Ana Sayfa / Tahminler / 25 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
bursa altili tahminleri bombaci

25 OCAK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Gruptan oldukça farklı olduklarını düşündüğüm (3) EGE RÜZGARI ve (2) CUKKA bu yarış için yeterlidir. Eğer bu iki safkanın kötü koşması durumunda iki safkanın devreye girebileceğini düşünüyorum. (6) YARİSSA ve (11) YAPRAK KIZ. Bu yarış için daha fazla yazılacak safkan yok gibi. Çok supriz arayanlar ismini beğendiği, gözünün çarptığı yada orjin hesabından dilediği safkanı yazsin derim.

2.AYAK: (3) YEDIKARAFİL için elbette üzgünüm ama bazen ayar bozulduğu zaman düzelmeye biliyor ilk safkanım olup devamı şablonum da olacaktır.

3.AYAK: Bu yarışta (4) ALANGU alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm ilk isim ise (2) AKKATMER dir.  (1) SULTAN HAN ve (5) GÜL DİKEN sonraki tercihlerimdir.

4.AYAK: (4) ZÜLFO KİRVE, (1) CAMPS BAY ve (2) BÜYÜK KRAL arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.AYAK: Son yarışında kendisini çok fazla sıkmadan güzel bir birincilik alan safkanın bu yarışta da photalamasını bekliyorum. (2) ATASOY BANKOM. 

6.AYAK: (3) GAZELLE EYES, (4) HAŞMET ve (5) SADIK AĞA arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-2 /// 6-11

2.AYAK: 3-1-2-8-7-6-11-9

3.AYAK: 4 /// 2-1-5

4.AYAK: 4-1-2

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK; 3-4-5

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

14 yorum

 1. Bombacı selamlar ilk ayak Osman dede ve son ayak Matalon icin fikirlerin nedir saygılar

  • Bombaci

   Birol a.s OSMAN DEDE ye bende baktım. Safkanın farkındayım üzerinde Tokaçoğlu var vs. 2 ay arası var tam olarak 58 gün. Bu durumda ki safkanların için çok uzun bir süre. Muhtamelen sorunlu. Mesafe 1300 metre. Hani bir safkan yaz deseler bile ben yine yazmam böyle bir takıntım var. Görmem lazım. Son ayak için (4) HAŞMET siz oyun yapma derim. MATALON falan bilmem. Safkanın huyunu suyunu çok iyi bilirim. Tahmin verilmediğini görünce biraz acele ile yazdım. Neden tek vermedim diye pişmanım. Yani HAŞMET ı tek yakalar mıyım diye kitlenmiş durumdayım. GAZELLE EYES beni yanılttı. Gözüm başka birşey görmüyor. Yüzde 8 le sonuncu sırada.

 2. Teşekkürler aydınlattığın ıcın

  • Bombaci

   Sen yine tuttuklarını sakın ihmal etme. Son ayağı biraz daha açmak istiyorum. SADIK AĞA ve MATALON kaçak at. HAŞMET ve GAZELLE EYES son düzlükte gelecek atlar. Bu yarışta SADIK AĞA olmasaydı ben MATALON u ön planda tutardım. Ben bu iki safkanın arkasında HAŞMET in avlama potansiyelini bir kaç yarıştır görüyorum. Fırsat olabilir. Son ayağı böyle değerlendiriyorum. Hiç bir komplo teorisine girmek istemeyenler risk istemeyenler için tabi ki 3-4-5-6 olur.

 3. Bol şanslar, yeşil yakışmış :)

 4. Oncelikle sevgi ve saygilarimi arz ederim,Disardan takip etmekte guzel
  Bursa icin yorumsuz oyunum
  2
  2
  2-3-5-6
  1
  2-3-6
  1-2-3-4-5-6
  Sayfanizi kirlettiysem ozur Hersey gonlunuzce olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir