25 Ocak 2014 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda gruptan üstün duran 4-İLŞAH siklet avantajıyla kazanmasını beklediğim ve banko olarak önerebileceğim safkan.

2.AYAK : İngiliz safkanlarının Satış koşusunda 10-CAPTAIN PARIS favorim.5-ARGONOT, 4-RED SOX, 1-FROM THE SEA ve 2-MURATOĞLU sırasıyla şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK : Son iki koşusunu kazanan 3-SEER OF LIGHT favorim.İhtişamlı duruşu ve yüksek potansiyele sahip 1-MARVELOUS GIRL favorinin en yakın rakibi.4-TORRENT, 2-SUNNY CHILD sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Olduka başarılı performanslara imza atan ve son zamanların en iyi arap safkanları arasında bulunan 3-ENDEREFE için pekte zor bir koşu olmayacak gibi.Olurda beklenen yarışı ortaya koyamaz ise 2-BEŞİRYILDIZ ve 1-ATİKTAY devreye girecek isimlerdir.

5.AYAK : Son iki koşusunuda az bir farkla kaybeden 6-SANCAKAY maidene veda etmeye aday ilk isim.Startta oyalanmasına rağmen koşudan ikincilikle ayrılan 5-KOCABATUR, dereceli işler yapmasına rağmen bir türlü kazanamayan 4-KARIK BEY ve bukez farklı koşmasını beklediğim 3-EZEL AĞA şans verdiğim safkanlar.8-UMUT ATEŞİ sürpriz.

6.AYAK : Günün kapanış koşusu zorlu geçecek gibi görünüyor.Zorlu mücadelede sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4

2.AYAK : 10 – 5 – 4 – 1 – 2

3.AYAK : 3 – 1 – 4 – 2

4.AYAK : 3 // 2 – 1

5.AYAK : 6 – 5 – 4 – 3 – 8

6.AYAK : 2 – 1 – 7 – 8 – 11 – 6 – 9 – 3 – 4 – 5 – 10

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.