kocaeli altili tahminleri bombaci

25 TEMMUZ 2016 PAZARTESİ KOCAELI ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese iyi haftalar, hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Kocaeli için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: (2) numaralı AŞKARBEY babalar gibi çok farklı duruyor ilk ayaktan risk almak isteyenler için bence tek atılabilir. Onun haricinde safkanlara baktığım zaman hemen hemen hepsi aynı standartlarda. Burada farklı bir safkanla takviyeleyecegim. Açıkçası agf de üst sıralarda olacağını düşünmüyorum. Bu safkan (4) numaralı ABJARKAYA. İyi durumda olan safkan son yarışlarında TANACAN-BAYDARSAH-ONURLUCAN-BİTİRİM KARINCA dahil bu grubun üzerinde olup koşmadığı safkan kalmadı. Onun haricinde rakip isteyenler için yani bu iki safkanın kötü koşması durumunda yok yok gibi. Muhtamelen benim şablonum ilk ayağa bakacak güvenmeyenler için ise tuttukları safkanları yazmalarını tavsiye ederim.

2.AYAK: İstanbul da ki son yarışında 60 kilo ile ikinci olan (5) KOSTANAY 8 kilo vermiş Kocaeli kumanda ilk şans verdiğim isim olup alternatif BANKOM dur. Bu yarışın dikkat çekmek istediğim safkanı  (4) MARMARAY ne olup olmadığını iyi bildiğim safkan için sakın ki hiçte mesafesi olmadığını düsünmeyin. Süpriz konumda olacağını düşündüğüm safkan yine şans verdiğim bir başka isimdir. Yine gerek form gerekse mesafesi olduğuna inandığım bir diğer safkan (2) GEÇİT YOK. Vermiş olduğu aradan sonra koştuğu yarışla dikkat çeken  (1) SON KARAR bir başka şans vereceğim isim olacak. Bütün bu safkanların başına da (3) numaralı GALOP TO WEST yazdığım zaman öyle tahmin ediyorum ki tamamdır. Yani inşallah:)

3.AYAK: İlk koşusunda adı konuşulmasına rağmen iyi bir performans sergilemeyen (3) numaralı DİŞİ SAVA ilk safkanım olup yine riskli almak isteyenler için alternatif BANKOM dur. Rakip olarak da (7) TEKFORD SADEGÜL ve (5) LAŞİNKAY görüyorum.

4.AYAK: Son yarışlarında beklenti olmasına rağmen performansının altında koşan  (5) numaralı OLGUN BABA ilk safkanım olup yine riski sevenler için küçük kuponlarda BANKO OLARAK önerebilirim. (3) KIZILHAN ve (2) İBİN rakibidir.

5.AYAK: Formda ve kendisini tanıyan pilotu ile geçilir ise bu defa ayıp olacak gibi duruyor. (6) numaralı SARECAN BANKOM DUR.

6.AYAK: Burada da aslında takip ettiğim iki safkan var gelirse öyle gelsin diyorum. İki safkanla bırakayım diyorum ancak yazacak gibide duruyorum. Ve son kararım şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2 /// 4

2.AYAK: 5 /// 3-4-2-1

3.AYAK: 3 /// 7-5

4.AYAK: 5 /// 3-2

5.AYAK: 6 TEK

6.AYAK: 4-6 /// 5-1-3-7-11-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
39 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Azor Ahai

Son ayaktaki 11.SKY HERO bazı şanssızlıklar ve sakatlık yaşamasaydı muhtemelen istanbulda çok üst gruplarda yer alıyor olucaktı eski bir kurtel yetiştirmesi olan safkan kumaş olarak bu gruptan farklı kocaelinde galoplarındanda pist için bi sorun çıkartıcağını sanmıyorum ve günün en sağlam bankosudur.

Site varsayılanı

bol şans bombacı

admin

Bol şanslar Bombacı

1.Ayak : 2,7,8
2.Ayak : 5
3.Ayak : 1,3,5,7
4.Ayak : 2,3,5
5.Ayak : 6,8
6.Ayak : 7

Stefano

1.)2-3-4-5-7-8
2.)5
3.)1-3-7
4.)1-2-3-5
5.)3-6-7-8
6.)11-7

Herkese bol şanslar

rxynzd

selamlar. uzun mesafedeki koşularda sürpriz bekliyorum. 3. koşuda 5 laşinkay sürprizi yapmazsa geniş ama iyi bir kupon oldu sanki. şans artık :) kupon bedeli 142 tl

1. ayak: 2-4-5-7-8-1
2. ayak hepsi
3. ayak 7
4. ayak 2-3-1
5. ayak 6 tek
6. ayak 8-14 hariç hepsi

Stefano

Yetmedi nefesi 3 numaramın =)

Azor Ahai

Bugunde olmadı şaşırdıkmı hayır

Emre

Adana neden yok

Vole

Adana 2. Altılı 4 tek / 1 4 13 7 / 2 4 7 11 / 6 8 1 / 11 tek / 7 9 12 Küçültmek isteyen ilk ayak singapure prensi tek deneyebilir risk alıp yada 3. Ayak 2 4 yazıp kenara çekilebilir bol şanslar

Onbasi

kuponum :D

Savasci

Yine yattık.))))Hışman aldı başını gitti…

Vole

Bugünde boş geçtik Ada’na 2. Altılı son ayak 9 atla yattım Ben bu oyun yüzünden yakında kafayı yicem kapadım 4.80 tutuyordu çok tutuyor dedim 6 at çıkardım başka Zaman kapatırım favori gelir b n oynayınca en eşşeği mi geliyor desem ne gözümden kaçan geliyor ya

Savasci

Bulan var mı Adanayı.

Vole

Adana 5 li 9 atla son ayakta patladım

Savasci

Zaten tüm meselede son ayaktı.))))

Stefano

Yabancı yarışlar için atları inceleyebileceğim güzel bülten sitesi var mı ?

Savasci

Admin ben bunları yazacam…Seç beğen hepsinin geliri var.))))Gelmezlersede her zaman yaptıgımız gibi çayımızı içeriz keyfimize bakarız.))))
Kocaeli 26/07/2016
1.Ayak: 3 – HANDI GIRL/6 – OCTOFELIX/5 – NEHİR CAN
2.Ayak: 9 – KONGO /11 – İLTERŞAH
3.Ayak: 1 – ATOM ADAM
4.Ayak: 7 – NORTH VALLEY
5.Ayak: 3 – STORMBORN
6.Ayak: 8 – PEXUSS

Stefano

Bilmiyorum işinizi görür mü fakat bulduğum siteler ingilizce ,türkçe sitede buldum fakat bülten başına ücret istiyor veya yıllık 75 tl .

İngilizce bülten ve istatistikler için :http://www.sportinglife.com/

39
0
Tahmin paylaş.x
()
x