Ana Sayfa / Tahminler / 25 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

25 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zorlu İstanbul Programında Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarına ait Şartlı mücadele içerisinde ilk şansı bu tip mesafelerde etkili işlere imza atabilen son hazırlıklarında oldukça güzel işler ortaya koyan 6 METECİK ön planda tuttuğum isim olup, Bugün koşu içerisinde oldukça etkili koşmasını beklediğim zaman zaman çıkış yarışları yapabilen koşunun bu tip mesafelerde etkili isimlerinden 4 İLİLGE, Ekürisine nazaran bugün kendisinin çekişme içerisinde olduğu Jokeylik birincilik mücadelesinde yarış severlerin yüzünü güldürmesini beklediğim mükemmel bir form yakalan Özcan Yıldırım idaresinde Ankara pistinde ki hazırlıklarında çok net işler ortaya koyan 8 BUDAKHAN ve geri çekilip bugün çıkacağı koşuda bu rakipleri arasında es geçilmemesi düşündüğüm dinçlik yarışı gelebilecek 9 ŞAHİN TEPESİ ön planda tuttuğum isimler.

2.AYAK : 3 ve Yukarı İngiliz Dişilerine ait kupalı açık grup koşuda klasik günün ganyanı ve favori ismin şansının bir tık düşmesi neticesinde cazip bir ganyan çıkmasını beklediğim bu zorlu koşuda ilk şansı uzayan mesafeli yarışlarda daha iyi koşmasını beklediğim ve son startını kazanırken güzel bir görüntü içerisinde olup Ankara pistinde devam ettirdiği idmanlarında çok iyi işler çıkaran 1 KAİNAT koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Bugün koşu içerisinde yarışı oldukça süratlendirebilecek iki ismin yer alması sonlarda çok etkili sprint atıp rakiplerini avlayabilecek son startını kazanma başarısı gösteren 3 BLACK CHİNESE, Gazi performansından sonra bugün koşunun net favori konumunda çıkmasını beklediğim yarın ki koşu içerisinde performansını merak ettiğim kendisine uzayan mesafelerde çok fazla güvenmediğim 10 PERİ LİNA ve son işlerinde ki mükemmel idman görüntüsünü sahaya yansıtması halinde koşunun bombasına imza atabilecek 4 CEP DURAK ön planda tuttuğum isimler.

3.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Handikap Mücadelesinin yakın isimlerin bir araya gelmesiyle zorlu olduğunu söyleyebilirim. Koşu içerisinde ilk şansı ara sonrasında iki koşu görüp gördüğü yarışlarda çok iyi performans sergileyen 2 POWER LOVE'a veriyorum. Eküri isimlerden bu tip mesafelerde her zaman söz sahibi olan 6 HONEY RYDER, Ağır kilosuna rağmen Bursa pistinde ki son koşularında formda olduğunu gözlemlediğim 1 RED REBEL, benim için Kum pistte olmazsa olmazlarımdan olan koşuda uygun sıkletiyle sürprize imza atabilecek 8 ALTIN KAFES ön planda tuttuğum isimler.

4.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlere ait Şartlı mücadele de son startında ki zorlu ve yaşça büyük rakiplerine karşı çok fazla varlık gösteremeyen o koşusunu görmezden geldiğim kendine uygun rakipler içerisinde son hazırlıklarında etkili formunu koruduğunu düşündüğüm seri ayak özelliğiyle uyumlu Kantarmasıyla sonuca gidip birinciliğe uzanmasını beklediğim 3 JUNİOR DANCER'i günün BANKOSU olarak  kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap Mücadelesi açıkçası tam bir kapatmalık bir koşu olarak görüyorum. Uzayan bu mesafede nasıl bir sonuç çıkacağı kestirilmesi gerçekten zor. İstikrar olarak inişli çıkışlı isimlerin bir araya gelmesi Koşuyu oldukça zor hale sokuyor. Daha çok ön planda tuttuğum isim son iki startını oldukça zorlu rakipler içerisinde koşmuş olan gazi koşusu ve 15 temmuz şehitleri koşularında ki rakiplerini göz önüne aldığımda bugün üzerinde ki formda jokeyiyle ilk şansı hak eden uzayan her mesafe de çok daha iyi koşmasını beklediğim zaman zaman start sorunu teşkil etmesine rağmen 1 KOBRA'yı ön planda tutuyorum. Son startını kazanırken çok iyi gözüken bugünde ismini birinciliğe yazdırabilecek 2 PROXY, Dişi isimlerden olan ve bu tip mesafelerde etkili koşuları olan 5 OKYPETA, Uzun mesafeleri yapabilen isimler ; 4 DARKHOLM, 6 LORD OF DARKNESS, Ekürilerden son iki startını kazanma başarısı gösteren 7 BACKSTAGE'i yazmışken tek isim kalan 3 LORD OF TİME yazarak bu koşuyu kapatıyorum.

6.AYAK : 4 Yaşlı Araplara ait Şartlı mücadele'de son startında kuponumda ve yorumlarda Banko tercihi olarak verdiğim ismin bugün koşu içerisinde ön planda olup tek bir rakibinin olduğunu düşünüyorum. Kazandığı koşu sonrası devam eden formu ve sevdiği mesafe de 1 HİLALEDA ve bugün olmazsa olmazlarımdan olan henüz maiden bir isim olmasına rağmen beklentilerin fazla olduğunu düşündüğüm ilk üç startında koşularda ön planda tutulan bir isim olmasına rağmen henüz birincilikle tanışmayan ismin son 1200 metrelik koşusunda ki beşinciliğin de fotoyu oldukça diri geçerken bir diğer koşusuna sinyal veren bugün uzayan mesafe ile birlikte hem özlediği birinciliğe hemde maiden'e veda etmesine beklediğim özenle hazırlayıp sunduğum koşunun bomba ismi 6 ALTIN TURBO'yla kapanışı yapıyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6-4-8-9

2.AYAK : 1-3-10-4

3.AYAK : 2-6-1-8

4.AYAK : 3 JUNIOR DANCER

5.AYAK : 1-2-5-4-6-7-3

6.AYAK : 1-6

TUTAR : 62,72 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

bol şanslar yavuzhan dostum.. her şey tahminlerince olsun. rast gelsin

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam.

racaali
Ziyaretçi
racaali

1.ayak 2,3 2.ayak 8,10,1,3,5 3.ayak 2,5,6 4.ayak 5,2,6 5.ayak 2,7 6.ayak 1,//2,5

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol şanslar yavuzhan41 kardeş

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul Tahminlerim
1.ayak 4,3,2
2.ayak 10 PERI LINA BANKO
3.ayak 3,6,8,9
4.ayak 6,4,3
5.ayak 1 KOBRA BANKO
6.ayak 10,1,8,9,11

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...