÇELİK , biraz zamana ihtiyacı olan ama kaliteli bir isim olacağı kesin 4 GİRAYER , kuponlarınıza mutlak surettte yer açmanız gerektiğini düşündüğüm totosu sizi aldatmasın TANİYİT ekürisinin taylarından 12 SİHİRBAZKIZ öncelikli isimler. Sonrasında özellikle çimde çok iş yapacak ama çok zor bir isim olan 9 YIĞMATEPE , biraz daha zaman ihtiyacı olsa da bugün iyi koşarım derse 7 SERGÜŞBEY benim kuponuma yazacağım isimler. 11 NAZARNAZ – 5 KÜÇÜK SADUN – 6 MALATYA BEYİ sürprizin sürprizini arayan arkadaşlara önerim.

HEPSİ
11 MEİS
5 IMBARCO
5-1-3
HEPSİ
8-4-12 // 9-7 // 11-5-6

45,36 TL // 75,60 TL // 120,96 TL
45,36 TL yatıracağım kuponumdur.

Adminim size ve tüm site arkadaşlarıma bol şans dileklerimle , yazdığınız gibi gelsin…
selamlar…

tuyocu5151

Ankara 2. Altılı 1 ayak : 5 inanlım 6 idealist 9 temizkaan 7 starbir 3 berkuk 2.ayak sorunları halledilen 2 basbota 3 daşçı poyraz 1 babayavuz 8 uçan Çelik 3.ayak 7 poetic charm 5 boudıcca 4 kıng artur 1,3 sigorta 4 ayak 1 miranbey banko 5 ayak : 4 osmanbaba 1 wın the west3 babahancı 5. Ayak :8 selami dayı 3 çağıran 2 barut 12 10 göklerin gülü hepinize bol şans

tuyocu5151

İlk yazım biraz karışık oldu özür

scofield

Herkese bol şans, yorumlar için admine teşekkürler. Ankara 1 tahminlerim **4.6**3**2,5**3,1,5**4,6,3**11,2,3,4,5** 12.60 TL. Ayrıca siteyi yorumlarıyla renklendiren Bay uzman, sedo ve herkese selamlar ( DERİNCE eksik sadece sitede) kazançlı bir gün olur inşallah

Quentin J.Tarantino

iyi günler.
Bugün Ankara için oyunum yok, daha çok bugün İzmir odaklıyım. Lakin Ankara da birkaç takip atım var faydam olabilir düşüncesiyle sizlere paylaşmak istedim.
2.koşu 12 Nazza dıştan çıkması handikap. Hemen iç taraftan yer kapabilirse bugün bu atları kılçıksız ayıklayabilir.
3.koşu Headman yine kazanır, Lady tulpar tek rakibi konumunda.
6.koşu Daşcı poyraz daha çok çim atı nedense sıkça kumda boy gösterdi ve boy ölçüsünü aldı, iyi koşmalı ama sonlarda kendine hep rakip buluyor bu yüzden Yığmatepe ve Girayer’i rakipleri görüyorum.
8.koşu Altındere yine kazanacak.
9.koşu Didonato net favorim yakın takip olarak Osman baba diyorum. Win The West ayak uydurabilirmi derseniz işi zor o toparlanıp gelene kadar yarış biter
1o.kişuda işe ön gurubun dibinde gidebilirse aynayı önde geçer. Kalın sağlıcakla.

Quentin J.Tarantino

10 koşuyu yazmışım ama kim olduğunu unutmuşum :)) tabi ki Mardinli

cengo

12 nazze güzel tahmin ikilisi alınırmış..:)

legrunt

Merhabalar, vaktim olmadığı için yorum yapamıyorum. Ankara 1.altılı kurgum aşağıdaki gibidir Bol şanslar.
1.ayak 1 Pratik nevzat
2.ayak 3,4,5,6,8,9,11
3.ayak 1,2,3
4.ayak 3,5
5.ayak 1,2,5,6,7,9
6.ayak 1,3

Kupon bedeli : 35,28₺

tuyocu5151

Ankara 1.altılı
1 ayak :8,1,3
2 ayak : 4,9,3,11
3. Ayak : 1,4,3
4, ayak: 3 banko
5 ayak :hepsi
6 ayak : 4 banko
Banko tahminler ailesi bol şans

mymoon

selamlar
ankara 1
1.ayak —-h
2.ayak—-3-8
3.ayak—-1-2-5
4.ayak—-5
5.ayak—-5
6.ayak—3-1-4-12-7-8

AVCI

Bilet noB60B-D67B-5D5FTarih26/09/2019 12:34:54Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu1Misli1Bahis sayısı144Tutar10.08 ₺DurumOynandı

1.Ayak

2 – KAPIDAĞ

2.Ayak

2 – ÇILGIN EJDER

4 – EŞREF

5 – ILDIR BEYİ

8 – NAİMOĞLU

9 – UÇAN ARSLAN

11 – MEİS

3.Ayak

1 – KEPHISSOS

2 – NALIN İSYANI

3 – STEEL MATADOR

4 – MUŞŞİ

5 – IMBARCO

6 – NEW MARKET

4.Ayak

3 – LADY TULPAR

5.Ayak

5 – İNANLIM

6.Ayak

1 – BABA YAVUZ

3 – DAŞÇI POYRAZ

4 – GİRAYER

8 – UÇAN ÇELİK

Herkese bol şanslar

Kayıp yok adminim olmayınca olmuyor

VELOCIVENOM

HERKESE MERHABA
ANKARA 1. ALTILI
1.AYAK: Buradaki atlardan kapasitesi daha yüksek olan ÖZREİS uygun grupta ilk atım.Grubun en formda ismi KAPIDAĞ ve son yarışı gibi koşarsa, PRATİK NEVZAT öncelikli rakipleri olurlar.Bugün yarın potalayacakları belli olan BABADAĞINOĞLU ve ONATKAN olmazsa olmaz isimlerdir.
2.AYAK: Bu kez daha iddialı olan DERDİYOK ön plana çıkan isim olsa da, bence bugün çok etkili koşacak NAZZA kesinlikle ihmal edilmemelidir.Son başarılı yarışlarıyla MEİS,ÇILGIN EJDER,NAİMOĞLU ve ilk koşusunda 2. olan EŞREF bugün göz ardı edilmeyecek isimlerdir.
3.AYAK: Son sert gruptaki yarışıyla iyi durumda olduğunu gösteren NALIN İSYANI bana göre bu grupta kazanmalı.Uygun grupta KEPHISSOS rakip olabilir.
4.AYAK: Son yarışını oldukça başarılı bulduğum HEADMAN, sertleşen rakiplere rağmen bir diğer tek safkanım olacaktır.
5.AYAK: BİRKASIM bu defa oldukça şanslı görünüyor.Bugün yarın potalayacağına inandığım İNANLIM öncelikle rakibidir.TEMİZKAAN ve İDEALİST unutulmaması gereken diğer isimlerdir.
6.AYAK: Son yarışını inanılmaz koşan ve çok güzel bir derece çıkaran UÇAN ÇELİK bugün bana göre çok şanslı olup, burada risk edilebilir.Rakip gördüğüm isimler sırasıyla, BABA YAVUZ,DAŞÇI POYRAZ,SİHİRBAZKIZ ve bu yarışı dahil dikkat edilmesi gereken NAZARNAZ isimli safkanlardır.

1.A: 5-2-1-4-3
2.A: 3-12-11-2-8-4
3.A: 2 // 1
4.A: 5
5.A: 7-5-9-6
6.A: 8 // 1-3-12-11

TUTAR: 8.40TL – 84TL

VELOCIVENOM

Son ayakta 4 GİRAYER eklemeyi unuttuğum safkan.O da ilave olmuştur.

cengo

herkese bol şanslar..
ankara
1.koşu:6.8
2.koşu:3.5
3.koşu:1.2.3.4
4.koşu:5
5.koşu:sürprize müsait HEPSİ
6.koşu:hepsi
bol bol şanslar…

cengo

son iki ayak koşmadan tuttu :):)

bolu beyi

Sevgili arkadaşlar admin ve uzman hepinize bol şans diliyor nacizane Ankara 1.Altılımı veriyorum vede belirteceğim 4 ata dikkat edin derim 1.Ayak 8,3,5,6 2.Ayak 9,10,3,4,5 (10 numaraya dikkat ediniz) 3.Ayak 1,2 dışına çıkmaz ama 3,5 de ekledim 4.Ayak BOMBA 6 numara MY FREEDOM tek(Dikkat) 5.Ayak 7,5,4,6 6.Ayak 8 UÇAN ÇELİK tek Saygı ve sevgiyle

can

Şansımız açık ve bol olsun…
1.Ayak
8 – SONTOŞUR
2.Ayak
3 – DERDİYOK
5 – ILDIR BEYİ
8 – NAİMOĞLU
11 – MEİS
3.Ayak
2 – NALIN İSYANI
4.Ayak
1 – MISTER RAIN
2 – SEFİR BEY
3 – LADY TULPAR
5 – HEADMAN
5.Ayak
5 – İNANLIM
6 – İDEALİST
7 – BİRKASIM
6.Ayak
1 – BABA YAVUZ
3 – DAŞÇI POYRAZ
4 – GİRAYER

AVCI

Oyunumu değıştirecem ilk altılıñın 2 ayağın DERDİYOK yazmayı düşünmedim A.Çelik maiden grublarında %20 başârılı olabiliyor nedense maidenda geciliyor ama bu sefer DB takmış fark etmemiştim burda bu ayak için jokey degılde ata oyun yapıcam genelde at ve jokey uyumunuda bakarım lakin DERDİYOK u tuttum kuponu güncelleyim paylaşıcam

AVCI

Bilet noC812-A7C7-5D5FTarih26/09/2019 13:20:47Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanSonuçlar/////Koşu1Misli1Bahis sayısı144Tutar10.08 ₺DurumOynandı

1.Ayak

2 – KAPIDAĞ

2.Ayak

3 – DERDİYOK

3.Ayak

1 – KEPHISSOS

2 – NALIN İSYANI

3 – STEEL MATADOR

4 – MUŞŞİ

5 – IMBARCO

6 – NEW MARKET

4.Ayak

3 – LADY TULPAR

5 – HEADMAN

5.Ayak

5 – İNANLIM

6.Ayak

1 – BABA YAVUZ

2 – BAŞ BARON

3 – DAŞÇI POYRAZ

4 – GİRAYER

5 – KÜÇÜK SADUN

6 – MALATYA BEYİ

7 – SERGÜŞBEY

8 – UÇAN ÇELİK

9 – YIĞMATEPE

10 – MELDA SULTAN

11 – NAZARNAZ

12 – SİHİRBAZKIZ

Sarımsıcak

ANKARA 2.ALTILI

1.) 1,2,5,6
2.) 1,3,4,7,8,10
3.) 1,3,4,5
4.) 1
5.) 3,4
6.) 2,3,8,10

Herkese bol şanslar:)

bay uzman

bu sanssizlik devam ediyor

can

kupon atıyorum sanırım onaylanmıyor…

bypatron

Cümleten Bol Şanslar
Banko Tahminler Ailesi ve Takipçileri
Şansınız Bol Bahtınız Açık Olsun

2.Altılı Tahminim

1.Ayak 7-BirKasım
2.Ayak 3-Daşçı Poyraz
3.Ayak Hepsi
4.Ayak 1-Miranbey
5.Ayak Hepsi
6.Ayak Hepsi

Çılgınaltılı

Miranbeyin olduğu yeride hepsi yapsanya be reis ah be benim içim acıdı ta üzüldüm senin adına

bypatron

Kısmet değilmiş yakalarız yine sıkıntı yok :)

VELOCIVENOM

Güzel kurgu yapmışsınız.Miranbey gelse dahi iyi bir ikramiye verirdi.Başarılarınızın devamını dilerim.

Bankocu

Ankara 2 altılı

1 ayak,,,7 6 5 1 2 yeterli olucagini düşünüyorum

2 ayak,,1 4 3 7 8 yeterli olucAk tır

3 ayak,,1 5 4 2 6 yeterli olacaktır zor bir koşu

4ayak,, 1 4 10 2 6

5 ayak,,,,melones alternetif tekimdir,,guvenmeyenler rakip olarak wind the West ve Osman babayı yazabilir

6ayak,,süper safkan dilaranin anneden kardeşi olup son koşusunda mavrova ve atardamar gbi geleceği parlak safkanlarin arkasında 3 kalan 10numarali göklerin gülü tek olarak veriyor ve geleceğine inaniyorum

VELOCIVENOM

ANKARA 2. ALTILI
1.A: 7-5-6-9
2.A: 8 // 1-3
3.A: 4-2-1-8
4.A: 1-2-4-6-7
5.A: 1-3-4
6.A: 2
16.80TL – 50.40TL

AVCI

Arkadaşlar depremi hisseden oldumu ben istanbul ümraniyede oturuyom kanepede idim kanepe bir sallandı bir sallandı hemen kapı krişine saklandım

AVCI

şimdi yine deprem oldu

bypatron

Geçmiş olsun

Buca06

26 EYLÜL 2019 ANKARA İKİNCİ ALTILI GANYAN KUPONUM:

Bu güzel ortamı sunan başta değerli yönetici olmak üzere emeklerini ve birikimlerini esirgemeden katkı sağlayan tüm katılımcılara öncelikle teşekkür ediyorum, sağolun varolun. At sevgisi ve yarışı sevdasını yıllarca yaşamış ve halen İzmir ŞİRİNYER’de yaşayan biri olarak ben de artık zamanım ölçüsünde oynamış olduğum altılı kuponlarımı burada paylaşmak istiyorum. Herkese bol şanslar ve sağlıklı günler diliyorum.

1. AYAK: 3-5
BERKUK kafamı karıştıran isim olduğu için ilk atım, sonrasında favoriler.

2. AYAK: 8-11-7-1
UÇANÇELİK, SERGÜŞBEY ve NAZARNAZ öncelikli olup biz de varız diyebilirler, BABAYAVUZ elbette şanslı olacaktır.

3. AYAK: 3-4
LEOPON ve KING ARTUR ikilisi iyi koşacaktır.

4. AYAK: 1-3-7-6-8
MİRANBEY istemez de koşmaz ise diğerleri devreye girer sanıyorum.

5. AYAK: 4 (OSMANBABA)
Şansı fazla gördüğüm isim olup tek geçtim.

6. AYAK: 8 (SELAMİ DAYI)
Takip atım koşuyor, önceki yarışlarında yazdığım gibi yine tek yazıyorum, bu defa kazansın yani…

BOL ŞANSLAR…

bypatron

Cümleten Bol Şanslar
Banko Tahminler Ailesi ve Takipçileri
Şansınız Bol Bahtınız Açık Olsun

2.Altılı Tahminim

1.Ayak 7-BirKasım
2.Ayak 3-Daşçı Poyraz
3.Ayak Hepsi
4.Ayak 1-Miranbey
5.Ayak Hepsi
6.Ayak Hepsi

bypatron

Admin benim paylaşım 2 kez olmuş kusura bakma galiba diğer paylaşım ekranda kaldığı için onaya gitmedi sandım ondan tekrar gönderdim özür

bypatron

Ah be miranbey

Bakirkoylu68

Tebrikler çok güzel bir oyun

bypatron

Evet ama bir şanssızlık yaşadık daha büyüklerine inşallah

bay uzman

Selamlar bende sevdigim saydigim bir aile
Dostumuzun istegi uzerine hergun yazacagim
Genelde ankara ve istanbulda kosan bir cok tayimiz ve atlRimiz var tabi burda gercek ismimi yazmak olmaz bu yuzden rumuz olarak melek yazdim.. Ben bu at yarisi camiasinin icinde biri olarak..
Bugun kosacak isimler hakkinda bildiklerimi paylasacagim. ❤️. Buraya denklare olurken
Abdulkadir beyin bu gurubu kolladigini raki iniz kim olur dedigimde.. INANLIM DEDI..
ikinci ayakta.. Buraya 36 kYit olmak uzere 9yedek isimle 45 isim denklare olmustu.
Ve bu guruplar alttan ustten bolune bolune uce ayrildi bu uc malden yarisin hangisinde kossa 3 numara dasci poyraz banko kazanir..
3.ayak 5 numarA boudicca.. Ali kacmaz ile kazaniratilla beyde bir yemek ismarlar artik…
😊Beni buraya tesvik eden sevgili dostumuz miranbeyin gelmeyecegini.. 4bestekarin kazanacagini mihmanliyidA m. Celik idare edemez dedi. Bende bir kac kisiye sordum hatta kendi tayida burda kosuyor bestekar ve 9 altin tepe dedi
5.ayak.8 dixonata. 4 osmanbaba. 5 hKkani basta hepsin geliri var. Hepsi
Son ayak 3 cagiran. 10goklerin gulu
Bol sanslar

dabbe

By uzman
Seni deli gibi takip ediyorum bu paylastigin yazı bugün benim bütün planlarımı bozdu o kadar iddali yazıyorsun ki inanmamak mümkün değil siz içindesiniz bu işin saygım sonsuz yanlış anlamayın lütfen . Ben atin çalışmasına bakarım iyi ise yazarım ki bugün 3. Ayak 6 4. Ayak 7 numara bu iki isim bende tek ti galoplarina bakın bi hak vereceksiniz bana ama sizin bu son paylasimiz la ne atılımda nede berlinde yazmadım bu iki ismi demem o ki bu kadar iddali olmamalı senin yazılarını son harfine kadar okuyorum kızma sakın
Altılı buydu
7.8.9.3.2.4.6
3.4.12
6
7.///8.1.6 beslide
4.1.3.5.7.
10.2.11.12.3.8

AVCI

TSN7C29-187D-5D5FKoşu Tarihi2019-09-26Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu5Bahis sayısı200Misli1Tutar14,00 ₺

1.Ayak

5 – İNANLIM

2.Ayak

1 – BABA YAVUZ

3.Ayak

1 – HOLOSKO

5 – BOUDICCA

4.Ayak

1 – MİRANBEY

4 – BESTEKAR

5 – ATILGAN KURUŞ

6 – MİHMANLI

9 – ALTINDERE

5.Ayak

3 – BABA HANCI

4 – OSMAN BABA

7 – HIGH PRESSURE

8 – DIDONATO

6.Ayak

2 – BARUT

3 – ÇAĞIRAN

4 – GÜVENAĞA

7 – MARDİNLİ

10 – GÖKLERİN GÜLÜ

Bol şanslar

AVCI

adminim BABA YAVUZ u senden aldım kupon yüksek tutuyodu bir yerde daha tek atmam lazımdı bugün 2.çi ayakta sana güvendim hayırlısı diyelim gelmezse kendini sorumlu tutma benim tercihim

AVCI

sağlik olsun izmmire bakıcaz artık varmı oyunun

AVCI

Adminim İZMİRE SAYFA AÇARMISIN BİLMİYORUM

TSN643C-3FCD-5D5FKoşu Tarihi2019-09-26HipodromŞirinyer HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı192Misli1Tutar13,44 ₺

1.Ayak

2 – GOLD FOOT

3 – ALPDAĞI

2.Ayak

1 – BOMBACAN

2 – GÜLŞEKER

3 – VANLIMAHO

4 – KOCA MUĞLALI

5 – VASEEM

6 – CEYLİNSU

7 – AYDURU

8 – EFE YÜREK

9 – CANIM MİRA

10 – LOLAN GÜZELİ

11 – ABHER

12 – KARAMUSTAFA

3.Ayak

6 – WAR REASON

4.Ayak

2 – DEMİRHASAN

5.Ayak

1 – BAMBOLEO

2 – BERCESTE

3 – BOSNALI KIZ

4 – CAHİDE SULTAN

5 – DRİNA

6 – ELIZABETH KEEN

7 – İSTANBUL ATEŞİ

8 – PRENSES SU

6.Ayak

1 – BLACKBALL

BOL ŞANSLAR

BAY UZMAN GERÇEK OLAN

izmirde herkeze bol şanslar diliyorum…THE SAKALA…AVCI YA. ALİ İHSAN KAYMAKÇIYA..TUYOCU 5151 E.. KASIM KAPTANA.. BARANOVİÇİ YE. BİR ATAKAN 1907 YE..FENERBAHÇELİ AMA OLSUN NE YAPALIM BEN BEŞİKTAŞLIYIM…SCOFİELD E Quentin J.Tarantino YA.. cengo YA. legrunt A
mymoon KARDEŞİME..VELOCIVENOM A….BOLUBEYİNE.. CAN KARDEŞİMİZE.Sarımsıcak A..Bankocu YA.. (bypatron) A. GÖMEÇBEYİNE. Cihsn A. Bozkurt A. Mert E Selocan KARDEŞİMİZE..
Bombaci YA…ömer E bilseydim RUMUZLU ARKADAŞA. Canavarmurat A jonygitar A fymemo YA.
Faruk KARDEŞİMİZE. aynasiz10 A..Tekin Deniz E… Bekir.E Kaktüs E azad A
Nevzat BABAYA…CELLO 67 KARDEŞİME..NECO BABAYA.. karakasibo YA..ÇOKKOŞAR ARKADAŞA..
ASLAN KARDEŞİMİZ cengo YA.. BAŞKOMİSER YAVUZ.A FlyByMe YE. elegans1324 E.
sadrazam A..blazetowin E Topuz.A..Adalim.A…… monti YE..Ahırdan A Smurf İSİMLİ KARDEŞİMİZE. erol Namlı YA.. kartalım 1903 E ÖZELİKLEDE BEŞİKTAŞLI OLDUGU İÇİN EN DERİN MUHABBETİMLE… raMAN A Memleketim RUMUZLU ARKADAŞA.. Bakirkoylu68 E Hüseyin e
mbb84 e Sokak_kralı na. veeeee ELBETTEKİ ADMİNE…3gün aradan sonra sizlerle buluşmak güzel.
İSMİNİ UNUTTUGUM ARKADAŞIMIZ KUSURA BAKMASIN……..
izmirde ilk ayak..
3.numarayı tek yazacaktım ilk ayaktan yatmamak için rakip aradım ama bu mesafede bulamadım..benim ilk bankom olacak. rakip görünen isimler zaten onlarda yarışı önde kabuleden isimler ama alp dagı liderligi vermez ÇIKAR KAZANIR TUTAR KAZANIR….BU KADAR4 NET………
İKİNCİ AYAK..H.17 ..VE 9 CANIM MİRA.12 KARAMUSTAFA..5 VASEM..3 VANLI MAHO.
3.AYAK.5 NUMARA DEGERLİ…1 NİGELLA..
4.AYAK..2 DEMİR HASAN 4 TAHTALI…
5.AYAK.5 DİRİNA. 3 BOSNALI KIZ..7 İSTANBUL ATEŞİ.
SON AYAK..9 NUMARA KUNTE KİNTE ASLINDA TEK OLABİLİR İSTEYEN BANKO YAZABİLİR BAŞKA YERE AT EKLEYİP KUNTE KİNTEYİ TEK BIRAKABİLİR…11 TÜRK NUR BU MESAFEYİ SEVER…GERİSİ HEPSİ OLUR.BEN SON AYAKTA YATMAK İSTEMİYORUM KUPONUMDA CAZİP OLUNCA HEPSİ YAZDIM

bilseydim

Bol şans diliyorum üstadım

kartalım 1903

Beşiktaşlı olduğunuz için sempatim bir kat daha arttı,selamlar.

Nevzat

Selamlar ve bol sanslar tek ariyordum kafa alp dagini tek atacam senden bosnali kizda benim tekim

BAY UZMAN GERÇEK OLAN

haydi bakalım… şansın açık olsun nevzat baba…bosnalı kıza gelince biraz kurasalarsak ucu godolfin ekürisine dayanan bir isim bu güne kadar beklentileri karşılayamadılar …
baktılar olmuyor sert jokey kadir tokaçoglunu attılar üstüne evet şansı var HELEDE BU GURUBUN ANCAK RÜYASINDA GÖRECEGİ 1000 METREYİ 1.02 YAPTIKİ AYAKLARI DÜZ BASSIN DİYELİM…

Faruk

Şansın daima bol olsun bay uzman. Saygılar.

Faruk

Merhaba, İzmir ilk ayakta 1000 i 1.01.5 / 4 00 ü 23. 8 yapan güçlü kız hakkında bilgisi olan varmı.
ADMİN ve sitedeki tüm dostlara bol şanslar.

BAY UZMAN GERÇEK OLAN

Ş.Öncel 24.3 48.5 BUNU YAPANDA 6 SEVENTH SENSE…
VAR..BEN ALP DAGININ KAZANACAGINA İNANIYORUMAMA İLLAKİ RAKŞP YAZSAM BU 6 NUMARA OLURDU. ŞİMDİYE KADAR GÜÇLÜ KIZI 3 DEFA KV YARIŞA KOŞTULAR KV6 VE KV OLMAK ÜZERE AMA GÜCÜ YETMEDİ 11 TANE ERKEK RAKİBİNE KARŞI KAZANIRSA VALLA HELAL OLSUN NE DİYELİM..

Faruk

Bilgi için teşekkürler. Sitenin bugün İzmir altılısına ambargo koyacağına inanıyorum. 😊 Bol şanslar.

BAY UZMAN GERÇEK OLAN

teşekkürler faruk kardeş…

Kasım kaptan

Maşallah kaç tane bay uzman oldu
Admin bi çare 😂😂😂😂

VELOCIVENOM

Merhaba Bay Uzman.Teşekkürler düşüncelerin ve yemeklerin için.Bugün çifte deprem yaşadık valla.Ankara da güzel sürprizler oldu.Dün de Silver Wolf yatırdı kuponu.Bence bir daha koşsun geçer bu rakipleri.Ne dersin bu konuda?

Bankocu

Altilimiz tente kaldı dilber tay yaktı bizi sağlık olsun diyorum ve İzmir oyunum braz sonra gelicek bol sanslar

Ozan323

Enteresan, neden farkli nick kullanıyor acaba?

Derince yi özledik bu arada,haber varmi, donecekmi

bolu beyi

Ayıptır be koskocaman 6 lımızı yediler protesto yüzünden 8 i tek atmıştım 2 altılı bunyüzden 5 te kaldı yatıracak bişey buluyorlar

85
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x