26 EKİM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  8 – SAYGILI fit durumda fakat start sorunu yüzünden kazanamıyor. Aynı şekilde 9 – SKY BOLT’da kıvamında fakat start sorunu sebebiyle başarılı olamıyor. Mecbur yazıcaz, M.B.H. kalkmasaydı iyiydi diyor insan. 7 – ERCİHANHAN VE 5 – PENTAGON FORCE mutlaka yazılmalı, safkanlar çok formda ve kiloları çok uygun. 4 – AL ANDALUS son iki koşusunda büyük düzelme gösterdi. 2 – DOCTOR ve 6 – GOLDEN KING çok atta yazılır.

 • 2. AYAK

  7 – ÇOKKAZAN KIZI ve 6 – LAVANTA favorilerim. 3 – İLKAYIM ve 2 – İLKAYIM plasede. 9 – KIŞGÜLÜ ve 1 – KORKUT ŞIVGA çok atta eklenir.

 • 3. AYAK

  4 – LENGÜR LÜNGÜR maiden yarıştan çıkmaya en yakın isim gibi duruyor, bankom. DAYIKIZI’ndan  kulaklık çıkarıldı farklı koşabilir, dikkat. 1 – ERCÜMENT yine farklı koşabilecek başka bir safkan.

 • 4. AYAK

  1 – GOLDEN TOWER, KULOĞLU’nun olmadığı bir yarışa denk geldi sonunda. Rakip 3 – KING OF ANATOLIAN. 5 – İPEK SU anne tarafı kum pistte zayıf, baba hattı ağır basabilir, eklemek size kalmış.

 • 5. AYAK

  5 – BABAALİ ve 1 – TUMBUL SABURUM favorilerim. 12 – TRUVA’dan başarılı bir yarış bekliyorum. 7 – NAZARAT plase. 2 – SAVAŞÇI, 8 – KAAN KEREM, 13 – TOSUN GÜLLE, 10 – SAĞLAMKAYA, 4 – HIRÇIN KAYA ve 9 – ŞAHREMO çok at düşünenler için sıralamam.

 • 6. AYAK

  5 – VEFAKAR’ın kazandığı yarış kadar berbat bir koşu uzun zamandır görmüyordum. Düşen jokeyler, ayağı kırılan/uyutulan bir at ve çok ağır bir pist. VEFAKAR o yarışta TRIPLE BONUS, GAZZE, BUNGE JUMPER önünde 5 boy’la kazanıyorsa bu grubu sırtına alması lazım. Bakalım neler olacak. Son 5.liğini beğendiğim 10 – SOPHISTICATED ve takibimde olan 12 – YARPUZLU  diğer kafa atlarım. 13 – YAVUZ REİS ve 14 – GREEN BELL rakipleridir. 1 – BARDO sürpriz.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
144 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
5
7
8
9
1
2
3
6
7
9
4
1
3
1
2
4
5
7
8
9
10
12
13
1
5
10
12
13
14
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayhan

kardeş istanbulDA 26.10.2013 ASAFHAN GEÇİLMEZ BOŞ KOŞUDA GÜRBULAK SİDAR ÇİFTE BİTMİŞ AYGÜLÜM GEÇİLMEZ KAFADA YATARSIN YAPTIGIN KUPONLA

ayhan

MİLLETİ YANITMAYIN PARA HARCIYOZ OKADAR KİMİN UMRUNDA SİZİN KUPONLARA GÜVENEREK OYNUYOZ

ayhan

deklare com yolcu devirlik altılıyı buldu sizin gibi sıradan oyuncular deyil sizlerin yüüzünden cebimde betelik kalmadı bilmiyorsanız kapatın siteyi

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x