Ana Sayfa / Tahminler / 25 TEMMUZ 2016 PAZARTESİ KOCAELI ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

25 TEMMUZ 2016 PAZARTESİ KOCAELI ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese iyi haftalar, hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Kocaeli için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: (2) numaralı AŞKARBEY babalar gibi çok farklı duruyor ilk ayaktan risk almak isteyenler için bence tek atılabilir. Onun haricinde safkanlara baktığım zaman hemen hemen hepsi aynı standartlarda. Burada farklı bir safkanla takviyeleyecegim. Açıkçası agf de üst sıralarda olacağını düşünmüyorum. Bu safkan (4) numaralı ABJARKAYA. İyi durumda olan safkan son yarışlarında TANACAN-BAYDARSAH-ONURLUCAN-BİTİRİM KARINCA dahil bu grubun üzerinde olup koşmadığı safkan kalmadı. Onun haricinde rakip isteyenler için yani bu iki safkanın kötü koşması durumunda yok yok gibi. Muhtamelen benim şablonum ilk ayağa bakacak güvenmeyenler için ise tuttukları safkanları yazmalarını tavsiye ederim.

2.AYAK: İstanbul da ki son yarışında 60 kilo ile ikinci olan (5) KOSTANAY 8 kilo vermiş Kocaeli kumanda ilk şans verdiğim isim olup alternatif BANKOM dur. Bu yarışın dikkat çekmek istediğim safkanı  (4) MARMARAY ne olup olmadığını iyi bildiğim safkan için sakın ki hiçte mesafesi olmadığını düsünmeyin. Süpriz konumda olacağını düşündüğüm safkan yine şans verdiğim bir başka isimdir. Yine gerek form gerekse mesafesi olduğuna inandığım bir diğer safkan (2) GEÇİT YOK. Vermiş olduğu aradan sonra koştuğu yarışla dikkat çeken  (1) SON KARAR bir başka şans vereceğim isim olacak. Bütün bu safkanların başına da (3) numaralı GALOP TO WEST yazdığım zaman öyle tahmin ediyorum ki tamamdır. Yani inşallah:)

3.AYAK: İlk koşusunda adı konuşulmasına rağmen iyi bir performans sergilemeyen (3) numaralı DİŞİ SAVA ilk safkanım olup yine riskli almak isteyenler için alternatif BANKOM dur. Rakip olarak da (7) TEKFORD SADEGÜL ve (5) LAŞİNKAY görüyorum.

4.AYAK: Son yarışlarında beklenti olmasına rağmen performansının altında koşan  (5) numaralı OLGUN BABA ilk safkanım olup yine riski sevenler için küçük kuponlarda BANKO OLARAK önerebilirim. (3) KIZILHAN ve (2) İBİN rakibidir.

5.AYAK: Formda ve kendisini tanıyan pilotu ile geçilir ise bu defa ayıp olacak gibi duruyor. (6) numaralı SARECAN BANKOM DUR.

6.AYAK: Burada da aslında takip ettiğim iki safkan var gelirse öyle gelsin diyorum. İki safkanla bırakayım diyorum ancak yazacak gibide duruyorum. Ve son kararım şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2 /// 4

2.AYAK: 5 /// 3-4-2-1

3.AYAK: 3 /// 7-5

4.AYAK: 5 /// 3-2

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 4-6 /// 5-1-3-7-11-10

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

39 yorum

 1. sheva

  Son ayaktaki 11.SKY HERO bazı şanssızlıklar ve sakatlık yaşamasaydı muhtemelen istanbulda çok üst gruplarda yer alıyor olucaktı eski bir kurtel yetiştirmesi olan safkan kumaş olarak bu gruptan farklı kocaelinde galoplarındanda pist için bi sorun çıkartıcağını sanmıyorum ve günün en sağlam bankosudur.

 2. Barışçı

  bol şans bombacı

 3. Bol şanslar Bombacı

  1.Ayak : 2,7,8
  2.Ayak : 5
  3.Ayak : 1,3,5,7
  4.Ayak : 2,3,5
  5.Ayak : 6,8
  6.Ayak : 7

 4. Bombaci

  Teşekkürler herkese .

 5. 1.)2-3-4-5-7-8
  2.)5
  3.)1-3-7
  4.)1-2-3-5
  5.)3-6-7-8
  6.)11-7

  Herkese bol şanslar

 6. selamlar. uzun mesafedeki koşularda sürpriz bekliyorum. 3. koşuda 5 laşinkay sürprizi yapmazsa geniş ama iyi bir kupon oldu sanki. şans artık :) kupon bedeli 142 tl

  1. ayak: 2-4-5-7-8-1
  2. ayak hepsi
  3. ayak 7
  4. ayak 2-3-1
  5. ayak 6 tek
  6. ayak 8-14 hariç hepsi

 7. Yetmedi nefesi 3 numaramın =)

 8. sheva

  Bugunde olmadı şaşırdıkmı hayır

 9. Adana 2. Altılı 4 tek / 1 4 13 7 / 2 4 7 11 / 6 8 1 / 11 tek / 7 9 12 Küçültmek isteyen ilk ayak singapure prensi tek deneyebilir risk alıp yada 3. Ayak 2 4 yazıp kenara çekilebilir bol şanslar

 10. Savasci

  Yine yattık.))))Hışman aldı başını gitti…

 11. Bugünde boş geçtik Ada’na 2. Altılı son ayak 9 atla yattım Ben bu oyun yüzünden yakında kafayı yicem kapadım 4.80 tutuyordu çok tutuyor dedim 6 at çıkardım başka Zaman kapatırım favori gelir b n oynayınca en eşşeği mi geliyor desem ne gözümden kaçan geliyor ya

 12. Savasci

  Bulan var mı Adanayı.

 13. Adana 5 li 9 atla son ayakta patladım

 14. Savasci

  Zaten tüm meselede son ayaktı.))))

 15. Yabancı yarışlar için atları inceleyebileceğim güzel bülten sitesi var mı ?

  • Savasci

   Stefano valla bende en cok yabancıları oynamak istiyorum ama yardımcı olacak bişiler yok elimde.)))) gecen bi 4 lu yaptım 300 lira verdi…çok güzel parada veriyor.bence çok saglıklı ama fikir yurutemiyorum..

  • Savasci

   bulursan banada haber ver..bende en cok yabancı yarışları oynamak isityorum.Arada oynuyorum ama sadece agf ye bakıp oynuyorum.

  • Bende bugün şansa 3 lü ganyan tutturdum, gaza geldim biraz =)=) bulursam haber ederim mutlaka

  • Tebrikler, altılı tevziyi vermiş birisine. Belli bir kitle büyük oynayarak buradan payını alıyor gibi geliyor bana. Takdir ediyorum.

  • Aynen admin ,güzel bir bülten sitesi bulursam bi kaç gün takipte kalıcam bakalım orda ortam nasıl =)

  • Güzel bir site hiç denk gelmedi. En azından galopları alsak o da olumlu :)

 16. Savasci

  Admin ben bunları yazacam…Seç beğen hepsinin geliri var.))))Gelmezlersede her zaman yaptıgımız gibi çayımızı içeriz keyfimize bakarız.))))
  Kocaeli 26/07/2016
  1.Ayak: 3 – HANDI GIRL/6 – OCTOFELIX/5 – NEHİR CAN
  2.Ayak: 9 – KONGO /11 – İLTERŞAH
  3.Ayak: 1 – ATOM ADAM
  4.Ayak: 7 – NORTH VALLEY
  5.Ayak: 3 – STORMBORN
  6.Ayak: 8 – PEXUSS

 17. Bilmiyorum işinizi görür mü fakat bulduğum siteler ingilizce ,türkçe sitede buldum fakat bülten başına ücret istiyor veya yıllık 75 tl .

  İngilizce bülten ve istatistikler için :http://www.sportinglife.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir