ankara altili tahminleri barisci

26 EYLÜL 2016 PAZARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Kazanmak için uygun grubu bulan AKARNEJAT(3) etkili jokeyiyle bankomdur.

2.Ayak: Son dönemdeki iyi formu ve üst üste birincilikleriyle SCARF(1) bir adım öne çıksa da benim açımdan zor bir koşu olacak ve kalabalık tutmakta fayda var. CLOATTRO(3), EBRU QUEEN(9)LIFE TIME(2), MASTAR KIZI(4), MISS LEGEND(6) ve PRENSES IRMAK(5) sırasıyla şans verdiğim safkanlar.

3.Ayak: Son dönemde Ankara’da bu tür gruplarda süprizler yaşandığını gördük o yüzden temkinli yaklaşıyorum. İlk koşusunu güzel bir şekilde kazanan CERASTES(2) burada da favori. Son koşusunda iyi rakipler arasında fena olmayan bir üçüncülük alan RUMET(4) etkili koşacaktır. Grubun en tecrübeli tayı DOĞA KRALİÇESİ(3) bu iki isimden sonra değerlendirilmeli. Çıktığı ilk kum koşusunda bariyer dibinden düzgün aksiyonlarla gelip kazanan DIAMOND GIRL(8) ile koştukça daha iyi duruma geleceğine inandığım ZÜLFO KİRVE(7) kuponun olmazsa olmazlarındandır. MISTER TICKER(6) bomba adayım.

4.Ayak: Son koşusunda yarış içerisinde yaşadığı talihsizliklere ve 4 aylık arasına rağmen çok diri gelip ikinci olan TURABİ(6) daha da sertleşen rakiplere rağmen lehine gelişecek koşuda alternatif bankomdur. Temponun yüksek olması muhtemel koşuda SEZAR(2)‘ın da şansının fazlaca arttığını düşünüyorum. Daha sonra ise tüm safkanları değerlendirmek gerekiyor.

5.Ayak: Hazır kazanmaya başlamışken 4 gün önce çok ciddi rakipler arasında güçlü gelerek kazanan SERTTAŞ(4) binicisi büyük bir hata yapmadığı takdirde bankomdur.

6.Ayak: Bu grubun üstünde bir isim olan GLOSS FOR US(2) uygun bir grup bulmuş, isteyen tek yazabilir. KAIMOS(6), İŞKODRA(1), BENGUN(5), ZEMANOVA(4) ve CORSICA(8) rakip isteyenlere önereceğim sakanlar.

Altılı Şablonum

1.ayak: 3 tek

2.ayak:1,3,9,2,4,6,5

3.ayak:2,4,3,8,7,6

4.ayak:6//2//1,5,4,3

5.ayak:4 tek

6.ayak:2,6,1,5,4,8

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barışçı

Adrian
Üye
Adrian

Hoşgeldin Barış özlettin kendini

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Neredesin Barış? Bol şanslar öncelikle. Teklerine aynen uyup biraz daha genişleteceğim kuponu. Tebrikler şimdiden :))

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Barış bey bol şanslar :)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Atalım artık şu altılıyı içeri :)

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

1. Tek tmm hadi bakalım 2. Tek de gelirse tamamdır işlem. Tabi kapalı ayaklara biraz ganyan gerek :))

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Oldu da simitçi altılısı gibi oldu sanki. Son ayak eşek gelsin bari 6/8/5/7/3/1/4

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Tebrikler üstad :))