25 ŞUBAT 2018 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Bana göre safkanda kalite bir kumaş var ancak bir o kadar da kazanma özürlü. Şu ana kadar 22 yarışta sadece 1 tane birinciliği var ama buna rağmen bana göre en az KV atı olacak kapasitede. 3 Ocak’ta ki son yarışında safkan için şu ifadeleri kullanmıştım: “ Yarış hayatının başından beri çok üst düzeyde bir safkan olduğunu düşünmeme rağmen beklediğim performansı bir türlü sahaya yansıtamasa da ben şans vermeye devam edeceğim” diyerek ilk safkan olarak yazmıştım. O yarışta da dikkatle takip ettiğim safkan gerçekten yine eksik koştu ve tabelada yer alamadı. Yaklaşık iki ay sonra tekrar sahaya dönen safkanın bu defa hazır olduğunu da var sayarak BANKO olarak değerlendirmek istiyorum. Safkanın nefes, tempo veya ciddi bir sorunu olduğunu düşünmüyorum ancak bana göre yarış içinde istediği zaman istediği teşviği alamadığı taktirde yarışa küstüğünü bir anlamda pilotu ile inatlaştığını düşünüyorum. Bu anlamda safkanın haddim olmayarak yanlış koşturulduğuna inanıyorum. İllaki sonlarda bekleyeceğiz diye safkanı frenlemek ve aralarda tost olmak yerine bu defa M. Çiçek iç kulvar avantajı ile eküriler ve (7) UĞURCAN BABA gibi bir safkanın olduğu yerde daha rahat pozisyon alıp 2-3 yaslanarak 800 direğinden sonra safkana istediği tempoyu verirse ben bu defa şeytanın bacağını kırmasını bekliyorum. Yeter ki bu safkan koşmak istediğinde ona dur demesin. Merakla beklediğim yarışta risklide olsa (2) numaralı ARTİST EMRE BANKOMDUR.

2.ayak: Galiba burada ki rakiplerinden 500 yarış kadar fazla koşmuştur. :) işin şakası bir yana enteresan ve göze çarpan safkanlar olsa da ben birçoğunun daha koşmayı yeni öğrendiği yerde (10) numaralı YOSELİNDA’yı biraz uçukta olsa günün numarasını yapabilir görüyorum ilk safkanım.

3.ayak: Safkan geriye gidiyor gibi görünmeye başladığı anda uzunca bir süre geri çekildikten sonra son yarışında tekrar toparlandı sinyali verdi (6) SİVASLI MUSA ilk safkanım.

4.ayak: Bu kısrağı koştuğu süre boyunca ilk at vermekten herhalde hiç bıkmayacağım. Bu yarışta da bu rakipleri önünde, bu mesafede bir kez daha (2) numaralı AMBERİM ilk safkanımdır.

5.ayak: (4) SAADIN GÜCÜ çok üst sınıf bir safkan. Sanki bu yarış biraz karışık görünüyor. Böyle bir yerde bunu avantaja çevirmek isteyen varsa çok güzel ve ikramiyeye giden başka bir tek olur diye düşünüyorum ilk safkanım.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 10-4-2-8-7-9

3.ayak: 6-2-7-1

4.ayak: 2-1

5.ayak: 4-5-3

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

JAIYA gelseydi çok moral bozardı. İlk koşusundaki tahminin için tebrik ederim :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Bombacı

skr005
Üye
skr005

Bombacı abicim yorumun için çok sağol.2 saatten beri bu at gelir bu at gelir diyip duruyordum ve tek atmak için sadece bir sebep arıyordum ve yorumun kafamda bir ampul yaktı resmen. :)

skr005
Üye
skr005

Aynı şekilde saadin gücü düzlükte durmaz yok eder bitirir diyordum vallahi resmen kafamda bir şeylerin oturması için senin tahminlerini okumam gerekiyormuş

skr005
Üye
skr005

Yarın 4 tekli bomba bir kuponum olacak.sivasli musa saadin gücü amberim ve artist emre tek diğer ayaklar kapalı . Çok inanıyorum :) ve inaniyorumki yarın olurda bu tekler gelirse bu kardeşin bu oyunu oynadığı sürece hep hatirlayacak seni :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

34proof34
Üye
34proof34

İyi pazarlar herkese her gün yazarlarımızın tahminlerine muhakkak bakıyorum bugün içimden bende bi altılı paylaşayım dedim.
Bana göre ikramiye olarak çok doyurucu olacağını sanmıyorum o yüzden misli olarak şansımı deniycem
1.ayak 1-2-4-7
2.ayak 7 tek
3.ayak 7 tek
4.ayak 2 3 4
5.ayak 4 tek
6.ayak 8 tek

Kupon bedeli 0.72 TL
Bu arada yosalindayı niye yazmadığımı söylemek istiyorum at sahibi atı çok sık koşturduğundan atdan maksimum verimi alamadığını düşünüyorum ingiliz atı 5 günde bir koşmaz bana göre belkide 2. Kalmak istiyoda olabilir hepimiz biliyoruzki maiden koşulardan parayı toplamak moda herkesein bahtı açık olsun .

25şubat
Ziyaretçi
25şubat

Bu sultanlar sultanı ne iştir bilgi alabilir miyiz?
28.01-01.02-11.02-15.02-20.02 ve bugün 28.02 bu kadar koşturarak öldürmek mi istiyorlar atı ??