25 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Sis sebebi ile ertelenen programdır. 17:00’de başlar.  İstanbul Programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Dişilerin Handikap mücadelesinin mesafenin kısalmasıyla beraber oldukça zorlu geçeceği düşüncesindeyim. Koşuda eleme yaptıktan sonra şans verdiğim isimler. Bu tip mesafelerde rakiplerine oranla çok daha başarılı olduğunu düşündüğüm ve kilo olarak alışık olduğu kiloyla koşmasına rağmen İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi bir görüntü çizen 1 SAN MARİNO uyumlu jokeyi Sadettin Boyraz idaresinde koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, İdmanlarında adeta kanatlandığını düşündüğüm yine bu tip mesafelerin oldukça etkili isimlerinden olup bugün rakiplerinin önünde koşuyu bir solukta bitirebilecek güce sahip 3 DIAMOND DASH, Kalabalık koşularda yol bulma sorunları yaşasa da bugün kendisi için ideal bir grupta koştuğunu düşündüğüm ve yol bulmakta çok fazla zorluk yaşamayacak olan tırnak üstünde duran 5 DIRTY GIRL  ve benim özellikle kum koşularında eksiksiz kuponumda olup bugün İstanbul idman pistinde yaptığı hazırlıklarıyla beraber koşuda sürprize imza atabilecek 8 ALTIN KAFES koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Tam anlamıyla karakolluk bir yarış. Mesafenin uzamasıyla beraber koşu üzerinde ön plana çıkan bir çok isim yer aldığını ve birbirlerine yakın bir çok ismin yarış içerisinde koşacak olması koşuyu oldukça sürprize müsait kılıyor. İmkanlarım doğrultusunda kalabalık geçmeyi tercih edeceğim bu zorlu koşuda rakiplerine oranla daha ön planda değerlendirdiğim isimler ; Ağır kilosuna rağmen son idman pistinde ki çok rahat gezintisiyle bu rakipler içerisinde kalitesini ortaya koymasını beklediğim 1 ALEMİN KRALI, ivme yakaladığı formuyla beraber bu tip mesafelerde oldukça diri gözüküp rakipleri önünde koşuları kazanma başarısı gösteren 6 PRATİK NEVZAT, idman pistinde uzun işinde 1.08 e kadar inerken bu yarışına oldukça iyi hazırlandığını düşündüğüm 3 ACARTÜRK , Bursa idman pistinde ki hazırlıklarında zaman zaman bu tip rakipler içerisinden sıyrılıp koşuda ön plana çıkabilecek sert bir sprinter 2 SONEMİR, Kocaeli pisti gibi bir idman pistinde son galobunda 1.09’a kadar inip bugün koşuda ismini birinciliğe yazdırabilecek 4 UZUNBEY , son ikinciliğinden sonra üzerine koyduğu formuyla beraber bugün müsait kilosuyla yarış içerisinde söz sahibi olabilecek 13 BABASELVER, kısrak isimlerden özellikle bu tip rakipleri içerisinde her zaman söz sahibi olabilecek güce sahip 11 TETİNA ve yine son iki startını kazanırken formunun zirvesinde olduğunu gözler önüne seren kısrak 5 ECLİPSE koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Koşunun seyir zevkli oldukça yüksek geçecek kendisinin en ideal mesafesinde start aldığını düşündüğüm vermiş olduğu kısa aranın ardından son idmanını Kocaeli pistinde gösterilip oldukça iyi bir galop çıkaran bugün ki rakiplerinin yanında tek dezavantajının üzerinde ilk kez koşacak olan İlker Soyad olacak olmasına rağmen son idmanını aynı Jokeyiyle yapmasıyla beraber güzel bir ikili olacaklarını düşündüğüm rakiplerinin önünde viraj üzerinde rahatlayıp geride kalan rakiplerini ikincilik mücadelesi içerisinde bırakmasını beklediğim 3 BENHALİL kuponumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

4.AYAK : Maiden mücadelede ön plana çıkan isimlerden 3 KURABİYE CANAVARI yarın için muhtemelen agf tablosunun üst sıralarında yer alacaktır. Son ikinciliğinden sonra hız kesmeden formunu koruduğunu idmanlarına yansıtan ismin eksik koşması halinde,Kocaeli pistinden kısa bir süre önce koşu koşmuş olan bugün için ters bir yarış çıkarabilecek 4 NAMZET, idmanlarında akıcı gözüken 6 TUMBULYALAZ ve kısrak isimlerden idmanlarda sinyal veren 7 BONJOUR EL SAMAWİ8 HIRSLI koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

5.AYAK : 3 Yaşlı ingilizlerin nefes keseceğini düşündüğüm sonları oldukça heyecan verecek foto finişin birinciliği belirlemesini beklediğim bir yarış. İlk startında çok kolay kazanıp bir sonraki yarışında kazanma başarısı gösteren bugün rakiplerine oranla daha ağır kilosuna rağmen koşuda son idmanlarında ki muntazam işleriyle beraber bugünde koşunun ön planında yer alan 1 FIND THE WAY , ara sonrası gördüğü yarış ile beraber form olarak kondisyon açığını kapatıp bugün sonlarda rakiplerini avlayabilecek sprint özelliğiyle 5 GOLD POLAT, vermiş olduğu aranın ardından bugün usta pilotla sahada olacak olan idmanlarında ki güzel işleriyle kalitesini sahaya koyabilecek 7 ORDER OF THE ROSE, ekürisiyle beraber bugün etkili bir koşu ortaya koyabilecek 9 WILD OCEAN, çıta yükseltip daha sert rakiplerle yarış koşarak form tutan 3 FURI  koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında rakiplerine göre vermiş olduğu 274 günlük aranın ardından sahaya çıkacak olan çok daha zorlu rakipleri önünde koşu kazanıp bu tip uzayan mesafeleri oldukça seven şubat ayı içerisinde ki idmanlarında formda gözüktüğünü idmanlarına yansıtıp rakipleri yanında kondisyon eksikliği yaşamasını beklemediğim 7 BLACK WASP ön planda ki ismim olup, yine çok uzun ara sonrası yarış koşarak form tutan bugün için yarışa ağırlığını koymasını beklediğim müsait kilosuyla 15 THE GRAY  koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,3,5,8

2.AYAK : 1,6,3,2,4,13,11,5

3.AYAK : 3 BENHALİL

4.AYAK : 3,4,6,7,8

5.AYAK : 1,5,7,9,3

6.AYAK : 7,15

TUTAR  : 112 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tugo

2.ayak 12 GÜLDÜRGÜLDÜR BANKO
6.AYAK 12 BANKO

admin

Ertelenen koşuların programı olan 25 Şubat 2019 İstanbul at yarışları saat 17:00 itibari ile başlayacaktır.

admin

Koşmayan atlar:

1.Koşu: 4 – Lifetime
3.Koşu: 6 – Gustav, 7 – Ulubatur
5.Koşu: 2 – Aegeans Dream
6.Koşu: 4 – Kweuke, 11 – Brave Apte

admin

Erkencisin Yavuz :) bol şanslar.

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar YAVUZHAN41 Itanbul da Hava Ćok Kötü Ayni Proğrama Farkli Oyun Vermištim Fakat Hava Deyişikliğinden Dolayi Yeni Oyun Verecem

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar Arkadaşlar

Istanbul
1. Ayak 5,3,7,6,9
2. Ayak 6,9,13,7,8
3. Ayak 4,3,5,2
4. Ayak 6,3,4,8,7
5. Ayak 5 GOLD POLAT BANKOM
6. Ayak 7,1,12
Kupon Bedeli 105 Tl

Derince

İlk ayak 2357

İkinci ayak , Ayni sartlar ayni gidisat ayni ortam bir kez daha pratik nevzat banko

3,ayak cikan atlar ve kotu havaninda etkisiyle herseye gebe kosuda, kalanlari ayirmiyorum hepsi.

4,ayak hepsi diyip en suprizi beklicem

5ayak 31579 12

6ayak hic yabancisi olmadigi sehre ve piste geri donen andiamo gunun ikinci bankosu..

84tl

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x