Ana Sayfa / Tahminler / 25/08/2014 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

25/08/2014 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Haftanın ilk iş gününün ikinci yarış programı olan Adana da 6 koşulu program da gözüme çarpanları sizlerle paylaşıyorum..Dilerim hep birlikte kazanç sağlarız..

1.ayak: Son yarışını bu pist ve mesafede kazanan 7 WİND BOY o güne göre 1 kg daha az sıkleti ile ilk şans verdiğim isim olacaktır. 4 DİLANIM da son yarışına göre 7 kg kadar daha hafif sıkleti ile şanslıdır. 9 SARIKAYALI , 8 KARAN GIRL , 2 STAR HUNTER  ve 1 MY SON ARDA ilk ayak için yeterli olacaktır..

2.ayak: Bu pistte son yarışında sprinte geç çıkınca az farkla ikincilikle yetinen 5 ZAZAOĞLU ilk önce kuponuma işaretleyeceğim safkandır.. 10 HYPATIA , 2 FASTEST GIRL , 3 IN FOCUS , 1 KASPAR ve eküri avantajı ile 12 PRINCESS SONIA takipçileri olacaktır.

3.ayak: İlk çim koşu denemesinde hayal kırıklığı yaratsa da kumda üçte üç yapan 2 MED BEY günün ilk bankosu olacaktır..

4.ayak: Adana da altı kez koşan ve bunların ikisini kazanıp diğerlerinden ikincilikle ayrılan, formunun zirvesinde olan 1 ALL STAR kendisine kolay gelecek rakipleri arasında rahat bir birincilik yaşayacaktır..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

BOL ŞANSLAR

erdo751
Üye

kinggok yazık oldu kuponuna

Yazar: kinggok

Avatar