Ana Sayfa / Tahminler / 25 OCAK 2018 PERŞEMBE ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

25 OCAK 2018 PERŞEMBE ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

25 Ocak 2018 Perşembe ŞANLIURFA tahmin ve yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK: 14 Aralık tarihli DİYARBAKIR 1900 KUM koşusu ile 8 Ocak tarihli ŞANLIURFA 1900 KUM koşularında elde ettiği 2.lik ve 3.lükleri beğendiğim, yeniden benzeri bir performans sergilemesi durumunda rakiplerine oranla ldierliğe daha rahat uzanacağını düşündüğüm Hüseyin ŞANLI idaresindeki NİZAMİ bankomdur.

2.AYAK: BURSA ve ADANA'daki toplam 6 koşusunda (son 6 koşusu) tabelada kendine yer bulmasını bilen ZIPIR, Şanlıurfa'daki son koşusunda olduğu gibi bu defa da Muhammed Baran ÇAKMAK idaresinde ilk tercihim olacaktır. 21 Aralık tarihli ŞANLIURFA 1300 KUM koşusunda İsa KATAR idaresinde elde ettiği liderliği çok önemsediğim ALNURA ve 11 Ocak tarihli ŞANLIURFA 1400 KUM koşusunda birbirleyile çekişen ve 1.lik ve 2.lik elde eden BALDAĞI – KISRAĞINTAYI ikilisi birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

3.AYAK: Son koşusunu önemsemediğim, Diyarbakır ve Şanlıurfa da mekan ve mesafe ayırt etmeksizin son derece tatminkar performansları bulunan BOSFORATA bu defa Ferit YARDIMCI idaresinde baş tercihim olup, TOMS TO TOMS ve EXCELLENCE sonraki tercihlerimdir.

4.AYAK: Adana'daki koşularında gayet kalite isimlerle rekabet içinde olduğunu gözlemlediğim BİLDENHAN'ın grubunun niteliği üstünde bir ismi olması hasebiyle tercihimi BİLDENHAN'dan yana kullanıyor, bankomdur diyorum.

5.AYAK: Ferit YARDIMCI idaresinde katıldığı son koşu olan ŞANLIURFA 1700 KUM koşusunda ARBEDAŞLI'nın gerisinde 58 kg sıklette ikincilik elde eden ARASIM yeniden Ferit YARDIMCI idaresinde ilk tercihim olup, 25 Aralık tarihli koşuda SILVER GREEN'in gerisinde elde ettiği 2.likle eli kulağında sinyaller veren KARABEY (ki aynı koşuda ARASIM'ın önünde 2.lik elde etmiştir), Mustafa IŞIK idaresinde ayrıca önemsenmelidir.

6.AYAK: 8 Ocak tarihli ŞANLIURFA 1700 KUM koşusunda birbirleriyle çekişen DÜŞEŞ – KARAÇDAĞLI ikilisi, elde ettikleri 1.lik ve 2.liklerle dikkat çekmişlerdi. AZADAĞA ve LİDEREFE de bu koşuda bu ikilinin en belirgin rakipleri olacaktır.

1.AYAK: 5 (Nizami)
2.AYAK: 2 – 3 – 13 – 18 (Alnura – Baldağı – Kısrağıntayı – Zıpır)
3.AYAK: 5 – 7 – 10 (Toms To Toms – Bosforata – Excellence)
4.AYAK: 1 (Bildenhan)
5.AYAK: 1 – 3 (Arasım – Karabey)
6.AYAK: 4 – 10 – 12 – 15 (Liderefe – Düşeş – Azadağa – Karaçdağlı)

TUTAR: 3.84 TL

Hakkında ETC

ETC

10 yorum

 1. Erdal Balcı

  Bol şanslar Etc :)

 2. Herzamanki gibi süper. Bol şans üstat. .

 3. Tuttugum atlar 5lide

  2.ayak 1 cheat
  3.ayak 1 tek
  4.ayak 2.4.11.1 kapaması
  5.ayak 12

  • 8 lira ganyana 1 cheat geldi bakalım daha neler gelicek

  • 1-1 iyi bulmuşsun. Devam mı?

  • Taşcı pehlivan yaktı elimin gitmemesi gereken atı tek attım normalde cheat tek son ayak tek girmem gerekirdi tercihi cheat ve bildenhandan yana kullandım

  • Admin yanlış kurduk bak :( benim kurgum agf tek olamazdı hata yaptım günün en yüksek ganyanları bende tek oyun yok hey allahım.

  • Altunbir ile Cheat tek sandım. Son ayak 12’de tekmiş. Çok yazık oldu. Son ayakta %5 agf var.

  • acele yazmasaydım kupon 3 liraya bile içerdeydi olmadı sağlık olsun daha büyüklerine inşallah görüpte faydalananlar olduysa sevinirim.

   4 lüyü para yapan 2 at var 1 cheat 12 azadağa gel sor ne kazandın 0 :)

  • Yorumunu geç gördüm, 5 li yapacaktım, vakit olmayınca boş ver dedim. Sağlık olsun dediğin gibi. Güzel para verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir