25 Mayıs Pazar İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-KÖYLÜM sikletine rağmen öncelikli şans verdiğim safkan.5-STAVE JOBS ve eküri destekli 4-AL ANDALUS diğer ihtimaller.
2.AYAK : Gruptan üstün duruşuyla 1-SPRING BREEZE favorim.8-MISSY FRANKLIN, 9-PARLERA, 5-EL AZRA ve 7-KAŞEN şans verdiğim diğer safkanlar.
3.AYAK : Büyük Klüp koşusunda 9-GOLDEN TOWER favorim.13-PAYİTAHT, 16-ZENCİRBEY, 2-GREY CORAL, 8-FANTASTIC LERO ve 11-MASTER OF FEAR benim sıralamam.
4.AYAK : Son koşusundan kum pistte üçüncülükle ayrılan 5-TUMBULZELE uygun gördüğüm grupta fotoya uzanan isim olur.
5.AYAK : Günün Gr-3 mücadelesinde 5-STEP BY STEP kazanmaya en yakın gördüğüm isim.1-ASTORYA favorinin en yakın takipçisi olur.6-CASH AKÇE, 3-MAXIMUS DREAM ve 9-COOL GIRL şans verdiğim diğer safkanlar.
6.AYAK : Yarış hayatının ilk startında düzgün aksiyonlarıyla dikkatimi çeken 9-YÖNETMEN bugün maidene veda eden isim olur.
ALTILI GANYAN ŞABLONUM :
1.AYAK : 1 – 5 – 4
2.AYAK : 1 – 8 – 9 – 5 – 7
3.AYAK : 9 – 13 – 16 – 2 – 8 – 11
4.AYAK : 5
5.AYAK : 5 – 1 – 6 – 3 – 9
6.AYAK : 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan Erdoğan

Ramazan bugün hedef yaptım bol sanslar…

admin

Vay arkadaş ganyanlara bak.

Ramazan Yılmaz

haybiye yırtık kuponu be admin

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x