Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 25 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

25 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Stil değiştirerek ön grup içinde gitmeye başlayan hatta son yarışında seri rakiplerinin önünde numara alan (9) TROPICAL STORM oldukça şanslı gördüğüm isim. Beklentimi karşılayamazsa yarış karışır.

2. KOŞU: Eski günlerinden çok uzuk olmasına rağmen kalitesiyle (3) SUN BURN, yarış gören (5) OLIVE KING, formuyla (1) COUNT ON YOU ilk göze çarpan isimler olsa da sürpriz yapabilecek atlar olduğunu düşünüyorum. Derecesiz tamamladığı yarışlarının birinde devrilen ata takılıp jokeyini düşüren, diğerinde ise starttan geriye doğru çıkan (7) RECO, 5 yaşında olmasına rağmen henüz üçüncü yarışına çıkacak Rebel Yell ile tam kardeş (8) LE CAPPADOCIAN, istikrarlı yarışlarıyla (2) DEMİRRIFKI, iki yarış gören (9) YEŞİLLİ BEY gibi.

3. KOŞU: (3) GARANTİ'nin yıkılması ikramiyeye oldukça katkı yapacaktır ama rakipler o kadar uygun ki at yazmaya elim gitmiyor.

4. KOŞU: İzmir kariyerine çok kolay bir galibiyet alarak başlayan (6) SERDÜMEN'in uzayan mesafeye de yatkın olduğunu düşünüyorum ve kazanmaya yakın görüyorum. Aynı mesafede 1-2 bitiren (1) BÜTÜNAY ve (2) GÖLGESİZ rakip olacak ilk atlar görünüyor ancak onları yazmışken (4) HAZARDAĞI'nın da dışarıda bırakılmaması taraftarıyım.

5. KOŞU: Mesafe deneyimi olan, yarış gidişatının işine yarayacağını düşündüğüm (5) ONURBEY'i formda jokeyiyle günün yüksek şanslı isimlerinden biri olarak görüyorum. O kötü koşarsa çok ata şans doğar.

6: KOŞU: Start çıkışının ardından çok gerilerde kaldığı ilk yarışını üçüncülükle bitiren (9) TEKNEKAYA'dan benzer sorun yaşamazsa etkili bir yarış bekliyorum. İlk yarışlarını beğendiğim (2) GALYALILAR ve (3) GANDACHERRA, ikinciliğe abone (6) PARAMPARÇA, Mehmet Kaya ile (8) STRABON, rakiplerinden çok fazla tecrübesi olan (4) HAŞİMOĞLU kazanma şansı olduğunu düşündüğüm diğer taylar.

ALTILIM
1.AYAK: 9/8,4,1,2,3,6,7,5
2.AYAK: 3,5,1,7,8,2,9/6,11
3.AYAK: 3
4.AYAK: 6/1,2,4
5.AYAK: 5/4,8,2,7/(1,6),3
6.AYAK: 9,2,3,6,8,4

Normal kupon için hala karar verebilmiş değilim ama taksim öncesine misli kuponum olacak. En cazip tek adayım olması, kafayı kapatmayı sevmemem ve yatarsa 5li denerim düşüncesi olsa da at çalıp diğer teklerden birini de kullanabilirim.

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

Mehmet bey yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyoruz bir tek sizi takip ettiyim icin sizin yorumunuzu bekliyoruz gerci yorum yapmişsiniz fakat taslagi bekliyoruz diyelim kolay gelsin bol şanslar.

thesakal
Üye
thesakal

Bol şanslar..Ben alfa kızını bekleyeceğim yine..

3
1.2.3.4.5.6.7.8.11
3
4-6
3.4.5.6.7.8
3-7.2.6.9.8

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.