26 Ekim Ankara Altılı Tahminleri

1-AYAK: 4 ve Yukarı yaşlı arap atlarına mahsus H-16 Yarışta ayrım yapılmaksızın HEPSİ demek mantıklı olacaktır.Diğer koşulara kıyasla günün süprizi bu koşuda olacak gibi duruyor.

2-AYAK: İSTANBUL pistinde start aldığı yarışlarda 2.likten  düşmeyen 6-MY SECRET ilk defa çıkacağı ANKARA pistini yadırgamayacaktır.Eküri’sininde desteğiyle devam eden süper formuyla
dişi grupta mesafeninde lehine olması nedeniyle kazanması normal sonuç olacaktır ilk BANKOM.

3-AYAK: ULUSLARARASI koşuda Ülkemizi başarıyla temsil edip az farkla kaybeden ardından TJK Adına düzenlenen koşuyu UZAK farkla kazanırken ne kadar formda olduğunu göstermişti.
CUMHURBAŞKANLIĞI koşusundada 10-VILLAGE WIND bir aksilik yaşamadığı takdirde kazanmasını bekliyorum ikinci BANKOM.

4-AYAK: CUMHURİYET Koşusunda start aldığı son yarışında uzayan mesafeden olumsuz şekilde etilenen 4-KARAÜZÜM favorim.Uzun bir aranın ardından yakın ara tabela dışı kalan 7-UÇANOĞLU
favoriye rakip durumunda.Seri birincilikleri ile 1-AKARÇAY Birincilik için uğraş verecek.Gördüğü yarışlar sonrasında eski havasına bürünen 8-YALNIZEFE ihmale gelmeyecek isimlerin başında.
Kalitesiyle 10- BAŞSEKLAVİ süpriz beklediğim isimdir.

5-AYAK: Bu senenin flash tayı 4-CANKARDEŞLER pist ayırt etmeksizin başarılı yarışları ile kuşkusuz koşunun favorisi.İyi bir bekleme yapıp sonlarda çok etkili gelmesini beklediğim 8-ULUER
S.KAYA ile en sert rakip olacaktır.Aynı grupta koşup 3.lük ile ayrılan 5-MENGÜBERT çok etkili koşacaktır.Devam eden formu ve A.ÇELİK tercihi ve  EKÜRİ’nin güvenerek koşuya tek isimle girmesi 1-ATASOY’a ne denli güvendiklerinin kanıtı.

6-AYAK: Start aldığı son yarışında geç çıkmasına rağmen TAYFUNER’e yakın ara kaybeden 2-GÜNÜZ Koşudaki favorim.3.lük ile ayrıldığı AÇIK-3 yarışta pek çok kalite ismi geride bırakan orjin itibarı ile çim pisttede etkili koşmasını beklediğim 5-ZULÜMKAR süper form durumu ile birincilik mücadelesinde olacaktır.Seri birincilikleri ile ağırlaşan kilodan etkilenmez ise eküri avantajı bulunan 1-KATRE hataları değerlendirir.Son yarışında ağır kilodan etkilenen 3-KARLI GÜZEL ve önde gidecek 4-YILDIZGÜZELİ beklenmedik süprize imza atabilir.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: H E P S İ

2-AYAK: 6

3-AYAK: 10

4-AYAK: 4-7-1-8-10

5-AYAK: 4-8-5-1

6-AYAK: 2-5-1-3-4  KUPON BEDELİ : 60 LİRA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kinggok

Güzel kupon Nicomedia bol şans.

Nicomedia

Saol çok cazip program

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x