Ana Sayfa / Tahminler / 26 AĞUSTOS 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) Uzun aradan sonra İSTANBUL..

26 AĞUSTOS 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) Uzun aradan sonra İSTANBUL..

1.Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim (5) TANSELHANIM stili rakibi bulunmayan grupta beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın duruyor BANKOMDUR. Düzlüğe kadar rölanti tempoda yarışı götürüp düzlük üzerinde vites arttırmasını beklediğim safkanı düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz ELANİLİM'in bütün ataklarına direnip geriden gelebilecek safkanların da bu 2 safkanın arasına girebileceğini düşünmediğimden TANSELHANIM'ın yakın ara kazanmasını bekliyorum. Karataş'a gram güvenmesem de safkana güveniyorum..

2.Ayak Günün zorlu mücadelesinde birçok seri safkanın bulunduğu koşuda düzlük üzerinde etkili olabilecek en şanslı isim sert jokeyiyle (5) DİNAMİK favorimdir. Sevdiği piste dönen (4) MELİSKIZ düzlük üzerinde ki etkili sprintini ayarlayabilirse kazanabilir. Çim piste oranla sentetikte daha iyi koşan (3) PİRGEÇTİ, yazmaktan sıkılsam da yazmazsak gelecek olan (7) ZAL, son yarışı ölçü olmayan (11) GİRESUN, sonrasında ise (1) FARUKİ, (13) YİĞİTSOY, (8) BAKIRCIBEY ve (9) FOSFOR yazacağım.

3.Ayak Yarış hayatının ilk startında startta çok fazla oyalandığı için derece çıkartamayan bu yarışa daha hazır olarak katılacak olan (9) İPEKKIZ favorimdir. Pedigri olarak GÜNGÖRBABA ile kardeş olan safkanı ihmal etmeyiniz. İlk defa koşacak olmasına rağmen (4) KING WILLIAM çalışmalarını sahaya yansıtabilirse etkili yarış çıkarabilir. Sonrasında ise (3) GIGABYTE, (8) UNCLE MEVLUT ve (1) AS GRANDFATHER'a şans vereceğim.

4.Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim MERİH her ne kadar yarışı kendi temposunda götürmek istese de bunu başaramayacaktır. Çünkü stili rakibimde ERBABAM hatta ERBABAM bu safkana o kadar baskı uygulamayacaktır lakin ARBEDAŞ önde ki bütün tempoyu alt üst etmeye birebir safkan. Ön grupta ki bu 3 safkanın mücadelesinde bu tarz sert tempoda giden yarışlarda daha etkili koşan (1) ULUER BANKOMDUR. 

5.Ayak Uzun süredir takibimde olan yarış hayatının ilk startını bile hatırladığım (5) KILAVUZ HATİCE favorim. Bu safkan İSTANBUL pistinde yarış hayatına başladığı gün starttan geç çıkmasına rağmen sonlarda mükemmel bir sprintle yarışa ortak olup hatta kazanacak güce bile sahipti diyebilirim. Sürekli favori koşmasına rağmen birtürlü maiden veda edememişti. ADANA pistine çok iyi uyum sağladıktan sonra safkan tekrar titizlik gösterince startta kalmaya başladı. Bugün starttan düzgün çıkabilirse kazanmaya yakın duruyor favorimdir. Önde ki temposunu rakiplerine kabul ettirebilirse beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını beklediğim (10) SMILE TO LIFE ön planda tuttuğum safkanlar arasında. Sonrasında ise (1) ASLAN LUAN, (7) MISS ZEYNEP yazacağım.

6.Ayak Süratli gidecek olan koşuda sonlarda grubu toplamasını beklediğim son yarışında sert grupta mükemmel yarış çıkartan (11) ALCHIBA favorim. 1. Ayakta TANSELHANIM bankom olmasaydı bu safkanı banko olarak önerecektim lakin sonradan vazgeçtim. Bu safkana rakip olarak son yarışını kayda değer bulduğum (6) RIJA, gördüğü yarışların ardından toparlanan (5) PERFECTUS, son yarışında ki sprinti gözümün önünden gitmeyen (8) SERÇE ve son olarak (1) SKORER yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

  • 1.Ayak : 5 TEK
  • 2.Ayak : 5,4,3,7,11,1,13,8,9
  • 3.Ayak : 9,4,3,8,1
  • 4.Ayak : 1 TEK
  • 5.Ayak : 5,10,1,7
  • 6.Ayak : 11,6,5,8,1

ŞABLON TUTARI : 54,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Şablon Gereği 5. Ayaktan LADY MIRANDA ve MY LEGEND 6. Ayaktan ise MAJEWSKA çıkarılmıştır.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
GOLDSILVER
Üye

1. GOLDSILVER diyor ki:
25 Ağustos 2015, 23:28

Erkenden elazig
H
H
5,6,2
1 banko
1,11
3 banko

Cevapla
2. GOLDSILVER diyor ki:

25 Ağustos 2015, 23:36

Erkenden istanbul
5,6,3
2 banko
9,6,3,5/h
3/8,7
6,11,2,8
4,8/14

UZMAN PROF.6.
Ziyaretçi
UZMAN PROF.6.

ANKARA. GÜRCÜ KIZI ÇOK SAGLAM

BANKO. TEK.

Yazar: Bycreed

Bycreed