25 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  4 – ASİLDESA önde nereye kadar götürür bilinmez, safkan çok formda yazılmalı. 1 – KAYA PINARLI bu grupta her zaman söz sahibidir, 5 – KARA EFE ön grupta ne kadar fazla çekişme olursa o kadar şansı artar, 9 – CANATEŞ tavşan atların peşinde takip edip virajda arttırmaya çalışacak, iyi yol bulursa kazanır. 10 – ÇERKEZ FIRTINASI’nda bu sefer SADDETİN BOYRAZ var illa yazılır. Çok atta geriye 2 – SAÇANBEY ve 3 – MAHMUT BERAT kalıyor.

 • 2. AYAK

  Öne çıkan atlar 1 – ADEM HOCA ve 12 – GÜLŞİFA. Daha sonra sırasıyla 10 – CERENİMO, 7 – SAFALIM ve 4 – HÜRBERK.

 • 3. AYAK

  Oldukça karışık bir ayak, 8 – CHANTALLE RUA ve 1 – GAZİ EVRENOS favorilerim.  3 – TEO THE LEO ve 2 – SİPSE rakipleridir. Mümkün olduğunca at yazılmalı.

 • 4. AYAK

  2 – MY PEGASUS binicisi hata yapmazsa rahat kazanır. Bankomuzdur. 1 – PADRI PADRE ve 5 –  LOWMAN rakipleridir.

 • 5. AYAK

  12 – KAR kazandığı yarış sonrası ilk yarışında binicisini ne yaptığını anlamadım. Önce önlere çıktı, enseye basıp en sona düşürdü daha sonra çalışmaya başladı uzak ara 5. oldu. Son koşusunda ise önlerde yer almak istedi fakat tabelayı önde geçen safkanlar kendisinden bir kaç gömlek üstündü ve KAR yarışı sonlarda bitirdi. Bugün daha uygun grupta yer alıyor ve 800m çalışması çok iyi. Banko olarak öneremesemde mutlaka yazılmalı. 11 – SWEET SIXTEEN Ankara’da bir koşu gördü ve çalışmalarına tam gaz devam ediyor bu safkanda sürprizciler için biçilmiş kaftan. Diğer bir sürpriz atım 9 – NO STRESS, safkan 2 yaşlılığında kum piste 1 birincilik ve 2 dördünclük ile kapamış. 8 ay sonra ilk yarışı olmasına rağmen sürekli idmanda, kuponumda bir çarpıda bu safkana çekiyorum. Son sürprizim ise 7 – ROSE DAILY. Sürekli çim pistte koşmasına rağmen kum pistte bu sefer farklı koşacağını düşünüyorum. Sürprizleri bu sefer kafadan verdik, yarışın favorileri ise 5 – SİVEREKLİM, 6 – ESMER BOMBA, 10 – HAYIRLI AYAK, 2 – HİROŞİMA, 1 – AYBENİZ, 8 – DORA MAAR ve 4 – BAŞTEPELİ. Kısaca bu ayak HEPSİ.

 • 6. AYAK

  7 – SERVAN AĞA son galobu harici bütün işleri çok iyi hatta mükemmel. Sadece son galobu kafa karıştırıyor. 6 – SERT AĞA tek rakibi. İkisi dışında at isteyenler için tek parlak galop 10 – DENİZ YELİ’de var.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
24 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
4
5
9
10
1
12
1
8
2
H
6
7
GENİŞ KUPON
120 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
4
5
9
10
1
4
7
10
12
1
2
3
8
2
H
6
7
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
istemihan

Abi KAR çok güzel tahmindi. İyi para kaçtı

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x