25 OCAK 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Geçen sene ortalarında başladığı yarış hayatında, 2. yarışında Maiden dan çıkan ve akabinde KV6 yarışta tabela gören, sonraki 2 yarışında da İstanbul ve Ankara’da açık yarışlarda şansını deneyen 5 – MELİHEFE, başarılı olmayınca döndüğü İstanbul’da az farkla 4. kaldı. Yazdan bu yana ara verdi ve bu sene 2 koşu gördü. O yarışları tabela diplerinde bitirdi. Bu yarışlar sonrasında yapmış olduğu galobunda güzel bir derece çıkarttı. Formunu yükselttiği görülen bu isim, uzun mesafeye ve ilk kez tecrübe edeceği piste rağmen uygun grupta kazanmasını bekliyorum. Yarış apranti koşusu ama Danyal Kaya bu sene çok güzel başladı. Rakip arayanlara son 2 koşusu başarılı 6 – NALEZEN öneririm.

2.AYAK: Koşuya katılan atlar arasında neredeyse salilseler kadar fark var. Öne çıkan isim Kocaeli pistinde 3 te 3 yapan 4 – AYSEV. Rakipleri ise yarışı önde kabul edecek ikili 6 – ÇILDIR GÖLÜ ve 7 – KIZIM AZRA. Özellikle Kızım Azra’nın son yarışında 60kg altında gösterdiği direnç çok iyiydi.

3.AYAK: 1 – ATASOY bu sene 9 yaşına bastı ama Aşemez’den de 2.liği koparmayı becerdi. Nispeten uygun grupta bankom. Eksik koşması halinde şanslar eşit gözüküyor.

4. AYAK: 1 – BEHRAMKALE grubun en istikrarlı ismi gözüküyor. 4 – ARKANSAS SOUL’u gördükçe MBH’yi özlüyorüz artık. Geçen sene Ağustos ayında kazandığı Bursa yarışı sonrasında 10’dan fazla yarışı var ve hiç kazanamadı. Yinede mecbur yazıyorum. 5 – FOR THE KING Bursa dışına hiç çıkmadı. Güzel de form tuttu fakat koştuğu son iki koşuda düzlükte arttıramadı. Daha önce uzunda kolay grupta kazandı fakat anne tarafından uzunda zorlanıyor olabilir. Tekrar döndüğü 1400’de farklı koşabilir. 3 – THE LAST LEGEND’de bu mesafenin iyi isimlerinden. 2.5 aydır koşmamasına rağmen iyi işleri ile kuponumda olacak.

5.AYAK: Süratli geçecek yarış 1 – NAKIT’e yarayacak gibi gözüküyor. İlk defa binecek aprantisi ve ağır kg’su dezavantaj. Eksik koşması halinde öncelikle 3 – ROYAL CAPUCINO devreye girebilir. Diğer ihtimalde ise seri isimlerden 6 – SANTA RUA geçen yarışta gösterdiği efor ile formunu ispatladı. Bu sefer Rasim Kaptan’a geçit vermeyebilir. Bir önceki koşusuna anlam veremediğim 5 – CAPTAIN STEEL sürprizde.

Sıralamam: 1-6-3-5

6.AYAK: Çok zor bir ayak. Galoplar ve KG farkları durumu tam eşitliyor, sürpriz arayacağım.

Kupon

5
4-6-7
1
1-4-5-3
1-6-3-5
H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bay Balcı

Bol şanslar Admin
Bu koşular para verir bence, verir de bize verirmi orası meçhul:)

Babacan

Bol şanslar

Derince

Kocaeli
2356

Gunun en zor ayagi 234567
Sevdigi pistte nasuhoglu banko
13456
1236
Uygungrup ve kilo da a.kacmaz li akçaağa banko

33.20 tl.

Nolisi Dolisi

Eline Sağlık Admin,
1.Ayak
5 Melihefe ve D.Kaya ile ilgili görüşlerine katılıyorum. Banko.
2.Ayak
Önde rahat bırakmazlar ama bir çırpıda bitirebilecek kabiliyette olan 6 Çıldır Gölü ilk atım. Mehmet Kaya da uzun aradan sonra ailenin atına deklare olmuş, istekli olacaktır. Önde çok pres yemesi durumunda 4 Aysev fişi çekebilir. Bu iki atın dışına çıkarsak kapamak lazım bence.
3.Ayak
1 Atasoy grubun 1 değil 2 tık üstünde bence. Bir talihsizlik olmazsa kazanır. Banko.
4.Ayak
Kurtel ekürisinin atları ara sonrası bomba dönüşler yapıyorlar bu yüzden 3 The Last Legend verdiği araya rağmen kalitesiyle ilk atım. Mesafesini bulan ve Klas Jokeyiyle 5 For the King sert rakibi olur. 1 Behramkale ve 2 Darkboy daha sonra.
5.Ayak
Formunun zirvesinde bir 1 Nakit var. Aprantisi bu sene 3 yarış binip tabela yapamamış. Bu şansı yakalamışken elinden geleni yapıp kazanmak isteyecektir. Banko.
6.Ayak
Admine yine katılıyorum, denk atlar, kısa mesafe, kalabalık koşu. Kapatıp sürpriz ata tezahürat yapmak en mantıklısı. Hepsi
Altılı Taslağım:
5
6,4//Hepsi
1
3,5,1,2
1
Hepsi
Herkese bol şanslar dilerim..

CUPREE

1. ayak : MELİHEFE (5) kalitesi ve koştuğu gruplarla bu gruptan 1 gölek üstün görünüyor, endişem mesafede ne yapacağı alternatif bankomdur. NALEZEN (6) gelişen formu, dereceleri ile ciddi rakip olur. TUMBULŞEN (3), ŞAHCAN (8) ve OĞLUM HÜSO (7) mesafe tecrübeleriyle ihmale gelmez.
5 / 6-3-8-7

2. ayak : Çok yakın dereceler var, kimi çıkarsam gelecek gibi. Uğraşmaya değmez. Ama AZARAKS ın oğlu GOLD FIST Erhan la kazanır diyorum. Kuponum büyürse tatlı sürpriz olarak tek atmayı düşünüyorum.
(2) / HEPSİ
3. ayak : ATASOY (1) ile zaman kaybetmeye gerek yok diyorum. Ahmet ÇELİK le emekliliğin tadını çıkarır bu rakipler yanında.
1-ATASOY

4. ayak : Kuponu büyütmemek için 2 atla geçmeyi planladığım bu koşuda, kimi çıkarmaya kalksam gelme ihtimali olacak bir kriter buldum. Bu nedenle ;
1-2-3-4-5
5. ayak : RASİMBEY (2) bu grubu fazlasıyla hırpalar eğer NAKİT (1) olmasaydı. Koşunun senaryosu NAKİT e yarayacak gibi duruyor. Bu ikisini ayıramadım.
2-1

6. ayak : NİZİP FIRTINASI (2) bir önceki koşu derecesi ve koştuğu grup yeterli, AKÇAAĞA (7) sınıf atladı ve bu koşuya 6 kg boşaltarak geliyor ki, kimseye acımaz. Son koşusunu kazanan KALAYCIKAYA (8) yine kazanabilir. EELİBEŞ (6), HABERLİ (3), HANIMSULTAN (5) ve KIZIMİREM(4)
2-7 // 8-6-3-5-4
YAZDIĞIMIZ GİBİ GELSİN.. BOL ŞANS

Cupree

Oynayanlara hayırlı olsun… bugün de nafakayi çıkardık..

Deniz 56

Bol Şanslar Arkadaşlar
Bu Kuponuma Çok Guveniyorum

Kocaeli
1. Ayak 5,3,8,6
2. Ayak 4,6
3. Ayak 1 Banko
4. Ayak 3,1,6,2,4,5
5. Ayak 1//2,6,3
6. Ayak 7,8,4,2,6,5,1,3

salim

Kocaeli beşli
1.2.4.6.7
1.3.4
3.😄
1.2.3.4.7
1.6.7.12
Herkese bol şanslar dilerim

salim

Kocaeli altılı
4.5.7.9
2.4.6.7
1
3.6
1.2.3.4
6

Derince

Atasoy %77 evet kalitedir. Yasli olmasi beni korkutmuyor..dez avantaji a.celik olmasi..ahmet çelik tek atarken boyke agf lerde iki kere dusunulmeli..siradan bir apranti bin se tek atilabilirdi..ben kuponumda da belirtigim gibi nasuhoglu tek tutuyorum.atasoy gelirse de misli gider bu program..

Anonim

Slm admın izmir yorum yapacanmı yaparsan biraz erken ver abı

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x