26 ARALIK 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bursa programından herkese bol şanslar..

1.AYAK: Yakın aralıklarla koşmasına ve şehir değişikliğine rağmen 3-BİPOLAR LADY favorimdir. 2-ARPELLO en yakın rakibi olacaktır. Önde rahat kalırsa 8-SPEEDY BUFF bir solukta bitirebilecek formu bulmuş durumda. İhmale gelmez..

2.AYAK: Günün zor koşularından birisi olduğunu düşünüyorum. Yoruma girmeden, ekürilerden iki ismi çıkarıp, 14 ismi yazarak geçeceğim..

3.AYAK: Koştuğu ilk günden beri kalitesi bu tür gruplardan üstün olduğu ve açık yarış atı olduğu söylenen, ara sonrası koşularında bile kalitesiyle kazanması beklenen 5-KWEUKE doğal olarak favoridir. Ancak formunu zirvesindeki süratli isim 4-RESURRECTION en yakın rakiptir. Bu ikilinin dışına çıkmaz diye düşünsemde; en ufak hatayı affetmeyecek 2-SANTA RUA’yı karşıma almak istemedim.

4.AYAK: Karakterleri tam olarak oturmamıs taylar arasında 8-TÜRÜTOĞLU ve 6-REKUVA ön plandaki isimlerdir. Güzel galoplarıyla 7-THE DIFFERENCE ve sürpriz olarak 3-FIRST SHADOW ihmal edilmemelidir..

5.AYAK: Her yarıs öncesi kazanması beklenen isimlerden olan ve dilden dile dolaşan, galoplarını sahaya yansıtırsa 3-KEVİR en şanslı isim olur. 4-OYUNBAZ, 2-BALAMİREFE, 8-PAMUKHANIM favorimin eksik koşması halinde devrede olacak isimlerdir.

6.AYAK: Bu pistte ve mesafede son yarışında grubun en iyi derecesini elde eden 7-KARAÇELİK birkez daha kazanıp hattrick yapabilir. BANKO olarak öneriyorum. Rakip yazacaklar 4-LULEBURGAZI kesinlikle ıskalamasın…

ALTILIM

3-2-8
HEPSİ
5-4-2
8-6-7-3
3-4-2-8
7 KARACELİK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

ozgun1

Saol adminim

Derince

—-123458

——-Eksik oldugu piste ragmen , mesafesi ve bir kosu gorup artan nefesiyle bu gruptan farkli dusundugum 2 karacaguzeli banko.

—–345 ayrimsiz yazilmali
—–Hepsi (Gunun en karisik ayagi ayrimsiz)
—–123789
—— 1 alperencan hakikaten kaltesi,formdaekurisi ve 2/2 yapan soyadi gibi tolga yildiz ile banko

Tamer

4.ayak 8,6,5 dışına cıkmaması gerekir. Favorilerim 8 ve 6

5.ayak KEVIR beyaz bayrak ayna yapabilir

Son ayak suprıze müsait ama alperencan çok şanslı

Herkese bol şanslar

Tamer

Karacelık yarın 1.lık mücadelesi içine kesinlikle gırmez

binbastar

kesinlikle girmez uzak ceker kuyrugunu goremezler gibi netlik ifade eden tanimlar yerine sansini az goruyorum, sansi yuksektir gibi kiyaslayici ifadeler kullanmaniz yarisseverleri yonlendirmemek acisindan daha uygun olacaktir kanimca, fakat kesinlikle kazanamayacagina dair gaipten bir mesaj aldiysaniz bizlerle de paylasirsaniz seviniriz elbette, bol sanslar dilerim

Bay Balcı

Günaydın Binbastar:))

binbastar

gunaydin abi:))

ozgun1

Ben son yarışlarınıda göz önüne alarak rahat birincilik bekliyorum. Hatta daha ileri giderek, karaçelik arkası lüleburgaz sıralı ikilisinide oynayacağım. Tabiki siz tutmuyorsanız yazmayabilirsiniz. Yazdığınız gibi gelsin demekten başka bişey demeye gerek yok. Bol şanslar olsun.

ozgun1

Bol şanslar

ercancan

( BURSA ) Çarşamna Analiz
..
1 Ayak
5.MISSTUDOR 2.ARPELLO Favori cıkacagı yarışda ekonomik kuponlar icin yazılabilir koşu hayatları rişkli olan 7.LATINAGIRL son iki yarışı 1.WEMBLEY ve 8.SPEEDBUFF 5 yarışı kaldı rakıplerine oranla daha fazla koşmaları lazım
..
2 Ayak
Günün en zor ayagı ( Hepsİ )
..
3 Ayak
3.KEREMTOSH 5.KWEUKE Ön palana cıkardıgım koşuda Rakıp olarak 2.SANTARUA 4.RESURRECTION Önerecem
..
4 Ayak
2.REMAZANABİ 6.REKUVA 7.THE DIFFERENCE Arasında bir yarış bekliyorum

5 Ayak
Son koştugu koşuda kendisinden büyük isimlerle mucadele eden 2 BALAMİREFE koştugu koşuyu Dikkate almıyorum Bugün icin muhtemelen hızlı başlatacak koşuda yarışı önlerde kabulenirse Maıden veda eder diye düsünüyorum Bankom
..
6 Ayak
Kapanış ayagında form durumu gayet güzel olan 7 KARAÇELİK seriyi dewam edebilir Ekürü 4 LÜLEBURGAZ 1.ALPERENCAN Sürpriz arayanlara aşama kaydeden 8.DÜNÜR ile 2.ALTINONUR
..

( Ercan Can ) Herkese Bol Şans Olsun.

ercancan

emegine saglık Özgün

ozgun1

Teşekkürler ercan Can

Bay Balcı

Bol şanslar Özgün

ozgun1

Hepimize bol şanslar Bay Balcı

Uzman34

Bursa
5-7-3-2-8
10-13-14-8-5-7-6-9
2-1-4-3
7-2-8
3-2
1

Uzman34

Bütün dostlara bol şans diliyorum yazdığınız gibi gelsin

Uzman34

İki kafa atı ike başladık bursaya hadi rast gele

kavas64

Bursa
3
1-2-5-3-10
4-2-5
7-8-6
3-2-8
4-7

Onbasi

1. ayak 8 speed buff
2. ayak 6 kolaçan
5. ayak 5 ustura
6. ayak 3 cesurmizra
kazanmasını beklediğim isimler

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x