26 Aralık 2013 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 5-CRYPTO STYLE maidenden çıkmaya aday ilk isim.8-ILGINKIZI, 9-KAKAO, 7-FLAMENKO ve 12-ROYALBLUE diğer şans verdiğim safkanlar.

2.AYAK : Zorlu Handikap 16 mücadelede 9-WESTERN KID favorim.Eğerki farklı bir aprantiyle start alsaydı tek yazardım.İyi bir start çıkışıyla 6-AIRTOUCH önde boş bırakılırsa beyaz bayrak ayna yapabilir.14-SEDD EL BAHR, 2-GALAPACUS, 4-EXTRA GÜZEL, 8-GRAND STAR ve 16-TULPAR çok at yazanlara önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : Son üçüncülüğünün ardından formunu koruyan 12-EZRA boş siketiyle kazanmasını beklediğim safkandır.Rakip arayanlara 6-KIROĞLUM, 1-KARAHİSAR önerebileceğim safkankardır.Öte yandan zor günler geçiren ve yarış hayatı riskte olan 11-ATEŞ bu ayağa çok at yazanlar muhakkak değerlendirmeli.

4.AYAK : 2 yaşlı İngiliz safkanlarının A3 mücadelesi zevkli geçecek gibi görünüyor.Zorlu mücadeledeki sıralamam şablonda.

5.AYAK : Günün ikinci maiden mücadelesinde 7-HEAVY LIFT günün kalesi konumunda.Eğerki kalabalık olan grupta faule mağruz kalmaz ve yol bulma sorunu yaşamazsa etkili binicisiyle maidene veda edecektir.Macerayı başka ayaklarda aramak mantıklı olacaktır.

6.AYAK : Günün son ayağı adate karakolluk gibi.İstikrar sağlayamayan safkanların bir araya toplandığı koşuda her türlü sonuç olabilir.Ancak 10-FANGRI gruptan biraz daha sormda ve öne çıkan safkan.Henüz maidenden çıkmamış olsada bir yarış gören 9-WOLF OF WIND ilk birinciliğine uzanabilir.4-MAGNIFICA PRESENZA, 17-SİMİRNALI KIZ, 3-LIGHT OF ARCHILLA, 7-PROVIDENCE şans verdiğimdiğer safkanlar.Özellikle 17-SİMİRNALI KIZ’a dikkat bombayı patlatabilir.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5 – 8 – 9 – 7 – 12

2.AYAK : 9 – 6 – 14 – 2 – 4 – 8 – 16

3.AYAK : 12 – 6

4.AYAK : 11 – 8 – 1 – 2 – 7 – 4

5.AYAK : 7

6.AYAK : 10 – 9 – 4 – 17 – 3 – 7

 

SİZLERİ İKİLEME DÜŞÜRMEMEK ADINA İKİNCİ BİR ŞABLON SUNMUYORUM HERKESE BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murat doğangün

Bol şanslar Ramazan bey

murat doğangün

Şablonda tekınız 7 yerıne 5 olarak çıkmış duzeltırsenız yanılmaz sadece sablona bakan arkadaşlar sevgıler

Ramazan YILMAZ

Ilk ayağa 6nolu safkan eklenmiştir

Ramazan YILMAZ

Bugünde 5te kaldık hadi hayırlısı

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x