Ana Sayfa / Tahminler / 26 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

26 AĞUSTOS 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul'da Birbirinden zevkli mücadelelere ev sahipliği yapıyor.  Programda takipçilerimize Bol  Şanslar dilerim.

1.AYAK : Kilit Koşuların birinci kısmı olarak değerlendirdiğim bu koşuda ilk şansı tam istediği mesafeyi bulduğunu düşündüğüm rakiplerine göre çok uygun sıklet avantajıyla kendisiyle bir kaç yarış gören Jokeyi ile uyumunu beğendiğim idman yaptırdığı atı es geçerek tercih etmiş olduğu 10 KORCAN koşu içerisinde ilk şans verdiğim isim olup, Eksiksiz olarak her kuponumda şans verdiğim sonunda bir handikap mücadeleye çıkacak olan ve çim mücadelesine sahne olacağım 1 TOROSDAĞI, Genç isimlerden olmasına rağmen performans ve form olarak çok iyi yerlere gelen ve son idman görüntüsünde iyi gözüken 6 HİLALEDA, bu rakipler içerisinde es geçilmemesi gereken 2 KAZDAĞI, Yaşına rağmen başarılı koşuları olan 3 BİLGİNİNOĞLU, Uğur Polat idaresinde şansının bir kademe daha arttığını düşündüğüm idman görüntüsü etkili olan 5 DALİCİM, mesafeyi iyi ayarlarsa çok gecikmemesi durumunda şansının artacağını düşündüğüm 9 GEZEGEN koşu içerisinde şans verdiğim isimler olup geniş kuponlarda Hepsi tercihi yapılabilir.

2.AYAK : Yarış hayatına bu koşuyla merhaba diyen tayların öncelikle ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Eee artık bütün takipçilerimizin de aklının bir köşesinde yer ettiğini düşündüğüm her paylaşımım da üstüne basa basa dile getirdiğim İkinci ayak ve günün ganyanı buluşmasında denk gelen bütün koşularda favori geri planda kalıp sürpriz sonuçlara yer verdi. Bugün koşu içerisine baktığımda koşu içerisinde eküri isimlerin ganyan olması çok yüksek ihtimal bu sonuç itibari ile benim kendi fikrimce yine agf tablosunun üst sıralarında yer alacak olan bu isimlerin yarış severi üzmesi kaçınılmaz olabilir. Kısacası koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim yarışa şubat ayından beri hazırlık içerisinde olan çok sağlam bir ekürinin elinde iyi bir bakım süreci geçirildiğini düşündüğüm yarış içerisinde ki tek dişi tay olmasına rağmen yapmış olduğu idman ve anne kan kardeşlerinde iyi isimlerle kan hattına sahip olan ( GEZEGEN, KAFADAR) bu isimlerle anne kardeşi olan 11 ADUDU uğur polatın tercihi ile birlikte koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Ufak ve misli kuponlarda risk edilebilecek bir isim olarak gördüğüm bu ismin eksik ve sorun yaşaması durumunda Eküri isimlerden yine favori konumda gördüğüm Adudu gibi şubat ayı içerisinden beri idmanlarda olan ve yarışın en hazır bir diğer tayı konumunda olan 1 BEYHANEFE ikilisinin koşu içerisinde yeterli olduğu kanaatindeyim.

3.AYAK : Yarışı çok kolay şekilde süratlendirmesini beklediğim ve kendisini ön tarafta çok fazla rahatsızlık verecek bir isim bulunmayan 1 STALLION FALCON koşunun ön planda ki isimlerinden olup kilo dezavantajını yaşaması durumunda , son iki startını kazanarak formunun zirvesinde olan idman görüntüsünde ki çalışmalarında iyi işler ortaya koyan 3 PAN REKA, genç isimlerden tabela içerisinde ki yarışlarında başarılı görüntü sergileyen eküri isimlerden 5 GREY CLOUD, İzmir'de ki son iki yarışında ikincilikle ayrılan ve bir kez daha Erhan Yavuz idaresinde sahaya çıkacak olan uzayan mesafelerde etkili koşuları olan 2 WİN FOR ME ve dişi isimlerden olmasına rağmen ilerleyen yaşına rağmen her zaman bahsettiğim gibi her uzayan mesafe de çok etkili sprint atabilen ve Ahmet Çelik gibi sert bir jokeyiyle buluşan 4 TORUN CALLAS koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : İstanbul Pistinde ki son üç yarışından ikincilik çıkaran ismin artık bugün özlediği birinciliğine kavuşmasının an meselesi olduğunu düşündüğüm Ankara pistinde ki idmanlarında ki mükemmel işleriyle rakiplerine oranla çok daha etkili işler ortaya koyan uzayan mesafeler de daha etkili yarışlar ortaya koyan ismin bu kez yarış içerisinde çok fazla yol bulma sorunu yaşamadan az atlı koşunun kendisi için iyi bir avantaj olacağını düşündüğüm 1 DİSTANT SHİNİNG'i günün BANKO'su olarak kuponumda yer verdiğim isim olup ; geniş kuponlarda 2 MİSTER GÖRKEM, 5 GRAYAMAZON ilave yapılabilir.

5.AYAK : Sürat koşusunun sonlarının nefes keseceğini düşünüyorum. Yarışı oldukça süratlendirecek isimlerden ön planda ki 4 COPPERFIELD ilk şanslı isim olup, yine seri bir ayağa sahip inatçı isimlerden 2 SERSERİ , bu iki süratli safkanı sonlarda avlayabilecek sprint gücüne sahip 3 SİNCLAR ve benim için yarışın en genç ismi olmasına rağmen çok sevdiğim ve eksiksiz kuponumda şans verdiğim isimlerden çıkış koşusuyla birlikte çıtayı oldukça yükselten yarış karakteri her geçen gün oturduğunu düşündüğüm inatçı isimlerden kısa mesafeli koşularda seri ayağını da kullanabilecek 7 NESTOR koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Bugün kendi adıma çok fazla zorluk çekmediğim İstanbul programında kapanış ayağına geldiğimiz'de rakiplerine oranla koşuyu kazanmasının çok da fazla zor olmadığını beklediğim ikinci banko tercihimle kapanışı yapıyorum. Vermiş olduğu Dört buçuk aylık aranın ardından koşacak olan ismin verdiği ara arasında düzenli olarak idman gösterilip form tutması sağlanan dikkat çekilmesi gereken bir husus olarak gördüğüm yarış hayatında ki ilk şartlı koşuyu kazanırken handikapatörler tarafından puanlama yapılırken 57 puan gibi yüksek bir puan alması ve kazandığı koşuda ki çok kolay görüntüsüyle kendisiyle yarış hayatına birincilikle başladığı Jokeyi Akın Sözen idaresinde ki Kurtel ekürisinin beklentisinin şimdiden çok yüksek olan 9 ŞENHAN'ı günün BANKO'su olarak kuponumda yer veriyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 10,1,6,2,3,5,9 /// 4,7,8,11

2.AYAK : 11,1

3.AYAK : 1,3,5,2,4

4.AYAK : 1 DİSTANT SHİNİNG ///  2,5

5.AYAK : 4,2,3,7

6.AYAK : 9 ŞENHAN

TUTAR : 19,60 TL  //  92,40 TL

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

17
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Hepinize bo/ şanslar arkadašlar

Turgay
Ziyaretçi
Turgay

Bence güzel yorumlar ilk ayak bencede 1.10 arası bide şu yigitere kafam takıldı size bol sanş lar

at şineği
Ziyaretçi
at şineği

İstanbul misli altılı

5tek
7.8.11
5tek
1 tek
4….7.5.2.6
4.3.2.10.11.8.79

at şineği
Ziyaretçi
at şineği

geniş ist altılı

5..8.6.7.11
6..711.8
5.3
1
1.5.7.3.2.4
2.10.11.4.9.8

Erdinç
Ziyaretçi
Erdinç

istanbul pazar altilisi tahminim

admin
Yönetici

Yarışlardan önce de bekliyoruz kuponlarınızı :))

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...