26 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Gördüğü ilk yarışı sonrası idmanlarında dahada farklı duruma geldiğini gösteren 8-KAYI BEYİ ilk ismimdir. Grup2 Sakarya Koşusunda harp görüp, birinci ile arasında 7-8 boy fark ile 7.lik çıkaran ve kısa ara veren 1-AGERA ilk rakiptir. Son yarışıyla dikkatleri toplayan 3-BAŞOK ve belki bugün olmaz ancak yakın takibe almakta fayda olacağını düşündüğüm 11-ŞAHİNBEY sürpriz şansına sahip isimlerdir.

2.AYAK: Son 200 metreye kadar elde gelerek kazandığı koşu sonrası aldığı kilonun pek fazla etkilemeyeceğini düşündüğüm 5-AYBARS birkez daha kazanmaya yakındır. Alternatif banko olabilir. Ancak rakip yazmaya kalkarsak; son yarışında kilonun altında ezildiğini düşündüğüm 2-LION ROSE, sinyalli isimlerden 8-VESELY, formda ve kalitesine yakışır koşular koşmaya başlayan 6-TİNİZBEYİ, kalitesini tam anlamıyla sahaya yansıtamayan isimlerden 7-MAGIC BULLET, uzun kumu iyi olabilecek potansiyele sahip isimlerden 3-BABAROS, her yarışında sahada kazanacak diye konuşulan fakat birtürlü istediği birinciliğe ulaşamayan, bir kere kazansa seri yapacağına inandığım 11-THE WORLDISMINE ikinci planda rakip olabilecek isimlerdir. Sonrasında ise H yapmak en makúl seçenektir..

3.AYAK: Günün belkide enzor koşusu.. Her tayın kazanma olasılığının olduğunu düşünsemde, ben burada ris almayı tercihliyorum. Takibimde olan ve çalışmalarını Ankarada sürdürmeye devam eden, son yarışıyla sentetik pistide yapabileceğini gösteren, galoplarıda kötü gözüksede tam bir yarış atı olduğunu düşündüğüm 5-ŞPİLDAT benim çok riskli BANKOMDUR..

4.AYAK: Ağır kilosuna rağmen (daha önce 63 kiloyla kazanmışlığı var) bukadar uygun bir grubu bulan 1-MADRABAZ bu koşuyu kazanamayacağını düşünüyorsanız; bence kapatmanız en mantıklısı. Kapatın ve en sürprizini bekleyin derim.. 1-MADRABAZ 2.BANKOMDUR..

5.AYAK: Gruptan farklı bir kaliteye sahip olduğunu düşündüğüm 4-ANANİYA, son kısa sprintinde çok daha iyi durumda olduğunda belli eden 3-SIRILSIKLAM arasındaki mücadeleden kazanan çıkabilir. İlk koştuğu günkü konuşmalar ve söylentiler hâlâ kulağımda olan, ancak beklentileri karşılayamayan 8-REİSİN GÜLÜ ve yine aynı durumda olduğunu bildiğim, ufak tefek sıkıntıları olan giderildiyse bu tür gruplarda herzaman söz sahibi olabilecek olan 2-GÜNYELİ bu ikilinin hatasında devrede olacak isimlerdir.

6.AYAK: Açık söylemek gerekirse, eküri koşmasaydı bu koşuda hiç inceleme yapmadan 4-GÖCEK isimli tayı banko kullanacaktım. Ekürisiyle nasıl bir taktik uygulayacaklar kestiremiyorum. Ekürisininde maidendan para kazanmaya koşacak taylardan olacağını düşünüyorum ve bu yüzden tereddütte kalıyorum. Rakip yazmakta kesinlikle fayda olacağını düşünüyorum. 1-CREED BOY, 6-KING OF THE SUN, 4-HIAWATHA, 12-VIAREGGIO, 7-MATBAACI ve 9-OVERDOSE benim rakip olarak yazacağim isimlerdir..

ALTILIM

8-1-3-11
5-2-8-6-7-4-11
5 ŞPİLDAT
1 MADRABAZ
4-3-8-2
3-1-6-4-12-7-9

Kupon Bedeli: 59 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Özgün tebrik ederim Şpildat için.

ozgun1

Saolasın adminim. Önemli olan sonunun gelmesi..

admin

Şablonu çıkardım ama kurgu için 2 saat uğraştım. Büyük iş oradan teki ayıklamak. Sonu güzel olsun dediğin gibi : )

admin

Tebrikler.

ozgun1

Sağol adminim. İkramiye anlamında tatmin etmedi ama tutturmakta önemliydi..

Bay Balcı

Sevgili Admin, 1 Ocak 2019 itibaren jokeyler at binmeyecek.
Yeni bilgiler var mı?

admin

Pek bilgim yok maalesef.

Bay Balcı
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x